Ashton Kutcher a Demi Moore rok po rozchode nie sú rozvedení

Ashton kutcher
Ashton Kutcher Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 2. novembra (WEBNOVINY) – Ashton Kutcher a Demi Moore zatiaľ nepodali žiadosť o rozvod.

Podľa informácií webovej stránky TMZ ani jeden z dvojice nedal svojim právnikom pokyn, aby v tejto záležitosti podnikli prvé kroky a to aj napriek tomu, že už uplynul rok odvtedy, čo pár oznámil rozchod.

Zatiaľ vraj dokonca ani nedošlo k deleniu majetku.

Štyridsaťdeväťročná herečka bola manželkou 34-ročnej hviezdy seriálu Dva a pol chlapa (2003) šesť rokov.

Príčinou rozpadu ich vzťahu bola pravdepodobne nevera.

Správa o rozchode hollywoodskych hviezd prišla totiž krátko po tom, čo istá Sara Leal uviedla, že si s Kutcherom užívala sex v deň jeho výročia sobáša s Moore.

„S veľkou ľútosťou a ťažkým srdcom som sa rozhodla ukončiť moje šesťročné manželstvo s Ashtonom. Ako žena, matka a manželka považujem určité hodnoty a sľuby za posvätné a práve v tomto duchu som si vybrala ďalšie smerovanie svojho života. Je to pre mňa a moju rodinu namáhavé obdobie a preto by som chcela médiá požiadať o rovnaký súcit a súkromie, aké by ste poskytli komukoľvek inému v podobnej situácii,“ uviedla herečka pred rokom.

Jej manžel, ktorý v súčasnosti chodí s herečkou Milou Kunis, na Twitteri vtedy napísal: „Navždy budem s láskou spomínať na čas strávený s Demi. Manželstvo je jednou z najnáročnejších vecí na svete a niekedy bohužiaľ nevyjde“.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Ashton KutcherDemi Moore