Filmované pády Neymara majú svoju svetlú stránku, zákazníci baru v Riu dostanú „drink“ zadarmo

Neymar, Brazília, MS vo futbale
Brazílčan Neymar padá počas zápasu so Švajčiarskom na MS vo futbale 2018 v Rusku. Foto: SITA/AP
Tipsport tipujte2.jpg

RIO DE JANEIRO 26. júna (WebNoviny.sk) – Brazílčan Neymar je jedným z najlepších hráčov na svete, ale zároveň má aj vizitku presvedčivého „herca“ medzi futbalistami.

Práve nadmerné filmovanie a teatrálne pády často aj po minimálnom kontakte so súperom v podaní neoficiálneho lídra brazílskeho tímu na majstrovstvách sveta v Rusku doviedli majiteľov jedného z barov v Riu de Janeiro k originálnej myšlienke, ktorá im s určitosťou zvýši návštevnosť.

Sir Walter Pub v Riu sa rozhodol poskytnúť svojim zákazníkom „drink“ zadarmo zakaždým, keď ich miláčik Neymar spadne na trávnik v nadchádzajúcom súboji Brazília – Srbsko na MS 2018. Tento zápas odohrajú v Moskve v rámci záverečného kola v E-skupine v stredu 27. júna od 20.00 h.

„Uvedomujeme si, že aj veľkému množstvu Brazílčanov idú už poriadne na nervy ´lastovičky´, provokácie či emocionálne výbuchy v podaní Neymara. Preto sme sa rozhodli každý jeho pád v zápase so Srbmi oceniť nápojom zadarmo,“ píše sa na facebookovom profile Sir Walter Pubu.

Neymar zatiaľ hľadá optimálnu formu na „mundiale“ v Rusku. V úvodných dvoch vystúpeniach zaznamenal tento najdrahší útočník sveta jeden gól, keď rozvlnil sieť v nadstavenom čase súboja Brazília – Kostarika (2:0).


Viac o téme: Majstrovstvá sveta MS vo futbale 2018:

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Neymar