Dreamstime_xl_41938150 s.jpg

Ako osláviť deň detí čo najradostnejšie

Podľa štatistík je rodina pre Slovákov najdôležitejšou životnou hodnotou. Rodičia, ktorí prijímajú deti ako dar, ktorí sa s láskou o svojich potomkov starajú a dobre ich vychovávajú, sú pre každú spoločnosť tou najlepšou devízou.
Novaznackapodporysexualnehozivotapremuzovspoznajtestoporex.jpg

Nová značka podpory sexuálneho života pre mužov: Spoznajte Stoporex®

Muži, zbystrite pozornosť! Bez ohľad na to, či vám je 30 rokov, ste v strednom veku alebo sa nebodaj už blížite k dôchodku, nasledujúca správa je určená práve vám. Na trhu prípravkov určených pre zlepšenie kvality sexuálneho života a zvýšenie vášho výkonu sa objavila nová, značka: Stoporex®. Tu sú dôvody, prečo by ste si ju mali všimnúť.
Novy projekt 11.jpg

Správna výživa pre batoľatá – vieme ako na to

Správna výživa batoliat je jedným z kľúčov k dobrej vývojovej prosperite a celoživotnému zdraviu. Lekári a rodičia teraz dostávajú do rúk online nástroj s názvom Nutricheq, ktorým môžu odhaliť nedostatky stravovania detí.
Dreamstime_xl_119769659 s.jpg

Čo uprednostňuje zdravý životný štýl?

Zmáha vás jarná únava? Medzi typické príznaky jarnej únavy patrí malátnosť, bolesti hlavy, nespavosť, pocit nepohody a znížená radosť zo života. Nie zriedka je charakteristickým príznakom jarnej únavy aj celkové zhoršenie zdravotného stavu. Ako to možno zmeniť?
Dreamstime_xl_10881310 s.jpg

Obľúbené jarné športy a hobby

Šport prospieva nielen telesnej kondícii, ale aj mentálnemu zdraviu. Pobyt v jarnej prírode dodáva energiu a upevňuje zdravie – regeneruje telo aj psychiku, predlžuje aktívny vek a spomaľuje procesy starnutia.
Pregnant Woman and Gynecologist Doctor at Hospital

VšZP spúšťa bezplatné predpôrodné a popôrodné poradenstvo

Všeobecná zdravotná poisťovňa v rámci skvalitňovania svojich služieb vychádza v ústrety budúcim aj čerstvým mamičkám a od 1. apríla spúšťa s podporou Slovenskej komory sestier a pôrodných asistentiek bezplatné predpôrodné a popôrodné poradenstvo.