Zuzana zavraždila matku kuchynským valčekom, dráma sa odohrala v jednom z bytov v Bratislave

Vražda valčekom v Bratislave
Dcéra Zuzana zavraždila vlastnú matku po hádke v jednom z bytov v bratislavskom Ružinove. 20. september 2018 Foto: facebook.com/policiaslovakia

BRATISLAVA 20. septembra (WebNoviny.sk) – Obvineniu z obzvlášť závažného zločinu vraždy čelí 35-ročná Zuzana z Bratislavy. Kuchynským valčekom zavraždila svoju 65-ročnú matku. Rodinná dráma sa odohrala v stredu krátko po 01:30 v byte na Narcisovej ulici v bratislavskom Ružinove.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, Zuzana po predchádzajúcej hádke matku napadla a opakovane ju udrela do hlavy valček. Dôchodkyňa na mieste zomrela. Privolaní policajti Zuzanu zadržali na mieste činu.

Ako uviedla Slamková, vyšetrovateľ predložil spis prokurátorovi za účelom spracovania návrhu na väzobné stíhanie obvinenej. V prípade preukázania viny jej hrozí trest na 20 až 25 rokov alebo na doživotie. Prípadom sa polícia naďalej zaoberá. Vzhľadom na štádium trestného konania bližšie informácie v súčasnosti nie je možné poskytnúť.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom