Abby zo seriálu NCIS napadol bezdomovec, hrozil jej smrťou

Najlepšie zarábajúce televízne herečky
Pauley Perrette patrí 9. miesto v rebríčku najlepšie zarábajúcich televíznych herečiek podľa magazínu Forbes. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 13. novembra (WebNoviny.sk) – Na americkú herečku Pauley Perrette vo štvrtok v noci zaútočil bezdomovec. Informovala o tom Perrette prostredníctvom sociálnej a mikroblogovacej siete Twitter. Podľa jej slov išlo o muža menom William, ktorý očividne trpel psychickými problémami.

Incident sa odohral v Hollywoode a ako rodáčka z New Orleans uviedla, násilník ju bolestivo schytil za ruku a opakujúc, že ju zabije, niekoľkokrát ju udrel päsťou do tváre. Herečka vo svojom príspevku nespomenula, že by sa snažila mužovi fyzicky vzoprieť. Údajne sa ho snažila upokojiť verbálne. „Neustále som sa modlila a ku koncu som povedala, že William je krásne meno a aj môj malý synovec sa tak volá. To je všetko, čo som povedala a čo som spravila okrem toho, že som sa neprestajne modlila. Potom ma začal znova biť, až nakoniec povedal, aby som odtiaľ vypadla,“ napísala.

Perrette napokon skolabovala a až po chvíli dokázala kontaktovať svojich známych s prosbou o pomoc. Štyridsaťšesťročná umelkyňa udalosť nahlásila polícii a ako uviedla, útočníka krátko na to zadržali. Herečka tiež prezradila, že vďaka nepríjemnej skúsenosti prehodnotila svoj život. „Som otrasená a traumatizovaná. Môj život sa dnes zmenil… Potrebujeme zdravotnú pomoc pre duševne chorých. Potrebujeme ubytovať a pomôcť ľuďom bez domova. Potrebujeme podporiť našich policajtov. Nesmieme kráčať sami. Musím sa zotaviť. Dnes som takmer zomrela,“ dodala.

Pauley Perrette sa do povedomia verejnosti zapísala predovšetkým ako Abby Sciuto z úspešného seriálu NCIS – Námorný vyšetrovací úrad (2003 – 2015). Okrem toho sa objavila aj v seriáloch Holá pravda (1995 – 1998), Dawsonov svet (1998 – 2003), Time of Your Life (1991 – 2001), NCIS: Los Angeles (2009) či NCIS: New Orleans (2014). Vystupuje síce prevažne v seriáloch, no zahrala si aj v niekoľkých snímkach, medzi ktoré patria napríklad Na pokraji slávy (2000), nemecká komédia My First Mister (2001) či Kruh (2002). V rokoch 2000 až 2004 bola vydatá za kanadského herca a hudobníka Francisa Shiversa.

Informácie pochádzajú z webstránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom