Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Slováci zložili olympijský sľub do rúk prezidenta Kisku
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Členovia slovenskej výpravy pre Hry XXXI. olympiády v Riu de Janeiro (5. - 21. augusta 2016) zložili v sobotu na Bratislavskom hrade sľub do rúk prezidenta Slovenskej republiky Andreja Kisku. Foto: SITA/Martin Medňanský
1. 08. 2016 18:16 Nezaradené od SITASITA Diskusia

Letná olympiáda Rio de Janeiro – program Slovákov

OH 2016

VÝSLEDKY SLOVENSKÝCH REPREZENTANTOV

KOMPLETNÝ PROGRAM: LETNÁ OLYMPIÁDA RIO DE JANEIRO 2016

PIATOK 5. AUGUSTA
LUKOSTREĽBA

kvalifikácia pre nasadenie – muži (14.00, Boris Baláž), ženy (18.00, Alexandra Longová)

Obrazom: Vizitky slovenských reprezentantov, ktorí štartujú na OH 2016

SOBOTA 6. AUGUSTA
CESTNÁ CYKLISTIKA

Cestné preteky mužov s hromadným štartom (14.30, Patrik Tybor)

PLÁVANIE

rozplavby

Muži: 400 m pol. preteky (18.02, Richard Nagy), 100 m prsia (19.40, Tomáš Klobučník)

Ženy: 100 m motýlik (18.28, Katarína Listopadová)

STOLNÝ TENIS

1. kolo dvojhry žien (16.15 a 19.30, Barbora Balážová, Eva Ódorová), 1. kolo dvojhry mužov (21.00 a 0.00 h už v nedeľu ráno, Wang Jang),

STREĽBA

muži: vzduchová pištoľ 60 (kvalifikácia 18.00, finále 20.30, Pavol Kopp, Juraj Tužinský)

TENIS

1. kolo dvojhry mužov, žien (Andrej Martin, Karolína Schmiedlová)

NEDEĽA 7. AUGUSTA
PLÁVANIE

rozplavby

Ženy: 100 m znak (18.02, Katarína Listopadová)

STOLNÝ TENIS

2. kolo dvojhry žien (14.00 a 18.30, Barbora Balážová?), 2. kolo dvojhry mužov (15.00 a 19.30, Wang Jang?), 3. kolo dvojhry žien (23.00, Barbora Balážová?), 3. kolo dvojhry mužov (1.00 h už v pondelok ráno, Wang Jang?)

STREĽBA

muži: trap (1. časť kvalifikácie 14.30, Erik Varga, Marián Kovačócy)

ŠPORTOVÁ GYMNASTIKA

kvalifikácia žien (3. sled 19.30, Barbora Mokošová)

TENIS

1. kolo štvorhry mužov (15.45, Igor Zelenay, Andrej Martin)

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C1 mužov (17.30 a 19.30, Matej Beňuš), K1 mužov (18.20 a 20.20, Jakub Grigar)

PONDELOK 8. AUGUSTA
LUKOSTREĽBA

ženy – 1. kolo a 2. kolo eliminácie (14.00 a 20.00, Alexandra Longová)

PLÁVANIE

finálový blok

Ženy: 100 m znak F (3.25 h už v utorok ráno, Katarína Listopadová?)

STREĽBA

muži: trap (2. časť kvalifikácie 14.30, finále 20.00, Erik Varga, Marián Kovačócy)

TENIS

2. kolo dvojhry mužov, žien, štvorhry mužov a žien

VODNÝ SLALOM

kvalifikácia C2 mužov (17.30 a 19.20, Ladislav a Peter Škantárovci), K1 žien (18.10 a 20.00, Jana Dukátová)

UTOROK 9. AUGUSTA
LUKOSTREĽBA

muži – 1. kolo a 2. kolo eliminácie (14.00 a 20.00, Boris Baláž?)

VODNÝ SLALOM

semifinále C1 mužov (18.30, Matej Beňuš), finále C1 mužov (20.10, Matej Beňuš)

STREDA 10. AUGUSTA
LUKOSTREĽBA

muži – 1. kolo (14.00, Boris Baláž)

STREĽBA

muži: ľubovoľná pištoľ 60 (kvalifikácia 14.00, finále 17.00, Juraj Tužinský, Pavol Kopp)

VODNÝ SLALOM

semifinále K1 mužov (18.30, Jakub Grigar), finále K1 mužov (20.15, Jakub Grigar)

ŠTVRTOK 11. AUGUSTA
VODNÝ SLALOM

semifinále C2 mužov (17.30, Ladislav a Peter Škantárovci), semifinále K1 žien (18.15, Jana Dukátová), finále C2 mužov (19.15, Ladislav a Peter Škantárovci), finále K1 žien (20.00, Jana Dukátová)

PIATOK 12. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: 800 m M – rozbehy (15.10, Jozef Repčík), 20 km chôdza M (19.30, Anton Kučmín)

1.20 h už v sobotu ráno: kladivo Ž – kvalifikácia A-skupina (1.40, Martina Hrašnová), kladivo Ž – kvalifikácia B-skupina (3.10, Martina Hrašnová)

PLÁVANIE

rozplavby

Muži: 1500 m v. sp. (18.40, Richard Nagy)

STREĽBA

ženy: skeet (kvalifikácia 14.00, finále 20.00, Danka Barteková)

SOBOTA 13. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: trojskok Ž – kvalifikácia (14.40, Dana Velďáková), 400 m Ž – rozbehy (16.00, Iveta Putalová)

NEDEĽA 14. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: Maratón Ž (Katarína Berešová)

1.15 h už v pondelok ráno: výška M – kvalifikácia (1.30, Matúš Bubeník)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná technická zostava dvojíc (16.00, Jana Labáthová, Nada Daabousová)

PONDELOK 15. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: kladivo Ž – finále (15.40, Martina Hrašnová?), 400 m prek. M – rozbehy (16.30, Martin Kučera)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K1 (rozjazdy 15.14, semifinále 16.22, Peter Gelle), C1 (rozjazdy 14.08, semifinále 15.38, Vincent Farkas)

ženy – 200 m: K1 (rozjazdy 14.45, semifinále 16.07, Martina Kohlová)

SYNCHRONIZOVANÉ PLÁVANIE

kvalifikačná voľná zostava dvojíc (16.00, Jana Labáthová, Nada Daabousová)

UTOROK 16. AUGUSTA
ATLETIKA

1.15 h už v stredu ráno: výška M – finále (1.30, Matúš Bubeník?), diaľka Ž – kvalifikácia (2.05, Jana Velďáková)

DIAĽKOVÉ PLÁVANIE

10 km mužov (13.00, Richard Nagy)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K1 ( A-finále 15.20, Peter Gelle), C1 (B-finále 14.08, Vincent Farkas?)

ženy – 200 m: K1 (B-finále 14.47, Martina Kohlová?)

VZPIERANIE

B-skupina mužov nad 105 kg (20.30, Ondrej Kružel)

STREDA 17. AUGUSTA
ATLETIKA

14.30 h: kladivo M – kvalifikácia A-skupina (14.40, Marcel Lomnický), 800 m Ž – rozbehy (15.55, Lucia Hrivnák Klocová), kladivo M – kvalifikácia B-skupina (16.05, Marcel Lomnický)

22.45 h: diaľka Ž – finále (2.15, Jana Velďáková?)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K2 (rozjazdy 14.08, semifinále 15.20, Erik Vlček, Juraj Tarr)

ženy – 500 m: K1 (rozjazdy 14.58, semifinále 15.55, Martina Kohlová)

ŠTVRTOK 18. AUGUSTA
ATLETIKA

23.35 h: 800 m Ž – semifinále (2.15, Lucia Hrivnák Klocová)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K2 (finále 14.00, Erik Vlček, Juraj Tarr?)

ženy – 500 m: K1 (B-finále 14.56, A-finále 15.03, Martina Kohlová?)

TRIATLON

muži (16.00, Richard Varga)

PIATOK 19. AUGUSTA
ATLETIKA

13.00 h: 50 km chôdza M (Matej Tóth, Martin Tišťan, Dušan Majdán)

19.30 h: 20 km chôdza Ž (Mária Gáliková, Mária Czaková)

1.10 h už v sobotu ráno: kladivo M – finále (2.05, Marcel Lomnický?)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA

muži – 1000 m: K4 (rozjazdy 14.59, semifinále 15.44, Erik Vlček, Juraj Tarr, Denis Myšák, Tibor Linka)

SOBOTA 20. AUGUSTA
ATLETIKA

1.10 h už v nedeľu ráno: 800 m Ž – finále (2.15, Lucia Hrivnák Klocová?)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA (14.00 – 15.31)

muži – 1000 m: K4 (finále 14.57, Erik Vlček, Juraj Tarr, Denis Myšák, Tibor Linka?)

NEDEĽA 21. AUGUSTA
HORSKÁ CYKLISTIKA

cross country mužov (17.30, Peter Sagan)

Samsung_reklama

Odporúčané články

Maskot letnej olympiády v Riu má nadprirodzené schopnosti Obrazom: Vizitky Slovákov, ktorí štartujú na OH 2016

Neprehliadnite

Sú dôvody, aby mal expremiér Fico naďalej ochranku, uviedla ministerka Saková Video: „The Reds“ rozprášili v Lige majstrov „drakov“ z Porta a zaslúžene idú ďalej Nemocnice zvažujú vypovedanie zmlúv Všeobecnej zdravotnej poisťovni, žiadajú viac financií Študentov vyšla grilovačka ukrutne draho, za požiar musia zaplatiť ťažké milióny Polícia navrhla obžalovať českého premiéra Andreja Babiša v kauze Čapí hnízdo Foto: Ako vyzerala katedrála Notre-Dame pred veľkým požiarom? Jej vzhľad ovplyvnil aj architekt le-Duc Na ostrove Madeira havaroval autobus s turistami, najmenej 28 ich zahynulo Exprezident Peru Alan García sa zastrelil, keď ho prišla zatknúť polícia

Témy

Viac k osobnosti z článku

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Nezaradené

Aktuálne témy

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.