Mama Kozorožec je základ, na ktorom je postavená rodina. Býva to neuveriteľne odolná, silná, vynaliezavá osobnosť a skutočný príklad super ženy.  Mama v tomto znamení má vždy stratégiu, ako naplniť potreby svojich potomkov, ktoré sú aj v jej záujme.  Na druhej strane sa táto snaha môže stať nezdravou posadnutosťou jej detí, aby dosiahli absolútne najlepšie výsledky. Túžba mamy Kozorožec pomôcť svojim deťom byť veľmi úspešnými im zaberie všetok čas.

Avšak jej potomkovia sa od nej naučia, že tvrdá práca sa vypláca. Ich mama je pre nich veľký vzorom. Keď vidia, ako tvrdo pracuje, sú v budúcnosti povzbudzované k tomu, aby rovnako tvrdo pracovali pre seba a svoje vlastné rodiny. Mama Kozorožec môže byť prísnym rodičom vyžadujúcim pravidlá a poriadok a jej deti to ľahké vôbec mať nebudú. Najmä ak sa narodili v znamení zverokruhu Lev, Baran a Vodnár.

Vyžaduje po nich, aby boli úspešné a vo všetkom fungovali na sto percent. V dospelosti sa rodič v tomto znamení horoskopu stáva svojim deťom starším priateľom. Táto matka si svoje materstvo zväčša začne naplno užívať až pri svojich vnúčatách a stane sa hravou a vynikajúcou starou mamou.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom