Kali bol vo väznici v Leopoldove, mal stiahnutý žalúdok

Kali
Foto: Facebook.com/FansKali

BRATISLAVA 13. marca (WEBNOVINY) – Slovenský rapper Kali odohral vo štvrtok spolu so svojím DJ-om a producentom Petrom Pannom koncert za mrežami Leopoldovskej väznice. Známy slovenský interpret sa po dohode s vedením väznice, ktoré prejavilo o jeho vystúpenie záujem, postavil pred 150 odsúdených.

Keď Kali vchádzal do väznice, mal podľa vlastných slov stiahnutý žalúdok. „Bol som nervózny, no nakoniec všetko vypálilo úplne super, bol to nezabudnuteľný zážitok a je pre mňa obrovská česť vystúpiť ako prvý v najstráženejšom väzení na Slovensku,“ uviedol v rozhovore pre agentúru SITA.

Ako ďalej dodal, reakcie väzňov ho milo prekvapili. „Človek by až zabudol kde je. Všetko prebehlo v úplnom poriadku. Odsúdení poznali všetky moje piesne a nechýbali ani slzy,“ priblížil.

„Neskôr som si uvedomil, že so mnou dokonca spievali aj posledné single s chystaného albumu Nikto, ktorý oficiálne vyjde až 1. apríla. Zvlášť sa im páčila pesnička Mýlia sa, ktorá sa začína príznačnými slovami ‚Chceli by nám dať na ruky putá, držať naše osudy v ich neschopných rukách‘,“ povedal 32-ročný rodák z Petržalky.

Video: Kali a Peter Pann – Nikto

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe kali