Futbalisti Slovana nestačili na FC Videoton

Slovan Bratislava

SZÉKESFEHÉRVÁR 26. januára (WEBNOVINY) – Futbalisti ŠK Slovan Bratislava prehrali v stredajšom medzinárodnom prípravnom zápase s maďarským prvoligistom FC Videoton 0:1 (0:1).

Zverenci hlavného trénera Karola Jarolíma nastúpili na stretnutie bez šestice hráčov zo základnej zostavy. V Maďarsku sa na ihrisku vôbec nepredstavili Juraj Halenár, Martin Dobrotka, Radek Dosoudil, Filip Šebo a Mamadou Bagayoko, Karim Guédé zasiahol do hry až v 2. polčase, keď sa hra vyrovnala. Vtedy bol na trávniku už aj Erik Grendel. V druhom polčase nastúpil aj bývalý hráč Banskej Bystrice, Českých Budějovíc a Cracovia Krakov Marián Jarabica, ktorý je v Slovane na skúške. V „belasom“ drese sa predstavili aj českí legionári Tomáš Hrdlička a Jan Krob, ktorých Jarolím a spol. už niekoľko dní testujú.

Slovan odohrá svoj najbližší prípravný zápas v sobotu 29. januára v Olomouci od 14.30 h s účastníkom českej Gambrinus ligy FK Mladá Boleslav.

Výsledok stredajšieho prípravného stretnutia účastníka najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Corgoň ligy 2010/2011:

FC Videoton (Maď. – I. liga) – ŠK Slovan Bratislava 1:0 (1:0)

Viac k osobe Erik GrendelFilip ŠeboJuraj HalenárKarim GuédéMartin DobrotkaRadek Dosoudil