Hviezdičky sa hrnú do IT biznisu. Kendall a Kylie vraj pracujú na mobilnej hre

Horizon33_2015-7-28_14-51-0

Sesterské trio, ktoré sa preslávilo vďaka reality show Keeping Up with the Kardashians, pracuje na vlastnej verzii mobilnej hry.

Najslávnejšia z tejto trojice – Kim Kardashian vie, že sa z popularity oplatí vyťažiť čo najviac. Minulý rok sa totiž stala tvárou hry na iOS a Android s názvom – Kim Kardashian. Hollywood. Cieľom hry je vytvoriť vlastnú digitálnu hviezdu a urobiť ju slávnou. Analytici z Bloombergu tvrdia, že tento rok by aplikácia mohla zarobiť viac ako 200 miliónov dolárov. Nuž, veľmi dobrý ťah!

Horizon33_2015-7-28_14-26-48
Viac ako 5.000 účastníkov rôznych výkonnostných a vekových kategórií počas štartu 9. ročníka ČSOB Bratislava Marathon. Bratislava, 6. apríl 2014. Foto: SITA/Ján Slovák

Ale ako to už býva zvykom, sestry, ktoré ostali tak trochu v úzadí a v tieni slávnejšej Kim sa chcú lepšie zviditeľniť. Predpoklady na to majú určite. Kendall Jenner, ktorá má iba 19 je modelka a tvár niekoľkých reklamných kampaní, no a najmladšia Kyle je veľvyslankyňou pre odevné línie a kozmetické výrobky. A dokopy majú všetky tri sestry viac ako 72 miliónov fanúšikov na Facebooku, Instagrame a Twitteri.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom