Jednotka na stávkovom trhu Niké predstavuje vernostný program Nový klub Niké, kde niky sú peniaze

600_400_nwl_interne.jpg
Foto: Niké

Stávková spoločnosť Niké prináša ďalšiu skvelú novinku. Spustila nový vernostný systém Nový Klub Niké určený pre všetkých registrovaných klientov, ktorý ponúka množstvo zaujímavých výhod. Vďaka nim bude tipovanie ešte väčšia zábava.

Vstupenkou k zábave a samozrejme následne aj k možným výhram sú pre všetkých klientov v Novom Klube Niké niky. Je to nová vernostná mena, ktorú klienti získavajú počas roka za svoje aktivity. Denne ich pritom môžu získať až 1000, a keďže 1 nik má hodnotu 1 centu, v prepočte to znamená, že každý deň si klient môže prilepšiť až 10 eurami. Následne za niky môže hrať, podobne ako za eurá, navýšiť svoju výhru na tikete až o 200 % alebo čerpať ďalšie výhody. Tie si teraz postupne predstavíme.

Zbierajte niky, vyhrajte eurá!

To, že niky sú peniaze, charakterizuje možnosť, že za ne môžete hrať. Na tikete pritom môže byť akýkoľvek počet zápasov s akýmkoľvek kurzom. Zostaviť si ho môžete kdekoľvek, v mobile, počítači, alebo v pobočke a vždy hráte bez manipulačnej prirážky. A čo je podstatné, hoci je vklad v nikoch, následnú výhru už máte v eurách.

Máte niky? Navýšte si svoju výhru!

Niky sú aj cestou ako si navýšiť svoju výhru na tikete a to na základe možnosti kurzového zvýhodnenia. Stačí si len vybrať tri zápasy na tiket, každý s kurzom aspoň 1,5 a následne vaša výhra môže vďaka investovaným nikom narásť až o 200 %.

S nikmi získajte aj ďalšie výhody

Výhodou je aj to, že niky je možné využiť pri tipovaní takmer všetkých možných stávok. Počnúc klasickými predzápasovými, ale aj live stávkami, či mixom – predzápasových a live stávok na jednom tikete. Ak preferujete tipovanie v pobočkách, za niky si navyše viete zakúpiť tlačenú kurzovú ponuku, ale aj objednať mesačné predplatné denníka Šport.

Zbierajte niky a čerpajte výhody Nového Klubu Niké. Niky pritom získavate za podávanie tiketov, návštevu pobočiek, v rámci bonusových akcií, ale aj za účasť vo vybraných súťažiach na sociálnych sieťach – Facebook či Instagrame.

„Nový Klub Niké je určený pre všetkých našich hráčov, lebo klienti sú v Niké na prvom mieste. Chceme ho ponúknuť ešte väčšej skupine, preto jeho výhody môže čerpať prakticky každý. A v neposlednom rade, Nový Klub Niké prináša našim hráčom ešte viac zábavy z tipovania. To je to najpodstatnejšie,“ povedal Ing. Roman Berger, výkonný riaditeľ Niké.

Registrujte sa v Niké, lebo byť členom klubu sa naozaj oplatí

Nový Klub Niké je určený pre všetkých registrovaných klientov. Ak ešte nie ste jeho členom, nastal čas to zmeniť. Zaregistrujte sa práve teraz na www.nike.sk a ako bonus dostanete automaticky 20 € úplne zadarmo! To však nie je všetko. Po vložení finančnej čiastky na vaše stávkové konto sa vám navyše spustí Bonus bez limitu. Prejdite šiestimi úrovňami, za ktoré získate ďalších 19 €. Navyše sa dostanete do siedmej úrovne, kde výška vašej odmeny je bez limitu. O jej hodnote rozhodujete iba vy. Štartovaciu pôdu máte dokonale pripravenú a následne sa zábava v Niké s novým vernostným klubom môže začať naplno!

Informačný servis

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Nike