Finále Miss Slovensko 2017 prinesie aj módnu prehliadku, o korunku krásy zabojuje 12 dievčat

Finalistky Miss Slovensko 2017
Spoločná fotografia finalistiek súťaže krásy Miss Slovensko 2017 po tlačovej besede súťaže Miss Slovensko 2017 spojenej s voľbou Miss Press. Bratislava, 26. apríl 2017. Foto: SITA/Marko Erd

BRATISLAVA 28. apríla (WebNoviny.sk) – V sobotu sa v bratislavskej Incheba Expo Aréne uskutoční finále súťaže Miss Slovensko 2017. Slávnostný večer, ktorý bude moderovať Libor Bouček, v priamom prenose odvysiela TV JOJ.

O korunku krásy tento rok súťaží dvanásť finalistiek, a to Michaela Cmarková z Kanianky, Nina Albíniová z Lučenca, Katarína Kovačicová z Likavky, Dominika Dávidová z Levíc, Simona Svítková z Považskej Bystrice, Petra Varaliová z Bardejova, Karin Kovácsová zo Svätého Petra, Hanka Závodná z Bratislavy, Nikoleta Hílková z Holíča, Gabriela Zemančíková z Ružomberka, Simona Straková z Dolného Vadičova a Michaela Šimoničová z Bratislavy.

Vystúpia aj Samuel Tomeček a SĽUK

Diváci a diváčky sa počas večera môžu tešiť na módnu prehliadku, v rámci ktorej dievčatá predvedú modely viacerých úspešných slovenských návrhárov či slovenské kroje.

Okrem toho finalistky predstavia svoje rodiny a priaznivci súťaže si tiež budú môcť pozrieť ich výkony v talentovej či športovej disciplíne, ktoré si pre ne pripravila riaditeľka súťaže Miss Slovensko Karolína Chomisteková.

Ako hudobní hostia sa predstavia Samuel Tomeček a Suvereno, Martin Chodúr, SĽUK a ďalší.

Sedemčlenná porota

O absolútnej víťazke Miss Slovensko 2017 rozhodne sedemčlenná porota v zložení Karolína Chomisteková, Dominika Cibulková, Ema Klein, Petra Denková, Alena Pallová, Marek Liso a Gerhard Parzutka von Lipinski.

Miss Slovensko 2017 získa postup na Miss World 2017, automobil, honorovanú zmluvu od produkčného domu Forza, exkluzívne bývanie pri Dunaji na jeden rok a ďalšie ceny.

Aj tento rok bude verejnosť môcť počas večera online hlasovať za svoju EVA Miss Sympatia. Výťažok z hlasovania poputuje na charitatívny projekt Srdce pre deti.

Okrem toho mohli záujemcovia na internete hlasovať aj za držiteľky titulov Miss Gosh, Miss Pierot a Miss Príjemný hlas. Titul Miss Press 2017 už v stredu získala Petra Varaliová.

Informácie pochádzajú z webstránky www.miss-slovensko.sk a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Dominika CibulkováKarolína ChomistekováMartin ChodúrSamuel Tomeček