Dcéra Whitney Houston je opäť zasnúbená s adoptovaným bratom

Bobbi Kristina Brown
Dcéra zosnulej speváčky Whitney Houston Bobbi Kristina Brown (vľavo) Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 11. júla (WEBNOVINY) – Dcéra zosnulej speváčky Whitney Houston Bobbi Kristina Brown je opäť zasnúbená so svojím ‚adoptovaným‘ bratom Nickom Gordonom.

Prvé zásnuby zrušili vlani v novembri, keď Gordon na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter uviedol, že už nie sú pár. Ako však Bobbi Kristina v stredu napísala na svojom konte na sociálnej sieti Facebook, to sa opäť zmenilo.

Áno, ja a Nick sme zasnúbení. Už ma unavujú ľudia, ktorí vravia: ‚Fuj, si zasnúbená so svojím bratom,‘ alebo ‚Keby bola Whitney nažive, boli by ste spolu? Súhlasila by s tým?‘“ vyhlásila.

Nie sme naozajstní súrodenci a moja mama si ho nikdy neadoptovala. Ona v skutočnosti bola tá, ktorá dokonca povedala, že podľa nej spolu začneme chodiť. Moja mama ma pozná lepšie ako ktokoľvek z vás. Veľa z vás tvrdí, že mi tieto veci hovoríte z lásky. To je hlúposť, lebo keby to tak bolo, chceli by ste len to, aby som bola šťastná. Ľudia skutočne musia prestať posudzovať môj vzťah,“ dodala s tým, že výber partnera je výlučne jej vlastným rozhodnutím.

Je to môj život a nie váš. Moje rozhodnutia s vami nemajú nič spoločné,“ uzavrela.

Whitney Houston, ktorú 11. februára 2012 bez známok života našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills, si Gordona nikdy oficiálne neosvojila. Od jeho 12 rokov ho však vychovávala ako svojho syna a Bobbi Kristina ho považovala za brata. Dcéra hviezdnej speváčky a Bobbyho Browna v marci oslávila 20. narodeniny. Informácie pochádzajú z webstránky uk.eonline.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownWhitney Houston