Angelina Jolie sa rozhovorila o svojej rodine

Angelina Jolie
Angelina Jolie Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 11. novembra (WEBNOVINY) – Angelina Jolie v rozhovore pre magazín Vogue rozprávala o svojej rodine.

Domácnosť Jolie-Pittovcov obsahuje okrem známej hereckej dvojice šesť detí – tri biologické a tri adoptované, buldoga menom Jacques a opatrovateľky, ktoré hovoria vietnamsky na šesťročného Paxa a rodným kambodžským jazykom na deväťročného Maddoxa.

Jolie prezradila, že už aj Pax je lepším kuchárom než ona. Najstarší Maddox vraj vie o jej pocitoch, a preto ju v kuchyni veľmi podporuje a povzbudzuje. Vždy, keď mu mama urobí raňajky, povie jej, „Dobrá práca!“. Jej dcéra Shiloh zas nedávno našla mŕtveho vtáčika a chcela si ho nechať ako domáce zvieratko. Jolie jej namiesto toho kúpila rovnakého, ale preparovaného.

Podľa filmovej hviezdy sú s jej dlhoročným partnerom Pittom ako všetci ostatní rodičia. Vždy je s deťmi aspoň jeden z nich, kým ten druhý pracuje. Jediný rozdiel je v tom, že ich neustále prenasledujú fotografi. Svojho priateľa ohodnotila ako „extrémne krásneho a najsexi„, no najviac je do neho zamilovaná vo chvíľach, keď ho vidí s ich deťmi. Decembrové číslo Vogue s kompletným rozhovorom vyjde 23. novembra.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina Jolie