Kate Winslet nie je dokonalá, preto sa pred kamerou vyzlieka

Kate winslet
Kate Winslet Foto: gossip.whyfame.com

BRATISLAVA 3. júla (WEBNOVINY) – Britská herečka Kate Winslet dúfa, že ženy svojimi nahými scénami vo filmoch istým spôsobom povzbudzuje. Myslí si totiž, že má úplne obyčajné telo, a aj preto sa na plátne často objavuje nahá.

Vyzerám ako ľudia, ktorí okolo mňa prechádzajú na ulici. Nemám dokonalé prsia, samozrejme mám celulitídu a mám krivky,“ povedala 36-ročná hviezda pre denník The Sun.

Ak toto ženy akýmkoľvek spôsobom povzbudí, je to úžasné. Na hlbšej, podvedomej úrovni je to jeden z dôvodov, prečo som svojmu hlúpemu ja dovolila byť taká nahá na obrazovke,“ dodala.

Vyzliekaniu sa nebráni tiež vtedy, keď je podľa nej dôležité pre jej protagonistku a celkový príbeh. Tiež prezradila, že jej vôbec neprekáža starnutie. „Myslím si, že sebavedomie prichádza s časom. Pamätám si, že keď som mala 21 rokov, predstavovala som si, že budem mať v tridsaťšestke prsia po kolená, škaredé vlasy a hrozné zuby. Ale ja sa vo svojej vlastnej koži cítim silnejšie, lepšie a pohodlnejšie ako kedykoľvek predtým,“ zhrnula.

Obrazom: Kate Winslet žiarila na premiére Titanicu 3D

Kate Winslet je držiteľkou Oscara v kategórii Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe za film Predčítač (2008). Celosvetovo známou sa stala vďaka snímke Titanic (1997) režiséra Jamesa Camerona. Za výkon v ňom ju nominovali na Oscara, rovnako ako aj za úlohy vo filmoch Rozum a cit (1995), Iris (2001), Večný svit nepoškvrnenej mysle (2004) a Malé deti (2006).

Oceňovanú herečku diváci poznajú aj zo snímok Nebeské stvorenia (1994), Hamlet (1996), Quills – Perom markíza de Sade (2000), Enigma (2001), Život Davida Galea (2003), Hľadanie Krajiny – Nekrajiny (2004), Všetci kráľovi ľudia (2006), Prázdniny (2006), Núdzový východ (2008), Nákaza (2011), Carnage (2011) či miniseriálu Mildred Pierceová (2011). Informácie zverejnila www.digitalspy.co.uk.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Kate Winslet