Beyoncé a Jay Z na turné premietali aj video zo svadby

Beyoncé a Jay Z
Beyoncé a Jay Z na spoločnom turné, vystúpia v USA i Kanade Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 26. júna (WEBNOVINY) – Americkí interpreti Beyoncé a Jay Z, ktorí v stredu 25. júna odštartovali v Miami spoločné turné s názvom On The Run, premietali počas hudobného vystúpenia aj vlastné svadobné video z roku 2008. Okrem toho sa v nahrávke objavila aj ich dcéra Blue Ivy.

Projekcia je súčasťou mash-upu (hudobného spojenia, pozn. SITA) piesni Forever Young a Halo, ktoré interpreti zaspievali v závere šou. Spoločné turné Beyoncé a Jay Z bude pokračovať zastávkami v ďalších 15 mestách v USA. V septembri interpreti odohrajú dva koncerty v Paríži.

Tridsaťdvaročná Beyoncé Giselle Knowles-Carter začala hudobnú kariéru v roku 1997 ako členka skupiny Destiny’s Child, neskôr sa vydala na sólovú dráhu. Vydala albumy Dangerously In Love (2003), B’Day (2006), I Am… Sasha Fierce (2008), 4 (2011) a Beyoncé (2013), pričom so všetkými dobyla americký rebríček Billboard 200. Jedna z najlepšie zarábajúcich interpretiek na svete získala už 17 cien Grammy, tri z nich ešte ako členka Destiny’s Child, ostatné ako sólová speváčka. Spomínaný eponymný album vyšiel neočakávane 13. decembra 2013 na portáli iTunes, pričom za necelý týždeň sa z neho predalo milión kópií.

Video: Beyoncé – Drunk in Love (Explicit) ft. JAY Z

https://www.youtube.com/watch?v=IpV4OE3oUxs

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.usmagazine.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe BeyoncéJay-Z