Anne Hathaway si zahrá v Robopocalypse Stevena Spielberga

Hathaway
Americká herečka Anne Hathaway Foto: facebook.com

BRATISLAVA 13. novembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Anne Hathaway potvrdila, že si zahrá v sci-fi Robopocalypse slávneho režiséra Stevena Spielberga.

O jej účinkovaní vo filmovej adaptácii románu spisovateľa Daniela H. Wilsona sa klebetilo, no až teraz informáciu potvrdila samotná herečka.

„Ak film Robopocalypse naozaj vznikne, čo zatiaľ vidím celkom reálne, určite v ňom budem,“ uviedla hviezda s tým, že by si spoluprácu s legendárnym filmárom nemohla nechať ujsť. „Vždy, keď mám voľno, poviem svojmu tímu – som na dovolenke, kým nezavolá Steven Spielberg,“ vtipkovala herečka.

V snímke, ktorá by sa do kín mala dostať v apríli 2014, si zahrajú aj Chris Hemsworth a Ben Whishaw.

Obrazom: Krásna Anne Hathaway

Tridsaťročná Anne Hathaway sa v minulosti predstavila napríklad vo filmoch Denník princeznej (2001), Denník princeznej 2: Kráľovstvo v ohrození (2004), Skrotená hora (2005), Diabol nosí Pradu (2006), Vášeň a cit: Príbeh Jane Austen (2007), Rachel sa vydáva (2008), Dostaňte agenta Smarta (2008), Vojna neviest (2009), Láska a iné závislosti (2010) či Alica v krajine zázrakov (2010).

Vlani účinkovala v romantickej komédii Jeden deň a svoj hlas prepožičala aj do animovaného filmu Rio. V júli mala premiéru akčná snímka Návrat Temného rytiera, v ktorej si zahrala Catwoman.

Najbližšie ju fanúšikovia uvidia v muzikáli Bedári, v ktorom si pre svoju rolu musela ostrihať vlasy. Snímka bude v slovenských kinách od 31. januára 2013. Hathaway má na svojom konte nomináciu na Oscara, dve na Zlatý glóbus a ocenenia ako Satellite Award, Teen Choice Award alebo National Board of Review Award.

Trailer: Les Miserables

Informácie zverejnila webová stránka Digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Anne HathawayChris HemsworthSteven Spielberg