Idrisa Elbu expriateľka klamala, že je otcom jej syna

Elba
Idris Elba Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 20. septembra (WEBNOVINY) – Britský herec Idris Elba pre magazín GQ otvorene prehovoril o bolestivom zážitku z minulosti, keď ho priateľka podviedla a ukázalo sa, že dieťa, ktoré porodila, nie je jeho.

V roku 2010 sa ešte synčekom chválil novinárom, no keď neskôr zistil pravdu, spomínal už len svoju dcéru. Elba v rozhovore vyhlásil, že obdobie, keď si myslel, že má syna, bolo jedno z najšťastnejších v jeho živote.

„Oslava narodenia syna je z mužského hľadiska obrovská,“ vysvetlil. Niekoľko blízkych mu však naznačilo, že dieťa zrejme nie je jeho. „Nebolo to hneď jasné – no, bolo, lebo nevyzeral ako ja. Ale nebolo hneď zjavné, čo sa stalo,“ uviedol. Preto podstúpil test otcovstva a zistil, že otcom bábätka je skutočne niekto iný.

„Dostať niečo také a potom o to takým krutým spôsobom prísť, bolo ako úder päsťou priamo do tváre. Je to jednoducho tragické. Ale nezlomilo ma to, hneď som sa postavil na nohy a nemienim ešte niekedy dostať taký úder,“ vyhlásil Elba, ktorý priznal, že aj on sám urobil chyby. „Viete, ani ja som vždy nebol anjel. Do istej miery platí, že sa vám všetko vráti,“ uzavrel.

Štyridsaťjedenročný Idris Elba si zahral napríklad vo filmoch Iný život (2000), Jediná láska (2003), O 28 týždňov (2007), Americký gangster (2007), RocknRolla (2008), Nenarodení (2009), Gangstri (2010), Thor (2011) alebo Ghost Rider 2 (2011). Známy je aj z britského kriminálneho seriálu Luther (2010). Vlani sa predstavil v sci-fi Prometheus (2012), v ktorom si okrem neho zahrali aj Noomi Rapace, Guy Pearce, Michael Fassbender a Charlize Theron a zatiaľ naposledy ho diváci mohli vidieť v snímke Ohnivý kruh (2013) Guillerma del Tora. Tento rok sa predstaví v hlavnej úlohe životopisného filme Mandela: Long Walk to Freedom.

Informácie pochádzajú z webstránok uk.eonline.com, www.entertainmentwise.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Charlize TheronIdris ElbaMichael Fassbender