Dcéra Whitney Houston údajne chodí s 'adoptovaným' bratom

Bez názvu
Whitney Houston s dcérou Bobbi Kristina Brown Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 15. marca (WEBNOVINY) – Bobbi Kristina Brown, dcéra speváčky Whitney Houston, údajne chodí so svojím ‚adoptovaným‘ bratom Nickom Gordonom. Fotografi dvojicu zachytili na prechádzke, počas ktorej sa držali za ruky a pobozkali sa.

Hviezdna speváčka si Gordona síce nikdy oficiálne neosvojila, no od jeho 12 rokov ho vychovávala ako svojho syna a Bobbi Kristina ho považovala za brata. Gordon tvrdenia médií o ich údajnom vzťahu odmieta.

„Len máme k sebe blízko, prekonávame smrť jej mamy a spolu smútime,“ uviedol na sociálnej a mikroblogovacej sieti Twitter. Neskôr však dodal: „Áno, máme k sebe o čosi bližšie, no a čo!“

Matka speváckej hviezdy Cissy Houston údajne s konaním svojej vnučky nesúhlasí, podľa nej ju 22-ročný Gordon využíva. „To, čo robia, je incest,“ povedala vraj blízkemu priateľovi.

Devätnásťročná Bobbi Kristina v nedeľnom televíznom špeciále prezradila Oprah Winfrey, že jej matka s ňou v duchu hovorí. Dcéra Houston a jej exmanžela Bobbyho Browna uviedla, že prvú noc po speváčkinej smrti nemohla v atlantskej rezidencii svojej matky zaspať.

„Nasledujúce ráno som sa však zobudila a počula som ju, ako povedala: ‚V poriadku, poď už domov‘. A keď som sa vrátila domov, cítila som sa pokorne a v poriadku. V duchu počujem, ako na mňa hovorí. Vždy je so mnou, cítim jej prítomnosť. Vždy sa ma pýtala, či ju potrebujem. A teraz som sa zrazu prichytila, že som z ničoho nič povedala: ‚Vždy ťa budem potrebovať‘,“ vyhlásila Bobbi Kristina.

Winfrey tiež povedala o tom, ako strávila posledný deň so svojou matkou. „Bolo skoro ráno. Išla som za ňou a povedala jej, aby si ku mne ľahla. Zostala so mnou celý deň. Držala ma v náručí, hladkala po vlasoch a ja som spala v jej objatí,“ dodala. Houston zomrela 11. februára vo veku 48 rokov, bez známok života ju našli vo vani jej hotelovej izby v Beverly Hills.

Informácie pochádzajú z webových stránok www.tmz.com a www.mirror.co.uk a archívu tlačovej agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownOprah WinfreyWhitney Houston