Christine Hendricks lichotí, že ju Gosling vybral do filmu

Hendricks
Foto: facebook.com

BRATISLAVA 10. septembra (WEBNOVINY) – Americká herečka Christina Hendricks prezradila, že ju veľmi potešila ponuka jej hereckého kolegu Ryana Goslinga, ktorý jej zveril hlavnú úlohu vo svojom režijnom a scenáristickom debute.

Pôjde o „modernú rozprávku“ s názvom How to Catch a Monster.

Hendricks si vo fantasy snímke zahrá slobodnú matku snažiacu sa zarábať si na živobytie prácou v zvláštnom fetiš klube, kde objavuje dosiaľ nepoznaný svet. Jej dve deti zatiaľ objavia tajomné a strašidelné mesto pod vodou, v ktorom ich čakajú rôzne dobrodružstvá.

„Poslal mi scenár v cool škatuľke so zaujímavým malým kľúčikom a kresbou. Potom som si ho prečítala a zamilovala som sa do neho, tak som mu zavolala a povedala som: ‚Áno, prosím,'“ vyhlásila v rozhovore pre magazín Vulture.

Obrazom: Sexy hviezda Christina Hendricks

Gosling hviezde seriálu Mad Men (2007) dokonca povedal, že scenár jej písal na telo, čo ona považuje za obrovský kompliment. Goslingovu doterajšiu prácu na filme pochválila.

„Som si istá, že to bude veľmi inteligentné. Keď to čítate, máte pocit že je to ako spomienka. Niečo z vášho detstva, na čo neviete celkom prísť,“ vysvetlila.

Tridsaťšesťročná Hendricks je známa predovšetkým ako Joan Holloway z úspešného seriálu Mad Men. Za jej stvárnenie má na konte dve nominácie na Emmy a spolu so svojimi seriálovými kolegami získala dve Screen Actors Guild Awards pre najlepšie herecké obsadenie.

Zahrala si aj v seriáli Firefly (2002 – 2003) či filmoch Život je taký (2010), Nechápem, ako to dokáže (2011) alebo Drive (2011). Čitateľky magazínu Esquire ju v roku 2010 vyhlásili za najpríťažlivejšiu ženu sveta. Od roku 2009 je jej manželom herec Geoffrey Arend.

Informácie zverejnili webstránky www.digitalspy.co.uk, www.huffingtonpost.com a www.vulture.com.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Christina Hendricks