Koncert Paramore bol kuriozitou, vystúpenie prerušil skunk

Paramore
Jeremy Davis, Hayley Williams a Taylor York - Paramore Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 14. júla (WEBNOVINY) – Americká rocková formácia Paramore musela v sobotu nakrátko prerušiť svoje vystúpenie na Bunbury Music Festivale v Cincinnati, pretože medzi fanúšikov pod pódiom sa dostal skunk.

Ku kurióznemu incidentu došlo na začiatku skladby The Only Exception, keď si speváčka Hayley Williams všimla, že sa v publiku niečo deje.

„Chcete, aby som prestala spievať? Dajme si na chvíľu pauzu. Ste tam dole v poriadku? Počkáme, kým bude všetko znova v poriadku,“ spýtala sa publika speváčka. Následne niekto z davu zakričal, že je medzi nimi skunk.

„Zjavne je to iba skunk, ktorý na vás strieka z lásky a štedrosti. Nič také sme doteraz nezažili,“ zareagovala Williams. Keď sa fanúšikovia upokojili, začala znova spievať The Only Exception. „Túto skladbu venujem vám. Myslím, že voniate nádherne bez ohľadu na to, akú máte vôňu. To je bezvýhradná láska,“ dodala.

Video: Paramore – Ain’t It Fun
Paramore

vznikli v roku 2004 vo Frankline v štáte Tennessee. Debutovali o rok neskôr albumom All We Know Is Falling, po ktorom nasledovali nahrávky Riot! (2007), Brand New Eyes (2009) a Paramore (2013).

V roku 2010 z kapely odišli dvaja zakladajúci členovia – bratia Josh a Zac Farrovci. V súčasnosti tvoria zostavu speváčka Hayley Williams, basgitarista Jeremy Davis a gitarista Taylor York, pričom na koncertoch s nimi hrávajú ďalší traja hudobníci.

Medzi ich najznámejšie skladby patria Misery Business, Decode, The Only Exception, Still Into You či Ain’t It Fun. Na konte majú dve Kerrang! Awards, jednu MTV Europe Music Award, tri NME Awards a tri nominácie na Grammy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom