Letná olympiáda v Tokiu 2020 (2021) - program a výsledky sobota 31. júla

APTOPIX Tokyo Olympics Artistic Gymnastics
Foto: ilustračné, SITA/AP.

Letná olympiáda v Tokiu – program a výsledky (sobota – 31. júl 2021)

  • časy sú v SELČ
  • 21 finálových disciplín

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)

ATLETIKA (3): Finále: Disk M (13.15), 4×400 mix (14.35), 100 m Ž (14.50). Rozbehy, semifinále a kvalifikácie: 400 m prek. Ž R (2.00), disk Ž (2.30), žrď M (2.40), 800 m M R (2.50), 100 m prek. M R (3.45), 100 m M KK (4.35), diaľka M (12.10), 100 m Ž SF (12.15), 100 m M (12.45), 800 m Ž SF (13.50).

BASKETBAL

  • Muži: Irán – Francúzsko (3.00, A-skupina), Taliansko – Nigéria (6.40, B-skupina), Austrália – Nemecko (10.20, B-skupina), USA – Česko (14.00, A-skupina)

BEDMINTON

  • Muži: dvojhra – štvrťfinále (2.00), štvorhra – o 3. miesto a finále (10.00)
  • Ženy: dvojhra – semifinále (11.00), štvorhra – semifinále (2.00)

BEJZBAL

  • Japonsko – Mexiko (5.00, A-skupina, Jokohama), Kór. rep. – USA (12.00, B-skupina, Jokohama)

BOX

  • Muži: 2. kolo do 52 kg (4.00), do 63 kg (5.03)
  • Ženy: štvrťfinále do 75 kg (6.06)

DŽUDO

  • Miešané tímy: eliminácie (4.00), finálový blok (10.00)

FREESTYLE BMX

  • Muži: kvalifikačné jazdy (3.10)
  • Ženy: kvalifikačné jazdy (4.20)

FUTBAL

  • Muži: štvrťfinále (10.00 Mijagi, 11.00 Kašima, 12.00 Saitama, 13.00 Jokohama)

GOLF:

  • Muži: 3. kolo (0.30)

HÁDZANÁ

  • Ženy: Angola – Japonsko (2.00, A-skupina), Č. Hora – Kór. rep. (4.00, A-skupina), ROC – Francúzsko (7.15, B-skupina), Brazília – Švédsko (9.15, B-skupina), Maďarsko – Španielsko (12.30, B-skupina), Nórsko – Holandsko (14.30, A-skupina)

JACHTING

  • Muži: Rozjazdy Finn, 49er, finále RS:X (8.30)
  • Ženy: Rozjazdy 49er, finále RS:X (7.30)

JAZDECTVO:

  • Všestranná spôsobilosť – drezúra (1.30)

LUKOSTREĽBA

  • Muži: osemfinále (2.30), štvrťfinále (7.45), semifinále (8.45), o 3. miesto (9.30), finále (9.45).

PLÁVANIE (4): Finále – 100 m mot. M (3.30), 200 m znak Ž (3.37), 800 m v. sp. Ž (3.46), 4×100 m pol. pr. mix (4.43). Semifinále – 50 m v. sp. M (4.11), 50 m v. sp. Ž (4.32).

PLÁŽ. VOLEJBAL

  • Muži: zápasy v skupinách (2.00)
  • Ženy: zápasy v skupinách (2.00)

POZEMNÝ HOKEJ

  • Ženy: Čína – N. Zéland (2.30, B-skupina), Japonsko – Španielsko (3.00, B-skupina), Argentína – Austrália (4.45, B-skupina), India – JAR (5.15, A-skupina), Nemecko – Holandsko (11.30, A-skupina), Írsko – V. Británia (13.45, A-skupina)

RAGBY

  • Ženy: semifinále (4.00), o 3. miesto (10.30), finále (11.00)

SKOKY DO VODY

  • Ženy: 3 m doska – semifinále (8.00)

SKOKY NA TRAMPOLÍNE

  • Muži: (6.00)

STREĽBA

  • Ženy: ĽM 3×20 (5.00 kvalifikácia, 9.00 finále)
  • trap mix: (2.00 kvalifikácia, 6.30 finále)

ŠERM

  • Ženy: šabľa družstiev – 1. kolo, štvrťfinále a semifinále (3.00), o 3. miesto (11.30), finále (12.30)

TENIS

  • Muži: dvojhra – o 3. miesto, štvorhra – o 3. miesto (5.00)
  • Ženy: dvojhra – o 3. miesto a finále, štvorhra – o 3. miesto (5.00)
  • miešaná štvorhra: o. 3. miesto (5.00)

TRIATLON

  • Miešané štafety: (0.30)

VODNÉ PÓLO

  • Muži: Č. Hora – Kazachstan (3.00, B-skupina), Austrália – Španielsko (4.30, B-skupina), USA – Maďarsko (7.00, A-skupina), Chorvátsko – Srbsko (8.30, B-skupina), Taliansko – Japonsko (11.20, A-skupina), JAR – Grécko (12.50, A-skupina)

VOLEJBAL

  • Ženy: Dom. rep. – Keňa (2.00, A-skupina), USA – ROC (4.05, B-skupina), Argentína – Turecko (7.20, B-skupina), Srbsko – Brazília (9.25, A-skupina), Japonsko – Kór. rep. (12.40, A-skupina), Čína – Taliansko (14.45, B-skupina)

VZPIERANIE

  • Muži: do 81 kg, do 96 kg (12.50)

Zdroj: Slovenský olympijský športový výbor

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom