Zverejnili teaser trailer snímky o zosnulom Steveovi Jobsovi

Steve Jobs
Foto: Matt Yohe

BRATISLAVA 18. mája (WEBNOVINY) – Spoločnosť Universal Pictures zverejnila teaser trailer snímky o zosnulom americkom vynálezcovi, podnikateľovi a spoluzakladateľovi firmy Apple Steveovi Jobsovi.

Film Steve Jobs plánujú uviesť do amerických kín 9. októbra. V hlavnej úlohe uvidia diváci a diváčky nemecko-írskeho herca Michaela Fassbendera. Ten sa objavuje v upútavke v zužujúcom sa zábere. Stojí na divadelných doskách a pozerá do prázdneho publika, ktoré je v závere klipu plné jeho priaznivcov.

Okrem 38-ročného Fassbendera sa vo filme objavia aj Kate Winslet ako Joanna Hoffman, Seth Rogen v úlohe Stevea Wozniaka alebo Jeff Daniels v role Johna Sculleyho. O réžiu sa stará Danny Boyle. Scenár podľa knihy Waltera Isaacsona s názvom Steve Jobs (2011) napísal Aaron Sorkin. Na produkcii sa podieľajú Scott Rudin, Christian Colson, Guymon Casady a Mark Gordon.

Video: Teaser trailer k snímke Steve Jobs

Film mal pôvodne vzniknúť pod hlavičkou štúdií Sony Pictures, ich zástupcovia sa však nakoniec rozhodli, že rozpracovaný projekt ponúknu na predaj. Universal Pictures vraj za práva na film zaplatili viac ako 30 miliónov amerických dolárov. Projekt dlhodobo narážal na problémy s obsadením hlavnej úlohy. Od nakrúcania najprv odstúpil Leonardo DiCaprio, neskôr sa štúdiu Sony nepodarilo dohodnúť ani s Christianom Baleom.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Danny BoyleKate WinsletLeonardo DiCaprioSteve Jobs