Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Maskot
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Žiarivo žltá postavička pripomínajúca mačku - to je maskot Hier XXXI. olympiády v brazílskom Riu de Janeiro. Foto: SITA/AP
1. 08. 2016 10:07 Nezaradené od SITASITA Diskusia

Kompletný program: Letná olympiáda Rio de Janeiro 2016

Obrazom: Vizitky slovenských reprezentantov, ktorí štartujú na OH 2016

OH 2016

SÚHRNY DŇA:

Piatok 5. august – otvárací ceremoniál

Sobota 6. august

Nedeľa 7. august

Pondelok 8. august

Utorok 9. august

Streda 10. august

Štvrtok 11. august

Piatok 12. august

Sobota 13. august

Nedeľa 14. august

Pondelok 15. august

Utorok 16. august

Streda 17. august

Štvrtok 18. august

Piatok 19. august

Sobota 20. august

Nedeľa 21. august

KOMPLETNÝ PROGRAM:

STREDA 3. AUGUSTA
FUTBAL

ŽENY:

E-skupina (Rio de Janeiro/Olympijský štadión):

Švédsko – JAR 1:0 (0:0)

Brazília – Čína 3:0 (1:0)

F-skupina (Sao Paulo):

Kanada – Austrália 2:0 (1:0)

Zimbabwe – Nemecko 1:6 (0:2)

G-skupina (Belo Horizonte):

USA – Nový Zéland 2:0 (1:0)

Francúzsko – Kolumbia 4:0 (3:0)

ŠTVRTOK 4. AUGUSTA
FUTBAL

MUŽI:

A-skupina (Brasília):

Irak – Dánsko 0:0

Brazília – JAR 0:0

B-skupina (Manaus):

Švédsko – Kolumbia 2:2 (1:1)

Nigéria – Japonsko 5:4 (3:2)

C-skupina (Salvador):

Mexiko – Nemecko 2:2 (0:0)

Fidži – Kórejská republika 0:8 (0:1)

D-skupina (Rio de Janeiro/Olympijský štadión):

Honduras – Alžírsko 3:2 (2:0)

Portugalsko – Argentína 2:0 (0:0)

PIATOK 5. AUGUSTA
LUKOSTREĽBA

kvalifikácia pre nasadenie – muži (14.00), ženy (18.00)

OTVÁRACÍ CEREMONIÁL

(1.00 h už v sobotu ráno)

SOBOTA 6. AUGUSTA
BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Turecko – Francúzsko (17.00), Brazília – Austrália (22.30), Bielorusko – Japonsko (0.45 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: Čína – Kanada (19.15)

MUŽI:

A-skupina: Austrália – Francúzsko (19.15), Čína – USA (0.00 h už v nedeľu ráno), Venezuela – Srbsko

BOX

muži: 1. kolo do 49 kg, 60 kg, 81 kg a 91 kg (16.00 a 22.00)

CESTNÁ CYKLISTIKA

Cestné preteky mužov s hromadným štartom (14.30)

DŽUDO

muži do 60 kg, ženy do 48 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži do 60 kg, ženy do 48 kg – finálový blok (20.30)

FUTBAL

ŽENY:

E-skupina (Rio de Janeiro/Olympijský štadión): JAR – Čína (0.00 h už v nedeľu ráno), Brazília – Čína (3.00)

F-skupina (Sao Paulo): Kanada – Zimbabwe (20.00), Nemecko – Austrália (23.00)

G-skupina (Belo Horizonte): USA – Francúzsko (22.00), Kolumbia – Nový Zéland (1.00 h už v nedeľu ráno)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Nórsko – Brazília (14.30), Čierna Hora – Španielsko (21.40), Rumunsko – Angola (0.50 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: Holandsko – Francúzsko (16.30), Rusko – Kórejská republika (19.40), Švédsko – Argentína (2.50 h už v nedeľu ráno)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (drezúra – jednotlivci, družstvá) – 1. deň (15.00)

LUKOSTREĽBA

družstvá mužov – osemfinále (14.00), štvrťfinále (19.00), semifinále (20.43), o 3. miesto (21.39), finále (22.07)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Belgicko – Veľká Británia (17.30), Austrália – Nový Zéland (18.30), Španielsko – Brazília (0.30 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: Argentína – Holandsko (15.00), India – Írsko (16.00), Kanada – Nemecko (23.00)

ŽENY

B-skupina: Argentína – USA (22.00), Veľká Británia – Austrália (1.30 h už v nedeľu ráno)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 400 m pol. preteky, 400 m voľný spôsob, 100 m prsia

Ženy: 100 m motýlik, 400 m pol. preteky

finálový blok (3.00 h už v nedeľu ráno)

Muži: 400 m pol. preteky F, 400 m voľný spôsob F, 100 m prsia SF

Ženy: 100 m mot. SF, 400 m pol. preteky F, 4×100 m voľný spôsob F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – kvalifikačné skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už v nedeľu ráno)

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

ŽENY

A-skupina: USA – Fidži (18.00), Austrália – Kolumbia (18.30), USA – Kolumbia (23.00), Austrália – Fidži (23.30)

B-skupina: Francúzsko – Španielsko (16.00), Nový Zéland – Keňa (16.30), Francúzsko – Keňa (21.00), Nový Zéland – Španielsko (21.30)

C-skupina: Veľká Británia – Brazília (17.00), Kanada – Japonsko (17.30), Veľká Británia – Japonsko (22.00), Kanada – Brazília (22.30)

STOLNÝ TENIS

predkolo dvojhry žien (14.00), predkolo dvojhry mužov (14.45)

1. kolo dvojhry žien (16.15 a 19.30), 1. kolo dvojhry mužov (21.00 a 0.00 h už v nedeľu ráno), 2. kolo dvojhry žien (1.30 h)

STREĽBA

muži: vzduchová pištoľ 60 (kvalifikácia 18.00, finále 20.30)

ženy: vzduchová puška 40 (kvalifikácia 13.30, finále 15.30)

ŠERM

kord žien – eliminácie a štvrťfinále (14.00), semifinále, o 3. miesto a finále (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia mužov (15.30, 19.30 a 23.30)

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (15.45)

VESLOVANIE

rozjazdy – skif mužov (13.30), skif žien (14.30), dvojveslica bez kormidelníka mužov (15.30), dvojskif žien (16.00), dvojskif mužov (16.30), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (17.00), párová štvorveslica mužov (17.30), párová štvorveslica žien (17.50)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Srbsko – Maďarsko (14.00), Grécko – Japonsko (16.40), Brazília – Austrália (1.50 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: USA – Chorvátsko (15.20), Francúzsko – Čierna Hora (18.00), Španielsko – Taliansko (0.30 h už v nedeľu ráno)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: Japonsko – Kórejská republika (14.30), Brazília – Kamerun (20.00), Rusko – Argentína (1.30 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: Čína – Holandsko (16.35), USA – Portoriko (22.05), Srbsko – Taliansko (3.35 h už v nedeľu ráno)

VZPIERANIE

A-skupina žien do 48 kg (0.00 h už v nedeľu ráno)

Pozrite si pohľad na Rio aj z inej strany:

NEDEĽA 7. AUGUSTA
BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Austrália – Turecko (22.30), Francúzsko – Bielorusko (0.45 h už v pondelok ráno)

B-skupina: USA – Senegal (17.00), Srbsko – Španielsko (19.15)

MUŽI:

B-skupina: Brazília – Litva (19.15), Chorvátsko – Španielsko (0.00), Nigéria – Argentína (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 60 kg, 69 kg, 81 kg (16.00 a 22.00)

CESTNÁ CYKLISTIKA

Cestné preteky žien s hromadným štartom (17.15)

DŽUDO

muži do 66 kg, ženy do 52 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži do 66 kg, ženy do 52 kg – finálový blok (20.30)

FUTBAL

MUŽI:

A-skupina (Brasília): Dánsko – JAR (0.00 h už v pondelok ráno), Brazília – Irak (3.00)

B-skupina (Manaus): Švédsko – Nigéria (0.00 h už v pondelok ráno), Japonsko – Kolumbia (3.00)

C-skupina (Salvador): Fidži – Mexiko (18.00), Nemecko – Kórejská republika (21.00)

D-skupina (Rio de Janeiro/Olympijský štadión): Honduras – Portugalsko (20.00), Argentína – Alžírsko (23.00)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Chorvátsko – Katar (14.30), Dánsko – Argentína (19.40), Francúzsko – Tunisko (0.50 h už v pondelok ráno)

B-skupina: Švédsko – Nemecko (16.30), Poľsko – Brazília (21.40), Slovinsko – Egypt (2.50 h už v pondelok ráno)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (drezúra – jednotlivci, družstvá) – 2. deň (15.00)

LUKOSTREĽBA

družstvá žien – osemfinále (14.00), štvrťfinále (19.00), semifinále (20.43), o 3. miesto (21.39), finále (22.07)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Veľká Británia – Nový Zéland (22.00), Brazília – Belgicko (0.30 h už v pondelok ráno), Austrália – Španielsko (1.30)

B-skupina: Holandsko – Írsko (23.00)

ŽENY:

A-skupina: Nový Zéland – Kórejská republika (15.00), Holandsko – Španielsko (17.30), Čína – Nemecko (18.30)

B-skupina: Japonsko – India (16.00)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 200 m v. sp., 100 m znak

Ženy: 100 m znak, 100 m prsia, 400 m v. sp.

finálový blok (3.00 h už v pondelok ráno)

Muži: 200 m v. sp. SF, 100 m prsia F, 100 m znak SF, 4×100 m v. sp. F

Ženy: 100 m mot. F, 100 m prsia SF, 400 m v. sp. F, 100 m znak SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – kvalifikačné skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už v pondelok ráno)

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

ŽENY

A-skupina: Fidži – Kolumbia (18.00), Austrália – USA (18.30)

B-skupina: Španielsko – Keňa (16.00), Nový Zéland – Francúzsko (16.30)

C-skupina: Brazília – Japonsko (17.00), Kanada – Veľká Británia (17.30)

o 9. – 12. miesto (22.00 a 22.30), štvrťfinále (22.00, 22.30, 23.00 a 23.30)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 3 m dosky žien – finále (20.00)

STOLNÝ TENIS

2. kolo dvojhry žien (14.00 a 18.30), 2. kolo dvojhry mužov (15.00 a 19.30), 3. kolo dvojhry žien (23.00), 3. kolo dvojhry mužov (1.00 h už v pondelok ráno)

STREĽBA

muži: trap (1. časť kvalifikácie 14.30)

ženy: vzduchová pištoľ 40 (kvalifikácia 14.00, finále 16.00), trap (kvalifikácia 14.00, finále 20.00)

ŠERM

fleuret mužov – eliminácie a štvrťfinále (14.00), semifinále, o 3. miesto a finále (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia žien (14.45, 16.30, 19.30, 22.30 a 1.30 h už v pondelok ráno)

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (15.45)

VESLOVANIE

opravy – skif mužov (13.30), skif žien (14.00), dvojveslica bez kormidelníka mužov (14.30), dvojskif žien (14.40), dvojskif mužov (14.50), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (15.00),

rozjazdy – dvojveslica bez kormidelníka žien (15.10), dvojskif ľahkých váh žien (15.40), dvojskif ľahkých váh mužov (16.20), štvorveslica bez kormidelníka mužov (17.00)

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C1 mužov (17.30 a 19.30), K1 mužov (18.20 a 20.20)

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: Taliansko – Francúzsko (14.30), Brazília – Mexiko (16.35), USA – Kanada (22.05)

B-skupina: Poľsko – Egypt (20.00), Rusko – Kuba (1.30 h už v pondelok ráno), Argentína – Irán (3.35)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 56 kg (15.00), B-skupina žien do 53 kg (17.30), A-skupina žien do 53 kg (20.30), A-skupina mužov do 56 kg (0.00 h už v pondelok ráno)

PONDELOK 8. AUGUSTA
BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Japonsko – Brazília (22.30)

B-skupina: Španielsko – USA (17.00), Kanada – Srbsko (19.15), Senegal – Čína (0.45 h už v utorok ráno)

MUŽI:

A-skupina: Srbsko – Austrália (19.15), USA – Venezuela (0.00), Francúzsko – Čína (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 69 kg, 75 kg, 2. kolo do 49 kg, 91 kg (16.00 a 22.00)

DŽUDO

muži do 73 kg, ženy do 57 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži do 73 kg, ženy do 57 kg – finálový blok (20.30)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Španielsko – Nórsko (19.40), Brazília – Rumunsko (21.40), Angola – Čierna Hora (2.50 h už v utorok ráno)

B-skupina: Kórejská republika – Švédsko (14.30), Francúzsko – Rusko (16.30), Argentína – Holandsko (0.50 h už v utorok ráno)

JACHTING

1. a 2. rozjazdy tried RS-X mužov a žien, Laser mužov a Laser Radial žien (13.00 a 13.10)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (cross country – jednotlivci, družstvá) (15.00)

LUKOSTREĽBA

muži, ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminácie (14.00 a 20.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

B-skupina: Nemecko – India (16.00), Kanada – Argentína (17.30)

ŽENY:

A-skupina: Nový Zéland – Nemecko (18.30), Holandsko – Kórejská republika (22.00), Španielsko – Čína (0.30 h už v utorok ráno)

B-skupina: Austrália – USA (15.00), India – Veľká Británia (23.00), Argentína – Japonsko (1.30 h už v utorok ráno)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 200 m mot.

Ženy: 200 m v. sp., 200 m pol. pr.

finálový blok (3.00 h už v utorok ráno)

Muži: 200 m v. sp. F, 100 m znak F, 200 m mot. SF

Ženy: 200 m v. sp. SF, 100 m znak F, 100 m prsia F, 200 m pol. pr. SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – kvalifikačné skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už v utorok ráno)

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

ŽENY

o 11. miesto (17.30), o 9. miesto (18.00), o 5. – 8. miesto (18.30 a 19.00), semifinále (19.30 a 20.00), o 7. miesto (22.30), o 5. miesto (23.00), o 3. miesto (23.30), finále (0.00 h už v utorok ráno)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 10 m veže mužov – finále (20.00)

STOLNÝ TENIS

3. kolo dvojhry žien (15.00), 3. kolo dvojhry mužov (17.00), 4. kolo dvojhry žien (21.00 a 1.30 h už v utorok ráno), 4. kolo dvojhry mužov (22.00 a 2.30 h)

STREĽBA

muži: trap (2. časť kvalifikácie 14.30, finále 20.00), vzduchová puška 60 (kvalifikácia 14.00, finále 17.00)

ŠERM

šabľa žien – eliminácie a štvrťfinále (14.00), semifinále, o 3. miesto a finále (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále mužských družstiev (21.00)

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien (15.45)

VESLOVANIE

semifinále E/F – skif mužov (13.30), skif žien (13.50), opravy – dvojveslica bez kormidelníka žien (14.10), dvojskif ľahkých váh žien (14.20), dvojskif ľahkých váh mužov (14.40), párová štvorveslica mužov (15.00), párová štvorveslica žien (15.10), štvorveslica bez kormidelníka mužov (15.20), rozjazdy – osemveslica s kormidelníkom žien (15.30), osemveslica s kormidelníkom mužov (15.50)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Srbsko – Grécko (18.00), Japonsko – Brazília (0.30 h už v utorok ráno), Maďarsko – Austrália (1.50)

B-skupina: Chorvátsko – Čierna Hora (14.00), Taliansko – Francúzsko (15.20), USA – Španielsko (16.40)

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C2 mužov (17.30 a 19.20), K1 žien (18.10 a 20.00)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: Japonsko – Kamerun (16.35), Rusko – Kórejská republika (1.30 h už v utorok ráno), Brazília – Argentína (3.35)

B-skupina: Čína – Taliansko (14.30), USA – Holandsko (20.00), Srbsko – Portoriko (22.05)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 62 kg (15.00), B-skupina žien do 58 kg (17.30), A-skupina žien do 58 kg (20.30), A-skupina mužov do 62 kg (0.00 h už v utorok ráno)

Olympijské kruhy
Foto: SITA/AP

UTOROK 9. AUGUSTA
BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Austrália – Francúzsko (17.15), Brazília – Bielorusko (20.30), Turecko – Japonsko (22.45)

MUŽI:

B-skupina: Španielsko – Brazília (19.15), Litva – Nigéria (0.00 h už v stredu ráno), Argentína – Chorvátsko (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 75 kg, nad 91 kg, 2. kolo do 60 kg (16.00 a 22.00)

DŽUDO

muži do 81 kg, ženy do 63 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži do 81 kg, ženy do 63 kg – finálový blok (20.30)

FUTBAL

ŽENY:

E-skupina: JAR – Brazília (3.00 h už v stredu ráno, Manaus), Čína – Švédsko (3.00 h už v stredu ráno, Brasília)

F-skupina: Nemecko – Kanada (21.00, Brasília), Austrália – Zimbabwe (21.00, Salvador)

G-skupina: Kolumbia – USA (0.00 h už v stredu ráno, Manaus), Nový Zéland – Francúzsko (0.00 h už v stredu ráno, Salvador)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Katar – Francúzsko (14.30), Tunisko – Dánsko (19.40), Argentína – Chorvátsko (2.50 h už v stredu ráno)

B-skupina: Nemecko – Poľsko (16.30), Brazília – Slovinsko (21.40), Egypt – Švédsko (0.50 h už v stredu ráno)

JACHTING

1. a 2. rozjazdy triedy Finn mužov, 3. a 4. rozjazdy tried RS-X mužov a žien, Laser mužov a Laser Radial žien (13.00 a 13.10)

JAZDECTVO

súťaž všestrannej spôsobilosti (skoky – jednotlivci, družstvá) – finále družstiev (15.00), finále jednotlivcov (15.00)

LUKOSTREĽBA

muži, ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminácie (14.00 a 20.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Nový Zéland – Španielsko (15.00), Brazília – Veľká Británia (23.00), Belgicko – Austrália (1.30 h už v stredu ráno)

B-skupina: Argentína – India (16.00), Nemecko – Írsko (17.30), Holandsko – Kanada (18.30)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 100 m v. sp., 200 m prsia, 4×200 m v. sp.

Ženy: 200 m mot.

finálový blok (3.00 h už v stredu ráno)

Muži: 100 m v. sp. SF, 200 m mot. F, 200 m prsia SF, 4×200 m v. sp. F

Ženy: 200 m v. sp. F, 200 m mot. SF, 200 m pol. pr. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – kvalifikačné skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už v stredu ráno)

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

MUŽI

A-skupina: USA – Argentína (18.00), Fidži – Brazília (18.30), USA – Brazília (23.00), Fidži – Argentína (23.30)

B-skupina: Austrália – Francúzsko (16.00), JAR – Španielsko (18.30), Austrália – Španielsko (21.00), JAR – Francúzsko (21.30)

C-skupina: Veľká Británia – Keňa (17.00), Nový Zéland – Japonsko (17.30), Veľká Británia – Japonsko (22.00), Nový Zéland – Keňa (22.30)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky žien z 10 m veže – finále (20.00)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále dvojhry žien (15.00), štvrťfinále dvojhry mužov (21.00 a 1.30 h už v stredu ráno)

STREĽBA

ženy: športová pištoľ 30+30 (1. časť kvalifikácie 14.00, 2. časť kvalifikácie 17.00, finále 20.30)

ŠERM

kord mužov – eliminácie a štvrťfinále (14.00), semifinále, o 3. miesto a finále (21.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále ženských družstiev (21.00)

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, 3. kolo dvojhry žien, štvrťfinále štvorhry mužov, 2. kolo a štvrťfinále štvorhry žien (15.45)

VESLOVANIE

štvrťfinále – skif mužov (13.30), skif žien (14.10), semifinále – dvojveslica bez kormidelníka mužov (14.50), dvojskif žien (15.10), dvojskif mužov (15.30), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (15.50), semifinále C/D – dvojskif ľahkých váh žien (16.10), dvojskif ľahkých váh mužov (16.30)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina: Taliansko – Brazília (15.20), Rusko – Austrália (18.00)

B-skupina: Čína – Maďarsko (14.00), Španielsko – USA (16.40)

VODNÝ SLALOM

semifinále C1 mužov (18.30), finále C1 mužov (20.10)

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: Francúzsko – Mexiko (16.35), Taliansko – USA (20.00), Brazília – Kanada (3.35 h už v stredu ráno)

B-skupina: Rusko – Argentína (14.30), Poľsko – Irán (22.05), Kuba – Egypt (1.30 h už v stredu ráno)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 69 kg (15.00), B-skupina žien do 63 kg (17.30), A-skupina žien do 63 kg (20.30), A-skupina mužov do 69 kg (0.00 h už v stredu ráno)

STREDA 10. AUGUSTA
BASKETBAL

ŽENY:

B-skupina: Čína – Španielsko (17.15), USA – Srbsko (20.30), Senegal – Kanada (22.45)

MUŽI:

A-skupina: Francúzsko – Srbsko (19.15), Austrália – USA (0.00 h už vo štvrtok ráno), Venezuela – Čína (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 56 kg, 64 kg, 2. kolo do 81 kg, štvrťfinále do 49 kg, 91 kg (16.00 a 22.00)

CESTNÁ CYKLISTIKA

časovka žien (13.30), mužov (15.00)

DŽUDO

muži do 90 kg, ženy do 70 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži do 90 kg, ženy do 70 kg – finálový blok (20.30)

FUTBAL

MUŽI:

A-skupina: Dánsko – Brazília (3.00 h už vo štvrtok ráno, Salvador), JAR – Irak (3.00 h už vo štvrtok ráno, Sao Paulo)

B-skupina: Japonsko – Švédsko (0.00 h už vo štvrtok ráno, Salvador), Kolumbia – Nigéria (0.00 h už vo štvrtok ráno, Sao Paulo)

C-skupina: Nemecko – Fidži (21.00, Belo Horizonte), Kórejská republika – Mexiko (21.00, Brasília)

D-skupina: Argentína – Honduras (18.00, Brasília), Alžírsko – Portugalsko (18.00, Belo Horizonte)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Brazília – Španielsko (14.30), Rumunsko – Čierna Hora (16.30), Nórsko – Angola (21.40)

B-skupina: Rusko – Švédsko (19.40), Holandsko – Kórejská republika (1.50 h už vo štvrtok ráno), Francúzsko – Argentína (2.50)

JACHTING

1. a 2. rozjazdy tried 470 mužov a žien, Nacra17 zmiešaných tímov, 3. a 4. rozjazdy triedy Finn mužov, 5. a 6. rozjazdy tried Laser mužov a Laser Radial žien (13.00 a 13.10)

JAZDECTVO

drezúra tímy a jednotlivci – 1. deň (15.00)

LUKOSTREĽBA

muži, ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminácie (14.00 a 20.00)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Nový Zéland – Brazília (0.30 h už vo štvrtok ráno), Veľká Británia – Austrália (1.30)

ŽENY:

A-skupina: Španielsko – Nový Zéland (15.00), Nemecko – Kórejská republika (17.30), Čína – Holandsko (23.00)

B-skupina: India – Austrália (16.00), Veľká Británia – Argentína (18.30), USA – Japonsko (22.00)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 200 m znak, 200 m pol. pr.

Ženy: 100 m v. sp., 200 m prsia, 4×200 m v. sp.

finálový blok (3.00 h už vo štvrtok ráno)

Muži: 200 m prsia F, 200 m znak SF, 100 m v. sp. F, 200 m pol. pr. SF

Ženy: 100 m v. sp. SF, 200 m mot. F, 200 m prsia SF, 4×200 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – kvalifikačné skupiny (15.00, 20.30, 2.00 h už vo štvrtok ráno)

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

MUŽI

A-skupina: Argentína – Brazília (18.00), Fidži – USA (18.30)

B-skupina: Francúzsko – Španielsko (16.00), JAR – Austrália (16.30)

C-skupina: Keňa – Japonsko (17.00), Nový Zéland – Veľká Británia (17.30)

o 9. – 12. miesto (22.00 a 22.30), štvrťfinále (22.00, 22.30, 23.00 a 23.30)

SKOKY DO VODY

synchrónne skoky z 3 m dosky mužov – finále (20.00)

STOLNÝ TENIS

semifinále dvojhry žien (15.00), o 3. miesto dvojhry žien (1.30 h už vo štvrtok ráno), finále dvojhry žien (2.30 h)

STREĽBA

muži: ľubovoľná pištoľ 60 (kvalifikácia 14.00, finále 17.00), dvojitý trap (kvalifikácia 14.00, finále 20.00)

ŠERM

fleuret žien, šabľa mužov – eliminácie a štvrťfinále (13.30), semifinále, o 3. miesto a finále (22.30)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále viacboja mužov (21.00)

TENIS

3. kolo dvojhry mužov, štvrťfinále dvojhry žien, semifinále štvorhry mužov, štvrťfinále štvorhry žien, 1. kolo miešanej štvorhry (15.45)

VESLOVANIE

semifinále – dvojveslica bez kormidelníka žien (13.30), dvojskif ľahkých váh žien (13.50), dvojskif ľahkých váh mužov (14.10), štvorveslica bez kormidelníka mužov (14.30), opravy – osemveslica s kormidelníkom žien (14.50), osemveslica s kormidelníkom mužov (15.00), finále B – M4x (15.22), finále A – párová štvorveslica mužov (15.22), párová štvorveslica žien (15.34), semifinále C/D – skif mužov (16.10), skif žien (16.30), finále D – dvojskif ľahkých váh žien (16.50), dvojskif ľahkých váh mužov (17.00), finále C – dvojskif ľahkých váh žien (17.10), dvojskif ľahkých váh mužov (17.20), dvojveslica bez kormidelníka žien (17.30)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Austrália – Japonsko (14.00), Grécko – Maďarsko (15.20), Brazília – Srbsko (0.30 h už vo štvrtok ráno)

B-skupina: Francúzsko – USA (16.40), Čierna Hora – Taliansko (18.00), Španielsko – Chorvátsko (1.50 h už vo štvrtok ráno)

VODNÝ SLALOM

semifinále K1 mužov (18.30), finále K1 mužov (20.15)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: Rusko – Kamerun (22.05), Kórejská republika – Argentína (1.30 h už vo štvrtok ráno), Brazília – Japonsko (3.35)

B-skupina: Čína – Portoriko (14.30), Taliansko – Holandsko (16.35), USA – Srbsko (20.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 77 kg (15.00), B-skupina žien do 69 kg (17.30), A-skupina žien do 69 kg (20.30), A-skupina mužov do 77 kg (0.00 h už vo štvrtok ráno)

ŠTVRTOK 11. AUGUSTA
BEDMINTON

zápasy v skupinách: muži, ženy – dvojhry, štvorhry, miešaná štvorhra (13.00, 20.30 a 0.30 h už v piatok ráno)

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Bielorusko – Turecko (17.15), Francúzsko – Brazília (20.30), Japonsko – Austrália (22.45)

MUŽI:

B-skupina: Brazília – Chorvátsko (19.15), Nigéria – Španielsko (0.00 h už v piatok ráno), Litva – Argentína (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 56 kg, do 64 kg, 2. kolo do 69 kg, 81 kg (16.00 a 22.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: stíhacie preteky družstiev (kvalifikácia 22.23), tímový šprint (kvalifikácia 21.00, 1. kolo 22.10, finále 23.21)

ženy: stíhacie preteky družstiev (kvalifikácia 21.19)

DŽUDO

muži do 100 kg, ženy do 78 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži do 100 kg, ženy do 78 kg – finálový blok (20.30)

GOLF

súťaž mužov – 1. kolo (12.30)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Tunisko – Katar (14.30), Dánsko – Chorvátsko (19.40), Francúzsko – Argentína (2.50 h už v piatok ráno)

B-skupina: Poľsko – Egypt (16.30), Brazília – Nemecko (21.40), Slovinsko – Švédsko (0.50) h už v piatok ráno

JACHTING

3. a 4. rozjazdy tried 470 mužov a žien, Nacra17 zmiešaných tímov, 5. a 6. rozjazdy tried RS-X mužov a žien, Finn mužov (13.00 a 13.10)

JAZDECTVO

drezúra tímy a jednotlivci – 2. deň (15.00)

LUKOSTREĽBA

Ženy – osemfinále (14.00), štvrťfinále (20.00), semifinále (20.55), o 3. miesto (21.26), finále (21.44)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Španielsko – Belgicko (18.30)

B-skupina: Holandsko – India (15.00), Írsko – Kanada (16.00), Argentína – Nemecko (17.30)

ŽENY:

A-skupina: Nemecko – Španielsko (22.00)

B-skupina: Austrália – Argentína (23.00), USA – India (0.30 h už v piatok ráno), Japonsko – Veľká Británia (1.30)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 50 m v. sp., 100 m mot.

Ženy: 800 m v. sp., 200 m znak

finálový blok (3.00 h už v piatok ráno)

Muži: 50 m v. sp. SF, 200 m znak F, 200 m pol. pr. F, 100 m mot. SF

Ženy: 200 m prsia F, 200 m znak SF, 100 m v. sp. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

kvalifikačné skupiny mužov a žien (15.00, 20.30, 2.00 h už v piatok ráno), tajbrejk o účasť vo vyraďovacej časti (v prípade potreby, 4.00 h už v piatok ráno)

RAGBY – SEDMIČKOVÉ

o 11. miesto (17.30), o 9. miesto (18.00), o 5. – 8. miesto (18.30 a 19.00), semifinále (19.30 a 20.00), o 7. miesto (22.30), o 5. miesto (23.00), o 3. miesto (23.30), finále (0.00 h už v utorok ráno)

STOLNÝ TENIS

semifinále dvojhry mužov (15.00), o 3. miesto dvojhry mužov (1.30 h už vo štvrtok ráno), finále dvojhry mužov (2.30 h)

STREĽBA

ženy: športová puška 3×20 (kvalifikácia 14.00, finále 17.00)

ŠERM

kord ženských družstiev – 1. kolo, štvrťfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. miesto, finále (22.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále viacboja žien (21.00)

TENIS

štvrťfinále dvojhry mužov, miešanej štvorhry, semifinále dvojhry žien, štvorhry žien (17.00)

VESLOVANIE

finále B – dvojveslica bez kormidelníka mužov (13.30), dvojskif žien (13.40), dvojskif mužov (13.50), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (14.00), semifinále – skif mužov (14.10), skif žien (14.30), finále A – dvojveslica bez kormidelníka mužov (14.52), dvojskif žien (15.04), dvojskif mužov (15.24), štvorveslica bez kormidelníka ľahkých váh mužov (15.44)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina: Rusko – Brazília (14.00), Taliansko – Austrália (15.20)

B-skupina: Čína – USA (16.40), Španielsko – Maďarsko (18.00)

VODNÝ SLALOM

semifinále C2 mužov (17.30), semifinále K1 žien (18.15), finále C2 mužov (19.15), finále K1 žien (20.00)

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: Kanada – Francúzsko (22.05), Taliansko – Mexiko (1.30 h už v piatok ráno), Brazília – USA (3.35)

B-skupina: Irán – Kuba (14.30), Rusko – Egypt (16.35), Poľsko – Argentína (20.00)

PIATOK 12. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: disk M – kvalifikácia A-skupina (14.30), sedemboj Ž: 100 m (14.35), guľa Ž – kvalifikácia (15.05), 800 m M – rozbehy (15.10), sedemboj Ž: výška (15.50), disk M – kvalifikácia B-skupina (15.55), 10 000 m Ž – finále (16.10), 100 m Ž – kvalifikačné rozbehy (16.55), chôdza M – 20 km (19.30)

1.20 h už v sobotu ráno: 1500 m Ž – rozbehy (1.30), sedemboj Ž: guľa (1.35), kladivo Ž – kvalifikácia A-skupina (1.40), 400 m M – rozbehy (2.05), diaľka M – kvalifikácia (2.20), guľa Ž – finále (3.00), sedemboj Ž: 200 m (3.05), kladivo Ž – kvalifikácia B-skupina (3.10), 100 m Ž – rozbehy (3.40)

BEDMINTON

zápasy v skupinách: muži, ženy – dvojhry, štvorhry, miešaná štvorhra (13.00, 20.30 a 0.30 h už v sobotu ráno)

BASKETBAL

ŽENY:

B-skupina: Srbsko – Čína (17.15), Kanada – USA (20.30), Španielsko – Senegal (22.45)

MUŽI:

A-skupina: Čína – Austrália (19.15), USA – Srbsko (0.00 h už v sobotu ráno), Francúzsko – Venezuela (3.30)

BOX

ženy: 1. kolo do 51 kg, 60 kg (16.00 a 22.00)

muži: 2. kolo do 75 kg, štvrťfinále do 60 kg (16.00 a 22.00), semifinále do 49 kg (16.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: šprint (kvalifikácia 21.14, šestnásťfinále 22.30, opravy 23.08), stíhacie preteky družstiev (1. kolo 21.52, finále 23.20)

ženy: tímový šprint (kvalifikácia 21.00, 1. kolo 22.17, finále 23.00)

DŽUDO

muži nad 100 kg, ženy nad 78 kg – vyraďovacie boje (15.00)

muži nad 100 kg, ženy nad 78 kg – finálový blok (20.30)

FUTBAL

ŽENY:

štvrťfinále (18.00 Brasília, 21.00 Salvador, 0.00 h už v sobotu ráno Sao Paulo a 3.00 Belo Horizonte)

GOLF

súťaž mužov – 2. kolo (12.30)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Angola – Brazília (14.30), Rumunsko – Španielsko (19.40), Čierna Hora – Nórsko (21.40)

B-skupina: Švédsko – Holandsko (16.30), Rusko – Argentína (0.50 h už v sobotu ráno), Kórejská republika – Francúzsko (2.50)

JACHTING

1. a 2. rozjazdy tried 49er mužov a žien, 5. a 6. rozjazdy tried 470 mužov a žien, 7. a 8. rozjazdy tried RS-X mužov a žien, Laser mužov a Laser Radial žien (13.00 a 13.10)

JAZDECTVO

drezúra tímy – finále (15.00)

LUKOSTREĽBA

Muži – osemfinále (14.00), štvrťfinále (20.00), semifinále (20.55), o 3. miesto (21.26), finále (21.44)

POZEMNÝ HOKEJ

MUŽI:

A-skupina: Veľká Británia – Španielsko (22.00), Belgicko – Nový Zéland (23.00), Austrália – Brazília (1.30 h už v sobotu ráno)

B-skupina: India – Kanada (17.30), Nemecko – Holandsko (18.30), Írsko – Argentína (0.30 h už v sobotu ráno)

ŽENY:

A-skupina: Kórejská republika – Čína (15.00), Nový Zéland – Holandsko (16.00)

PLÁVANIE

rozplavby (18.00)

Muži: 1500 m v. sp., 4×100 m pol. pr.

Ženy: 50 m v. sp., 4×100 m pol. pr.

finálový blok (3.00 h už v sobotu ráno)

Muži: 100 m mot. F, 50 m v. sp. F

Ženy: 200 m znak F, 800 m v. sp. F, 50 m v. sp. SF

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – osemfinále (16.00, 20.00, 0.00, 4.00 h už v sobotu ráno)

SKOKY DO VODY

skoky z 3 m dosky žien – kvalifikácia (20.30)

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

muži (kvalifikácia 19.00, finále 20.35)

STOLNÝ TENIS

1. kolo súťaže družstiev žien (15.00 a 20.00), 1. kolo súťaže družstiev mužov (0.30 h už v sobotu ráno)

STREĽBA

muži: ľubovoľná malokalibrovka 60 (kvalifikácia 14.00, finále 16.00), rýchlopalná pištoľ 2×30 (1. časť kvalifikácie 17.15), skeet (1. časť kvalifikácie 15.30)

ženy: skeet (kvalifikácia 14.00, finále 20.00)

ŠERM

fleuret mužských družstiev – 1. kolo, štvrťfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. miesto, finále (22.00)

TENIS

semifinále dvojhry mužov, finále a zápas o 3. miesto štvorhry mužov (17.00)

VESLOVANIE

F-finále – skif mužov (13.30), skif žien (13.40), E-finále – skif mužov (13.50), skif žien (14.00), B-finále – dvojskif ľahkých váh žien (14.10), dvojskif ľahkých váh mužov (14.20), dvojveslica bez kormidelníka žien (14.30), štvorveslica bez kormidelníka mužov (14.40), A-finále – dvojskif ľahkých váh žien (14.52), dvojskif ľahkých váh mužov (15.04), dvojveslica bez kormidelníka žien (15.24), štvorveslica bez kormidelníka mužov (15.44)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Grécko – Brazília (0.30 h už v sobotu ráno), Maďarsko – Japonsko (1.50), Srbsko – Austrália (3.10)

B-skupina: Chorvátsko – Taliansko (14.00), Španielsko – Francúzsko (15.20), USA – Čierna Hora (16.40)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: Argentína – Kamerun (16.35), Rusko – Japonsko (1.30 h už v sobotu ráno), Brazília – Kórejská republika (3.35)

B-skupina: Čína – Srbsko (14.30), USA – Taliansko (20.00), Holandsko – Portoriko (22.05)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 85 kg (15.00), B-skupina žien do 75 kg (17.30), A-skupina žien do 75 kg (20.30), A-skupina mužov do 85 kg (0.00 h už v piatok ráno)

Letné olympijské hry 2016
Foto: SITA/AP

SOBOTA 13. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: 100 m M – kvalifikačné rozbehy (14.30), trojskok Ž – kvalifikácia (14.40), 3000 m prek. Ž – rozbehy (15.05), disk M – finále (15.50), 400 m Ž – rozbehy (16.00), sedemboj Ž: diaľka (16.45), 100 m M – rozbehy (17.00)

1.00 h už v nedeľu ráno: sedemboj Ž: oštep A-skupina (1.00), žrď M – kvalifikácia (1.20), 400 m M – semifinále (1.30), diaľka M – finále (1.50), 100 m Ž – semifinále (2.00), sedemboj Ž: oštep B-skupina (2.15), 10 000 m M – finále (2.25), 800 m M – semifinále (3.05), 100 m Ž – finále (3.25), sedemboj Ž: 800 m (3.53)

BEDMINTON

zápasy v skupinách: muži, ženy – dvojhry, štvorhry, miešaná štvorhra (13.00, 20.30 a 0.30 h už v nedeľu ráno)

BASKETBAL

ŽENY:

A-skupina: Austrália – Bielorusko (17.15), Turecko – Brazília (20.30), Japonsko – Francúzsko (22.45)

MUŽI:

B-skupina: Argentína – Brazília (19.15), Španielsko – Litva (0.00 h už v nedeľu ráno), Chorvátsko – Nigéria (3.30)

BOX

muži: 1. kolo do 52 kg, 2. kolo nad 91 kg, štvrťfinále do 69 kg, semifinále do 91 kg (16.00 a 22.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: šprint (osemfinále 15.23, opravy 16.07, štvrťfinále 21.00, 21.34 a 22.21, 9. – 12. miesto 21.18, o 5. – 8. miesto 23.17, semifinále 22.41, 22.59 a 23.21)

ženy: Keirin (1. kolo 15.00, opravy 15.44, 2. kolo 21.22, o 7. – 12. miesto 22.27, finále 22.33), stíhacie preteky družstiev (1. kolo 16.17, finále 21.53)

FUTBAL

MUŽI:

štvrťfinále (18.00 Brasília, 21.00 Salvador, 0.00 h už v sobotu ráno Belo Horizonte a 3.00 Sao Paulo)

GOLF

súťaž mužov – 3. kolo (12.30)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Chorvátsko – Francúzsko (16.30), Dánsko – Katar (19.40), Argentína – Tunisko (2.50 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: Slovinsko – Nemecko (14.30), Egypt – Brazília (21.40), Švédsko – Poľsko (0.50 h už v nedeľu ráno)

JACHTING

3. a 4. rozjazdy tried 49er mužov a žien, 5. a 6. rozjazdy triedy Nacra17 zmiešaných tímov, 7. a 8. rozjazdy triedy Finn mužov, 9. a 10. rozjazdy tried Laser mužov a Laser Radial žien (13.00 a 13.10)

POZEMNÝ HOKEJ

ŽENY:

A-skupina: Holandsko – Nemecko (17.30), Kórejská republika – Španielsko (22.00), Čína – Nový Zéland (1.30 h už v nedeľu ráno)

B-skupina: Argentína – India (15.00), Veľká Británia – USA (23.00), Austrália – Japonsko (0.30 h už v nedeľu ráno)

PLÁVANIE

finálový blok (3.00 h už v nedeľu ráno)

Muži: 1500 m v. sp. F, 4×100 m pol. pr. F

Ženy: 50 m v. sp. F, 4×100 m pol. pr. F

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – osemfinále (16.00, 20.00, 0.00, 4.00 h už v nedeľu ráno)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 3 m dosky žien (21.00)

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

ženy (kvalifikácia 19.00, finále 20.35)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále družstiev žien (15.00 a 0.30 h už v nedeľu ráno), 1. kolo súťaže družstiev mužov (20.00)

STREĽBA

muži: rýchlopalná pištoľ 2×30 (1. časť kvalifikácie 14.30, finále 17.30), skeet (2. časť kvalifikácie 14.30, finále 20.00)

ŠERM

šabľa ženských družstiev – 1. kolo, štvrťfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. miesto, finále (22.00)

TENIS

zápasy o 3. miesto – dvojhra žien, dvojhra mužov, miešaná štvorhra, štvorhra žien, finále – štvorhra žien (17.00)

VESLOVANIE

skif mužov – D-finále (14.30), C-finále (14.50), B-finále (15.10), A-finále (15.32), skif žien – D-finále (14.40), C-finále (15.00), B-finále (15.20), A-finále (15.44), A-finále – osemveslica s kormidelníkom žien (16.04), osemveslica s kormidelníkom mužov (16.24)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

A-skupina: Rusko – Taliansko (15.20), Austrália – Brazília (16.40)

B-skupina: Čína – Španielsko (14.00), Maďarsko – USA (18.00)

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: USA – Francúzsko (22.05), Kanada – Mexiko (1.30 h už v nedeľu ráno), Brazília – Taliansko (3.35)

B-skupina: Irán – Egypt (14.30), Argentína – Kuba (16.35), Poľsko – Rusko (20.00)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 94 kg (20.30), A-skupina mužov do 94 kg (0.00 h už v nedeľu ráno)

NEDEĽA 14. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: Maratón Ž

1.15 h už v pondelok ráno: výška M – kvalifikácia (1.30), 400 m Ž – semifinále (1.35), trojskok Ž – finále (1.55), 100 m M – semifinále (2.00), 1500 m Ž – semifinále (2.30), 400 m M – finále (3.00), 100 m M – finále (3.25)

BEDMINTON

zápasy v skupinách: dvojhra mužov a žien (13.00 a 20.30), štvrťfinále: dvojhra žien a miešaná štvorhra (0.30 h už v pondelok ráno)

BASKETBAL

ŽENY:

B-skupina: Čína – USA (17.15), Senegal – Srbsko (20.30), Španielsko – Kanada (22.45)

MUŽI:

A-skupina: USA – Francúzsko (19.15), Austrália – Venezuela (0.00 h už v pondelok ráno), Srbsko – Čína (3.30)

BOX

ženy: 1. kolo do 75 kg (16.00 a 22.00)

muži: 2. kolo do 56 kg, 64 kg, štvrťfinále do 81 kg, semifinále do 60 kg (16.00 a 22.00), finále do 49 kg (16.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Omnium (15 km scratch 21.40, stíhacie preteky jednotlivcov na 4 km 22.50, vyraďovacie preteky 0.42 h už v nedeľu ráno), šprint (finále 22.04, 22.42 a 23.47)

ženy: šprint (kvalifikácia 21.00, šestnásťfinále 22.12, opravy 23.51)

GOLF

súťaž mužov – záverečné 4. kolo (12.00)

HÁDZANÁ

ŽENY:

A-skupina: Čierna Hora – Brazília (14.30), Nórsko – Rumunsko (21.40), Španielsko – Angola (0.50 h už v pondelok ráno)

B-skupina: Švédsko – Francúzsko (16.30), Holandsko – Rusko (19.40), Argentína – Kórejská republika (2.50 h už v pondelok ráno)

JACHTING

finálové jazdy tried RS-X mužov a žien, 7. a 8. rozjazdy tried 470 mužov a žien, Nacra17 zmiešaných tímov, 9. a 10. rozjazdy triedy Finn mužov (13.00, 13.10 a 14.00)

JAZDECTVO

skoky jednotlivcov – kvalifikácia (15.00)

POZEMNÝ HOKEJ

turnaj mužov – štvrťfinále (15.00, 17.30, 23.00 a 1.30 h už v pondelok ráno)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

ženy – štvrťfinále (21.00 a 4.00 h už v utorok ráno)

SKOKY DO VODY

finále skokov z 3 m dosky žien (21.00)

STOLNÝ TENIS

štvrťfinále družstiev mužov (15.00 a 20.00), 1. semifinále družstiev žien (0.30 h už v pondelok ráno)

STREĽBA

muži: ľubovoľná malokalibrovka 3×40 (kvalifikácia 14.00, finále 18.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná technická zostava dvojíc (16.00)

ŠERM

kord mužských družstiev – 1. kolo, štvrťfinále, semifinále (14.00), o 3., 5. a 7. miesto, finále (22.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále prostných mužov (19.00), preskoku žien (19.45), koňa s držadlami mužov (20.30), bradiel žien (21.15)

TENIS

finále – miešaná štvorhra, dvojhra žien, dvojhra mužov (17.00)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

A-skupina: Austrália – Grécko (17.50), Srbsko – Japonsko (19.10), Brazília – Maďarsko (1.50 h už v pondelok ráno)

B-skupina: USA – Taliansko (20.30), Francúzsko – Chorvátsko (21.50), Čierna Hora – Španielsko (0.30 h už v pondelok ráno)

VOLEJBAL

ŽENY

A-skupina: Kórejská republika – Kamerun (16.35), Japonsko – Argentína (1.30 h už v pondelok ráno), Brazília – Rusko (3.35)

B-skupina: Srbsko – Holandsko (14.30), Taliansko – Portoriko (20.00), USA – Čína (22.05)

VZPIERANIE

A-skupina žien nad 75 kg (0.00 h už v pondelok ráno)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 59 kg a 75 kg (15.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 59 kg (22.30) a 75 kg (23.30)

PONDELOK 15. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: trojskok M – kvalifikácia (14.30), 200 m Ž – rozbehy (14.35), 3000 m prek. M – rozbehy (15.25), kladivo Ž – finále (15.40), 3000 m prek. Ž – finále (16.15), 400 m prek. M – rozbehy (16.35)

1.15 h už v utorok ráno: disk Ž – kvalifikácia A-skupina (1.30), žrď M – finále (1.35), 110 m prek. M – rozbehy (1.40), 400 m prek. Ž – rozbehy (2.30), disk Ž – kvalifikácia B-skupina (2.50), 800 m M – finále (3.25), 400 m Ž – finále (3.45)

BEDMINTON

dvojhra mužov – osemfinále (13.30 a 22.30), dvojhra žien – osemfinále (22.30)

štvorhra mužov a žien – štvrťfinále (13.30)

miešaná štvorhra – semifinále (22.30)

BASKETBAL

MUŽI:

B-skupina: Nigéria – Brazília (19.15), Španielsko – Argentína (0.00 h už v utorok ráno), Litva – Chorvátsko (3.30)

BOX

ženy: štvrťfinále do 60 kg (16.00 a 22.00)

muži: 2. kolo do 52 kg, štvrťfinále do 75 kg, semifinále do 69 kg (16.00 a 22.00), finále do 91 kg (22.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Omnium (1 km s pevným štartom 15.21, letmé kolo 21.00, bodovacie preteky na 40 km 22.23)

ženy: Omnium ( 10 km scratch 15.59, stíhacie preteky jednotlivkýň na 3 km 21.30, vyraďovacie preteky 23.17), šprint (osemfinále 15.00, opravy 15.50, o 9. – 12. miesto 21.26)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km žien (13.00)

HÁDZANÁ

MUŽI:

A-skupina: Francúzsko – Dánsko (19.40), Chorvátsko – Tunisko (0.50 h už v utorok ráno), Katar – Argentína (2.50)

B-skupina: Poľsko – Slovinsko (14.30), Nemecko – Egypt (16.30), Švédsko – Brazília (19.40)

JACHTING

finálové jazdy tried Laser mužov a Laser Radial žien, 5. a 6. rozjazdy tried 49er mužov a žien, 9. a 10. rozjazdy tried 470 mužov a žien (13.00, 13.10, 14.00)

JAZDECTVO

drezúra jednotlivci – finále (15.00)

POZEMNÝ HOKEJ

turnaj žien – štvrťfinále (15.00, 17.30, 23.00 a 1.30 h už v utorok ráno)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži – štvrťfinále (21.00 a 4.00 h už v utorok ráno)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 16.46)

muži – 1000 m: K1 (rozjazdy 15.14, semifinále 16.22), C1 (rozjazdy 14.08, semifinále 15.38), ženy – 200 m: K1 (rozjazdy 14.45, semifinále 16.07), 500 m: K2 (rozjazdy 14.31, semifinále 15.53)

SKOKY DO VODY

skoky z 3 m dosky mužov – kvalifikácia (20.15)

STOLNÝ TENIS

2. semifinále družstiev žien (15.00), semifinále družstiev mužov (20.00 a 0.30 h už v utorok ráno)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná voľná zostava dvojíc (16.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále kruhov mužov (19.00), kladiny žien (19.45), preskoku mužov (20.30)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

štvrťfinále (19.10, 20.30, 23.20 a 0.40 h už v utorok ráno)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 85 kg a 130 kg (15.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 85 kg (22.30) a 130 kg (23.30)

VOLEJBAL

MUŽI

A-skupina: USA – Mexiko (16.35), Taliansko – Kanada (1.30 h už v utorok ráno), Brazília – Francúzsko (3.35)

B-skupina: Argentína – Egypt (14.30), Rusko – Irán (20.00), Poľsko – Kuba (22.05)

VZPIERANIE

B-skupina mužov do 105 kg (20.30), A-skupina mužov do 105 kg (0.00 h už v utorok ráno)

UTOROK 16. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: 5000 m Ž – rozbehy (14.30), žrď Ž – kvalifikácia (14.45), trojskok M – finále (14.50), 1500 m M – rozbehy (15.30), 100 m prek. Ž – rozbehy (16.05), disk Ž – finále (16.20), 200 m M – rozbehy (16.50)

1.15 h už v stredu ráno: výška M – finále (1.30), oštep Ž – kvalifikácia A-skupina (1.35), 110 m prek. M – semifinále (1.40), diaľka Ž – kvalifikácia (2.05), 400 m prek. Ž – semifinále (2.10), 400 m prek. M – semifinále (2.35), oštep Ž – kvalifikácia B-skupina (2.50), 200 m Ž – semifinále (3.00), 1500 m Ž – finále (3.30), 110 m prek. M – finále (3.45)

BEDMINTON

dvojhra žien – štvrťfinále (22.30)

štvorhra mužov a žien – semifinále (13.30)

miešaná štvorhra – o 3. miesto, finále (22.30)

BASKETBAL

ŽENY:

štvrťfinále (16.00, 19.30, 23.45 a 3.15 h už v stredu ráno)

BOX

ženy: štvrťfinále do 51 kg (16.00 a 22.00)

muži: štvrťfinále do 56 kg, 64 kg, nad 91 kg, semifinále do 81 kg (16.00 a 22.00), finále do 60 kg (22.00)

DRÁHOVÁ CYKLISTIKA

muži: Keirin (1. kolo 15.18, opravy 16.25, 2. kolo 21.46, o 7. – 12. miesto 23.14, finále 23.20)

ženy: šprint (štvrťfinále 15.00, 15.41 a 16.19, o 5. – 8. miesto 16.46, semifinále 21.00, 21.36 a 21.58, finále 22.44, 23.04 a 23.26), Omnium (500 m s pevným štartom 15.57, letmé kolo 21.10, bodovacie preteky na 25 km 22.05)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km mužov (13.00)

FUTBAL

ŽENY:

semifinále (18.00 Rio de Janeiro/Maracana, 21.00 Belo Horizonte)

HÁDZANÁ

štvrťfinále žien (15.00, 18.30, 22.00 a 1.30 h už v stredu ráno)

JACHTING

finálové jazdy triedy Finn mužov, 7. a 8. rozjazdy tried 49er mužov a žien, 9. a 10. rozjazdy triedy Nacra17 zmiešaných tímov (13.00 a 14.00)

JAZDECTVO

skoky družstiev – finále 1. kolo (12.00), skoky jednotlivcov – 2. kvalifikácia (12.00)

POZEMNÝ HOKEJ

turnaj mužov – semifinále (17.00 a 22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži, ženy – semifinále (21.00 a 4.00 h už v stredu ráno)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 15.41)

muži – 1000 m: K1 (B-finále 15.12, A-finále 15.20), C1 (B-finále 14.08, A-finále 14.16), ženy – 200 m: K1 (B-finále 14.47, A-finále 14.54), 500 m: K2 (B-finále 14.23, A-finále 14.30)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 3 m dosky mužov (15.00)

finále skokov z 3 m dosky mužov (23.00)

STOLNÝ TENIS

zápas o 3. miesto družstiev žien (16.00), finále družstiev žien (0.30 h už v stredu ráno)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

finále dvojíc (19.00)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

finále bradiel mužov (19.00), prostných žien (19.45), hrazdy mužov (20.30)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

štvrťfinále (16.00, 17.20, 20.10 a 21.30)

VOLEJBAL

ŽENY

štvrťfinále (15.00, 19.00, 23.00 a 3.15 h už v stredu ráno)

VZPIERANIE

B-skupina mužov nad 105 kg (20.30), A-skupina mužov nad 105 kg (0.00 h už v stredu ráno)

ZÁPASENIE

grécko-rímsky štýl mužov – vyraďovacie súboje do 66 kg a 98 kg (15.00)

grécko-rímsky štýl mužov – finálový blok do 66 kg (22.30) a 98 kg (23.30)

Letné olympijské hry 2016
Foto: SITA/AP

STREDA 17. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: desaťboj M: 100 m (14.30), kladivo M – kvalifikácia A-skupina (14.40), 5000 m M – rozbehy (15.05), desaťboj M – diaľka (15.35), 800 m Ž – rozbehy (15.55), kladivo M – kvalifikácia B-skupina (16.05), 3000 m prek. M – finále (16.50), desaťboj M: guľa (17.15)

22.45 h: desaťboj M: výška (22.45), oštep M – kvalifikácia A-skupina (1.30 h už vo štvrtok ráno), 100 m prek. Ž – semifinále (1.45), diaľka Ž – finále (2.15), desaťboj M: 400 m (2.20), oštep M – kvalifikácia B-skupina (2.55), 200 m M – semifinále (3.00), 200 m Ž – finále (3.30), 100 m prek. Ž – finále (3.55)

BEDMINTON

dvojhra mužov – štvrťfinále, miešaná štvorhra – finále (13.30)

BASKETBAL

MUŽI:

štvrťfinále (16.00, 19.30, 23.45 a 3.15 h už vo štvrtok ráno)

BIKROS

nasadzovacie jazdy (ženy 18.30, muži 19.34)

BOX

ženy: štvrťfinále do 75 kg, semifinále do 60 kg (19.00)

muži: štvrťfinále do 52 kg, finále do 69 kg (19.00)

FUTBAL

MUŽI:

semifinále (18.00 Rio de Janeiro/Maracana, 21.00 Sao Paulo)

GOLF

súťaž žien – 1. kolo (12.30)

HÁDZANÁ

štvrťfinále mužov (15.00, 18.30, 22.00 a 1.30 h už vo štvrtok ráno)

JACHTING

finálové jazdy tried 470 mužov (13.00) a žien (14.00)

JAZDECTVO

skoky družstiev – finále 2. kolo (15.00), skoky jednotlivcov – 3. kvalifikácia (15.00)

POZEMNÝ HOKEJ

turnaj žien – semifinále (17.00 a 22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

ženy – o 3. miesto a finále (3.00 h už vo štvrtok ráno)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 16.56)

muži – 1000 m: K2 (rozjazdy 14.08, semifinále 15.20), 200 m: C1 (rozjazdy 14.23, semifinále 15.27), K2 (rozjazdy 14.44, semifinále 15.41), ženy – 500 m: K1 (rozjazdy 14.58, semifinále 15.55)

SKOKY DO VODY

skoky z 10 m veže žien – kvalifikácia (20.00)

STOLNÝ TENIS

zápas o 3. miesto družstiev mužov (16.00), finále družstiev mužov (0.30 h už vo štvrtok ráno)

TAEKWONDO

kvalifikácia do 49 kg žien a do 58 kg mužov (14.00)

štvrťfinále a semifinále do 49 kg žien a do 58 kg mužov (20.00)

finálový blok do 49 kg žien a do 58 kg mužov (1.00 h už vo štvrtok ráno)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

semifinále (17.20 a 21.30), o 5. – 8. miesto (16.00 a 20.10)

VOLEJBAL

MUŽI

štvrťfinále (15.00, 19.00, 23.00 a 3.15 h už vi štvrtok ráno)

ZÁPASENIE

voľný štýl žien – vyraďovacie súboje do 48 kg, 58 kg a 69 kg (15.00)

voľný štýl žien – finálový blok do 48 kg (22.05), 58 kg (22.50) a 69 kg (23.35)

ŠTVRTOK 18. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: desaťboj M: 110 m prek. (14.30), guľa M – kvalifikácia (14.55), výška Ž – kvalifikácia (15.00), desaťboj M: disk A-skupina (15.25), 4×100 m Ž – rozbehy (16.20), 4×100 m M – rozbehy (16.40), desaťboj M: disk B-skupina (16.40), 400 m prek. M – finále (17.00), desaťboj M: žrď (18.25)

23.35 h: desaťboj M: oštep A-skupina (23.35), desaťboj M: oštep B-skupina (0.45 h už v piatok ráno), guľa M – finále (1.30), 1500 m M – semifinále (1.45), oštep Ž – finále (2.10), 800 m Ž – semifinále (2.15), desaťboj M: 1500 m (2.45), 400 m prek. Ž – finále (3.15), 200 m M – finále (3.30)

BEDMINTON

dvojhra žien – semifinále, štvorhra mužov a žien – finále (13.30)

BASKETBAL

ŽENY:

semifinále (20.00 a 0.00 h už v piatok ráno)

BIKROS

muži (štvrťfinále 18.30, 18.51 a 19.17)

BOX

ženy: semifinále do 51 kg (19.00)

muži: semifinále do 52 kg, 75 kg, finále do 81 kg (19.00)

GOLF

súťaž žien – 2. kolo (12.30)

HÁDZANÁ

semifinále žien (20.30 a 1.30 h už v piatok ráno)

JACHTING

finálové jazdy tried 49er mužov (13.00) a žien (14.00)

MODERNÝ PÄŤBOJ

kvalifikačné kolo v šerme – ženy (15.00), muži (19.30)

POZEMNÝ HOKEJ

turnaj mužov – o 3. miesto (17.00), finále (22.00)

PLÁŽOVÝ VOLEJBAL

muži – o 3. miesto a finále (3.00 h už v piatok ráno)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 15.38)

muži – 1000 m: K2 (finále 14.00), 200 m: C1 (B-finále 14.08, A-finále 14.15), K2 (B-finále 14.32, A-finále 14.39), ženy – 500 m: K1 (B-finále 14.56, A-finále 15.03)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 10 m veže žien (15.00)

finále skokov z 10 m veže žien (21.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačný technický program tímov (18.00)

TAEKWONDO

kvalifikácia do 57 kg žien, do 68 kg mužov (14.00)

štvrťfinále a semifinále do 57 kg žien, do 68 kg mužov (20.00)

finálový blok do 57 kg žien, do 68 kg mužov (1.00 h už v piatok ráno)

TRIATLON

muži (16.00)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

semifinále (17.20 a 21.30), o 5. – 8. miesto (16.00 a 20.10)

VOLEJBAL

ŽENY

semifinále (18.00 a 3.15 h už v stredu ráno)

ZÁPASENIE

voľný štýl žien – vyraďovacie súboje do 53 kg, 63 kg a 75 kg (15.00)

voľný štýl žien – finálový blok do 53 kg (22.05), 63 kg (22.50) a 75 kg (23.30)

PIATOK 19. AUGUSTA
ATLETIKA

13.00 h: 50 km chôdza M

19.30 h: 20 km chôdza Ž

1.10 h už v sobotu ráno: žrď Ž – finále (1.30), 4x 400 m Ž – rozbehy (1.40), kladivo M – finále (2.05), 4x 400 m M – rozbehy (2.10), 5000 m Ž – finále (2.40), 4x 100 Ž – finále (3.15), 4x 100 m M – finále (3.35)

BEDMINTON

dvojhra mužov – semifinále, dvojhra žien a štvorhra mužov – finále (13.30)

BASKETBAL

MUŽI:

semifinále (20.00 a 0.00 h už v sobotu ráno)

BIKROS

muži (semifinále 18.38, 19.08 a 19.38, finále 20.10), ženy (semifinále 18.30, 19.00 a 19.30, finále 20.00)

BOX

ženy: semifinále do 75 kg, finále do 60 kg (19.00)

muži: semifinále do 52 kg, 64 kg, nad 91 kg (19.00)

FUTBAL

ŽENY:

o 3. miesto (18.00 Sao Paulo), finále (22.30 Rio de Janeiro/Maracana)

GOLF

súťaž žien – 3. kolo (12.30)

HÁDZANÁ

semifinále mužov (20.30 a 1.30 h už v sobotu ráno)

JAZDECTVO

skoky jednotlivcov – finále (15.00 A-kolo, 17.45 B-kolo)

MODERNÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia viacboja jednotlivkýň (1. a 2. rotácia 15.20, 3. a 4. rotácia 19.50)

MODERNÝ PÄŤBOJ

ženy – šerm (9.00), plávanie (15.00), jazda na koni (15.35), streľba, beh (19.00)

POZEMNÝ HOKEJ

turnaj žien – o 3. miesto (17.00), finále (22.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 16.32)

muži – 1000 m: C2 (rozjazdy 14.29, semifinále 15.29), K4 (rozjazdy 14.59, semifinále 15.44), 200 m: K1 (rozjazdy 14.07, semifinále 15.14), ženy – 500 m: K4 (rozjazdy 14.44, semifinále 15.36)

SKOKY DO VODY

skoky z 10 m veže mužov – kvalifikácia (21.00)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

finálová voľná zostava tímov (17.00)

TAEKWONDO

kvalifikácia do 67 kg žien, do 80 kg mužov (14.00)

štvrťfinále a semifinále do 67 kg žien, do 80 kg mužov (20.00)

finálový blok do 67 kg žien, do 80 kg mužov (1.00 h už v sobotu ráno)

VODNÉ PÓLO

ŽENY

o 7. miesto (15.00), o 5. miesto (19.10), o 3. miesto (18.00), finále (22.50)

VOLEJBAL

MUŽI

semifinále (18.00 a 3.15 h už v stredu ráno)

ZÁPASENIE

voľný štýl mužov – vyraďovacie súboje do 57 kg a 74 kg (15.00)

voľný štýl mužov – finálový blok do 57 kg (22.30) a 74 kg (23.30)

SOBOTA 20. AUGUSTA
ATLETIKA

1.10 h už v nedeľu ráno: výška Ž – finále (1.30), oštep M – finále (1.55), 1500 m M – finále (2.00), 800 m Ž – finále (2.15), 5000 m M – finále (2.30), 4x 400 m Ž – finále (3.00), 4x 400 m M – finále (3.35)

BEDMINTON

dvojhra mužov – finále (13.30)

BASKETBAL

ŽENY:

o 3. miesto (16.30), finále (20.30)

BOX

ženy: finále do 51 kg (19.00)

muži: finále do 56 kg, 75 kg (19.00)

FUTBAL

MUŽI:

o 3. miesto (18.00 Belo Horizonte), finále (22.30 Rio de Janeiro/Maracana)

GOLF

súťaž žien – záverečné 4. kolo (12.00)

HÁDZANÁ

turnaj žien: o 3. miesto (16.30), finále (20.30)

HORSKÁ CYKLISTIKA

cross country žien (17.30)

MODERNÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia spoločných skladieb (15.00 a 17.40), finále viacboja jednotlivkýň (20.20)

MODERNÝ PÄŤBOJ

muži – šerm (9.45), plávanie (15.00), jazda na koni (16.20), streľba, beh (19.45)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 15.31)

muži – 1000 m: C2 (finále 14.22), K4 (finále 15.27), 200 m: K1 (B-finále 14.07, A-finále 14.14), ženy – 1000 m: K4 (finále 14.39)

SKOKY DO VODY

semifinále skokov z 10 m veže mužov (16.00)

finále skokov z 10 m veže mužov (21.30)

TAEKWONDO

kvalifikácia nad 67 kg žien, nad 80 kg mužov (14.00)

štvrťfinále a semifinále nad 67 kg žien, nad 80 kg mužov (20.00)

finálový blok nad 67 kg žien, nad 80 kg mužov (1.00 h už v nedeľu ráno)

TRIATLON

ženy (16.00)

VODNÉ PÓLO

MUŽI

o 7. miesto (16.40), o 5. miesto (21.30), o 3. miesto (18.00), finále (22.50)

VOLEJBAL

ŽENY

o 3. miesto (18.00), finále (3.15 h už v nedeľu ráno)

ZÁPASENIE

voľný štýl mužov – vyraďovacie súboje do 86 kg a 125 kg (15.00)

voľný štýl mužov – finálový blok do 86 kg (22.30) a 125 kg (23.30)

NEDEĽA 21. AUGUSTA
ATLETIKA

maratón M (14.30)

BASKETBAL

MUŽI:

o 3. miesto (16.30), finále (20.45)

BOX

ženy: finále do 75 kg (19.00)

muži: finále do 52 kg, 64 kg, nad 91 kg (19.00)

HÁDZANÁ

turnaj mužov: o 3. miesto (15.30), finále (19.00)

HORSKÁ CYKLISTIKA

cross country mužov (17.30)

MODERNÁ GYMNASTIKA

finále spoločných skladieb (16.00)

VOLEJBAL

MUŽI

o 3. miesto (14.30), finále (18.15)

ZÁPASENIE

voľný štýl mužov – vyraďovacie súboje do 65 kg a 97 kg (13.30)

voľný štýl mužov – finálový blok do 65 kg (18.55) a 97 kg (19.45)

ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL

(1.00 h už v pondelok ráno)

Samsung_reklama

Odporúčané články

Maskot letnej olympiády v Riu má nadprirodzené schopnosti Obrazom: Vizitky Slovákov, ktorí štartujú na OH 2016

Neprehliadnite

Sú dôvody, aby mal expremiér Fico naďalej ochranku, uviedla ministerka Saková Video: „The Reds“ rozprášili v Lige majstrov „drakov“ z Porta a zaslúžene idú ďalej Nemocnice zvažujú vypovedanie zmlúv Všeobecnej zdravotnej poisťovni, žiadajú viac financií Študentov vyšla grilovačka ukrutne draho, za požiar musia zaplatiť ťažké milióny Polícia navrhla obžalovať českého premiéra Andreja Babiša v kauze Čapí hnízdo Foto: Ako vyzerala katedrála Notre-Dame pred veľkým požiarom? Jej vzhľad ovplyvnil aj architekt le-Duc Na ostrove Madeira havaroval autobus s turistami, najmenej 28 ich zahynulo Exprezident Peru Alan García sa zastrelil, keď ho prišla zatknúť polícia

Témy

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Nezaradené

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.