Leonardo DiCaprio stále nenašiel pravú lásku

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 12. marca (WEBNOVINY) – Leonardo DiCaprio stále hľadá skutočnú lásku. Tridsaťsedemročný herec to uviedol v rozhovore pre The Sun.

„Predpokladám, že keby som našiel pravú lásku, bol by som už ženatý,“ povedal. DiCaprio dokonca priznal, že si nespomína na svoju prvú lásku. Vie však, že to, čo ho na ženách dokáže odradiť, je pomstychtivosť.

„Nemám rád snobské ženy a ani pomstychtivé. Takisto ma nepriťahujú oportunistky. Na dievčatách sa mi páči to, čo za atraktívne považuje väčšina mužov, keď sú dobrým človekom,“ prezradil herec, ktorý aktuálne randí s 22-ročnou modelkou Victoria’s Secret Erin Heatherton. Predtým sa krátko stretával s herečkou Blake Lively.

V rokoch 2002 až 2005 tvoril pár so supermodelkou Gisele Bündchen a po nej od roku 2005 do roku 2011 chodil s jej kolegyňou Bar Refaeli. Herec podľa vlastných slov nedá dopustiť na svoje dobré kamarátky, medzi ktoré patrí aj Kate Winslet. Doteraz rád spomína na nakrúcanie filmu Titanic (1997), v ktorom stvárnili hlavné úlohy Jacka a Rose.

„Finálne rozhodnutie prišlo až po tom, ako Kate povedala ‚áno‘. Bola úžasná. Obaja sme si navzájom boli oporou,“ povedal. Dvojica sa opätovne pred kamerami stretla pri práci na filme Núdzový východ (2008).

Leonardo DiCaprio má na svojom konte tri nominácie na Oscara za výkon v snímkach Čo žerie Gilberta Grapea (1993), Letec (2004) a Krvavý diamant (2006). Okrem toho ho osem ráz nominovali na Zlatý glóbus, pričom raz sa mu nomináciu podarilo premeniť na víťazstvo (Letec).

Leonardo DiCaprio vo filme Počiatok

Zahral si tiež vo filmoch, Pláž (2000), Gangy New Yorku (2002), Na druhej strane (2006), Pavučina lží (2008), Prekliaty ostrov (2010) či Počiatok (2010). Najnovšie sa do kín dostala snímka J. Edgar, v ktorej stvárnil niekdajšieho riaditeľa FBI. Napriek predpokladom filmových analytikov, podľa ktorých šlo o DiCapriovu šancu na zisk Oscara, sa herec nedostal ani medzi päticu nominovaných.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bar RefaeliBlake LivelyGisele BündchenKate WinsletLeonardo DiCaprio