Futbalisti Žiliny postúpili do osemfinále Slovnaft Cupu

Msk zilina
Žilinský kanonier Matej Jelič vystrieľal svojmu klubu víťazstvo v Kišiňove. Foto: SITA/Milo Fabian

BORČICE 28. októbra (WebNoviny.sk) – V stredu sa skompletizoval menoslov účastníkov osemfinálového 5. kola slovenskej pohárovej futbalovej súťaže. V zostávajúcom stretnutí šestnásťfinálového 4. kola Slovnaft Cupu 2015/2016 nemali hráči úradujúceho fortunaligového vicemajstra MŠK Žilina problémy na trávniku druholigistu FK Iskra Borčice a zvíťazili rozdielom triedy 3:0.

O dva góly hosťujúcich Žilinčanov sa postarala letná akvizícia z FC VSS Košice Nermin Haskič (22. a 80. minúta), jeden zásah pridal v 33. minúte stredný obranca slovenskej reprezentácie do 21 rokov Milan Škriniar. „Šošoni“ v nasledujúcom kole narazia na mužstvo TJ Vyšné Opátske, opäť sa predstavia na pôde súpera.

Výsledok stredajšieho stretnutia šestnásťfinálového 4. kola Slovnaft Cupu 2015/2016