Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mesačný horoskop pre mesiac február pre znamenie Panna

Z tohto mesiaca vyťažíte, čo sa dá. Ak sa necháte viesť...

Zdravie

Začiatkom mesiaca sa vás môže zmocniť únava. Mali by ste myslieť aj na očistu organizmu, najmä pečene.

Vzťahy

Už dlhšiu dobu máte pocit, že sa vám nedarí v milostnom živote. Romániky na jednu noc vám nedajú to, čo očakávate a ani váš partner, či nové známosti vás neuspokojujú. Prečo? Skúste prehodnotiť svoje očakávania. Nie sú príliš vysoké? Samozrejme vy si nezačnete len tak s niekým, ale neodsudzujte hneď každého. Mnoho nádherných lások vzišlo práve z druhého pohľadu. Ak sa necháte viesť intuíciou, môžete mať šťastie.  Len pre zadaných – zbaľte si kufre a vydajte sa na cesty. Či už s partnerom alebo bez. Uvidíte, ako vám to prospeje.

Peniaze a financie

Ak si budete veriť podarí sa vám uzatvoriť výhodnú zmluvu alebo poistenie. Nemusíte sa báť ani hypotéky. Získate výhodné podmienky.

Práca

Ani v práci to nie je pravé orechové. Kolegovia vás otravujú, kolegyne závidia, šéfovia štvú. Najmä začiatkom mesiaca. Zoberte si voľno a keď sa vrátite, nová získaná energia vás perfektne nakopne . Zlepšiť vzťahy vám pomôže tiež Merkúr, ktorý vám odprace z cesty veľa zbytočných problémov.

Horoskop na dnes Horoskop na zajtra Týždenný horoskop Mesačný horoskop Ročný horoskop Charakteristika

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.