Bruno Ecuele Manga, Charlie Taylor
Bruno Ecuele Manga z Cardiffu (vľavo) a Charlie Taylor z Burnley počas zápasu 7. kola Premier League, v ktorom hostia na Cardiff City Stadium zvíťazili 2:1. Cardiff, 30. september 2018. Foto: Nick Potts/PA via AP.

LONDÝN 30. septembra (WebNoviny.sk) – Futbalisti Cardiffu sú aj po siedmom kole nového ročníka Premier League bez víťazstva, pretože v nedeľu neuspeli v domácom zápase proti Burnley, ktorý prehrali 1:2.

Skóre súboja na Cardiff City Stadium v 51. minúte otvoril hosťujúci Johann Gudmundsson. Domáci fanúšikovia sa o deväť minút dočkali vyrovnania, keď brankára Joea Harta prekonal Josh Murphy, ale na prvého triumfu v sezóne sa nedočkali. V 70. minúte o triumfe Burnley rozhodol Sam Vokes.

Cardiff je v tabuľke Premier League s dvoma bodmi na predposlednom 19. mieste. Burnley patrí 12. priečka – zo siedmich zápasov má sedem bodov.