JOJ-ka pripravuje tanečnú šou, v ktorej sa budú plniť sny

Foto: ilustračné, Thinkstock

BRATISLAVA 9. decembra (WEBNOVINY) – Televízia JOJ plánuje už čoskoro uviesť na obrazovky novú tanečnú šou. Relácia bude mať podobný charakter ako program V siedmom nebi, ktorý začala JOJ vysielať v septembri tohto roka. Záujemcovia a záujemkyne sa môžu do pripravovaného projektu prihlásiť prostredníctvom formulára, ktorý je dostupný webstránke www.vytancujsen.sk.

„Ktosi múdry raz povedal, že si musíme navzájom pomáhať. A mal pravdu. Okolo nás je veľa ľudí, ktorí žijú v zlých podmienkach či bojujú s ťažkou chorobou a sú odkázaní na pomoc druhých. Často sa stáva, že ľudia presne vedia, čo by ich blízkemu či známemu pomohlo, no nemajú na to prostriedky. Preto sa na Slovensko vracia tanec! Tanec, ktorý bude pomáhať,“ uviedli na webstránke televízie JOJ tvorcovia šou, ktorú si vzal pod patronát moderátor Vilo Rozboril.

„Názov relácie zatiaľ nemôžem prezradiť, ale mohlo by to byť niečo ‚nebesky‘ pekné. Tancovanie bude prostriedok pomoci. Každý pár bude tancovať pre splnenie sna a pomoci nejakej ťažko skúšanej rodiny, napríklad i tej svojej,“ vyjadril sa pre denník Nový Čas 47-ročný Rozboril, ktorý zároveň ubezpečil verejnosť, že pripravovaná šou nebude znamenať koniec programu V siedmom nebi.

„Siedme nebo je moja srdcovka a jasné, že sa ho nevzdám. Po Novom roku začíname nakrúcať ďalšie príbehy. Fakt je však ten, že sme sa pustili do časovo náročných príbehov, a ak nechceme poľaviť, menšia pauza vo vysielaní musí byť. Nezvládli by sme to. Je teda možné, že sa tieto dve šou prestriedajú. Divákov a fanúšikov Siedmeho neba však môžem ubezpečiť, že to, prečo majú radi túto reláciu, bude v plnej miere i v tom snovom nebeskom tancovaní,“ dodal moderátor, ktorý už podobnú šou s názvom Bailando – Tanec pre teba moderoval na jar 2007 v televízii Markíza.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Vilo Rozboril
Firmy a inštitúcie TV JOJ