Foto: Michalovčan na Yamahe predbiehal nákladiak, v protismere sa zrazil s Kawasaki

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Dvaja motorkári sa zrazili v pondelok 4. júna pri obci Choňkovce v Sobraneckom okrese. Nehoda si vyžiadala troch vážne zranených. Tridsaťdvaročný Michalovčan na Yamahe predbiehal na rovnom úseku nákladné auto, prešiel do protismeru a zrazil sa s 34-ročným motocyklistom na Kawasaki. Obaja vodiči aj 29-ročná spolujazdkyňa sú ťažko zranení. Vodičom odobrali krv na zistenie alkoholu. Predbežné škody na motocykloch vyčíslili na 6 000 eur.

BRATISLAVA/SOBRANCE 5. júna (WebNoviny.sk) – Dvaja motorkári sa zrazili v pondelok pri obci Choňkovce v Sobraneckom okrese. Nehoda si vyžiadala troch vážne zranených.

Ako agentúru SITA informovala košická policajná hovorkyňa Lenka Ivanová, 32-ročný Michalovčan na Yamahe predbiehal na rovnom úseku nákladné auto, prešiel do protismeru a zrazil sa s 34-ročným motocyklistom na Kawasaki.

Obaja vodiči aj 29-ročná spolujazdkyňa sú ťažko zranení. Vodičom odobrali krv na zistenie alkoholu. Predbežné škody na motocykloch vyčíslili na 6 000 eur. Presné okolnosti nehody a mieru zavinenia polícia vyšetruje.

POLÍCIA: Dopravná nehoda
Dvaja motorkári sa zrazili v pondelok 4. júna pri obci Choňkovce v Sobraneckom okrese. Nehoda si vyžiadala troch vážne zranených. Tridsaťdvaročný Michalovčan na Yamahe predbiehal na rovnom úseku nákladné auto, prešiel do protismeru a zrazil sa s 34-ročným motocyklistom na Kawasaki. Obaja vodiči aj 29-ročná spolujazdkyňa sú ťažko zranení. Vodičom odobrali krv na zistenie alkoholu. Predbežné škody na motocykloch vyčíslili na 6 000 eur. Foto: SITA/KR PZ Košice.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom