Letná olympiáda v Tokiu 2020 (2021) - program a výsledky utorok 3. augusta

Tokyo Olympics Hockey
Foto: ilustračné, SITA/AP.

Letná olympiáda v Tokiu – program a výsledky (utorok – 3. august 2021)

  • časy sú v SELČ
  • 24 finálových disciplín

Viac o téme: Olympiáda v Tokiu 2020 (2021)

ATLETIKA (6): Finále: diaľka Ž (3.50), 400 m prek. M (5.20), žrď M (12.20), kladivo Ž (13.35), 800 m Ž (14.25), 200 m Ž (14.50). Rozbehy, semifinále a kvalifikácie: trojskok M (2.00), 1500 m M R (2.05), oštep Ž (2.20), 400 m Ž R (2.45), 200 m M R (4.05), 110 m prek. M R (12.10), guľa M (12.15), 5000 m M R (13.00), 200 m M SF (13.50).

BASKETBAL

  • Muži: štvrťfinále (3.00, 6.40, 10.20, 14.00).

BEJZBAL

  • Repasáž 1. kola: zdolaný A2/A3 – zdolaný víťaz A3-B3/A2-B2 (12.00, Jokohama)

BOX

  • Muži – štvrťfinále do 52 kg (4.00), do 63 kg (4.48), semifinále do 57 kg (4.30), do 91 kg (5.17), finále do 57 kg (6.05), do 69 kg (12.05)
  • Ženy – štvrťfinále do 60 kg (5.35)

DRÁH. CYKLISTIKA

  • Muži: tímový šprint – kvalifikácia (8.58), rozjazdy (9.50), o umiestnenie a finále (10.35), tímová stíhačka – rozjazdy (9.22).
  • Ženy: tímová stíhačka – rozjazdy (8.30), o umiestnenie a finále (10.05)

FUTBAL

  • Muži: semifinále (10.00 Kašima, 13.00 Saitama)

HÁDZANÁ

  • Muži: Štvrťfinále (2.30, 6.15, 10.00, 13.45).

JACHTING

  • Muži: Finále Finn (7.30), Nacra 17 (8.30)

JAZDECTVO

  • Skoky – kvalifikácia jednotlivcov (12.00)

PLÁŽ. VOLEJBAL

  • Ženy: štvrťfinále (2.00)

POZEMNÝ HOKEJ

  • Muži: semifinále (3.30, 12.00)

RÝCHLOSTNÁ KANOISTIKA:

  • Semifinále – K1 Ž 200 m (2.30), C2 M 1000 m (2.44), K1 M 1000 m (3.00), K2 Ž 500 m (4.00)
  • Finále – K1 Ž 200 m (4.37), C2 M 1000 m (4.54), K1 M 1000 m (5.21), K2 Ž 500 m (5.47)

SKOKY DO VODY

  • Muži: 3 m doska – semifinále (3.00), finále (8.00).

STOLNÝ TENIS

  • Muži: tímy – štvrťfinále (3.00)
  • Ženy: tímy – štvrťfinále (3.00), semifinále (12.30)

ŠP. GYMNASTIKA

  • Muži: finále na náradiach – bradlá, hrazda (10.00)
  • Ženy: finále na náradiach – kladina (10.00)

ŠP. LEZENIE

  • Muži: kvalifikácia rýchlosť (10.00), bouldering (11.00), obtiažnosť (14.10).

VODNÉ PÓLO

  • Ženy: štvrťfinále (7.00, 8.30, 11.20, 12.50)

VOLEJBAL:

  • Muži: štvrťfinále (2.00, 6.00, 10.00, 14.30)

VZPIERANIE

  • Muži: do 109 kg (12.50)

UMELECKÉ PLÁVANIE

  • Duety – tech. program (12.30)

ZÁPASENIE

  • Muži: Gr-rím. štýl do 77 kg, do 97 kg – opravy (4.00), finále a o 3. miesto (12.30), do 67 kg a do 87 kg – vyraďovacie boje (4.00), semifinále (11.15)
  • Ženy: Voľný štýl do 68 kg – opravy (4.00), o 3. miesto a finále (13.55), do 62 kg – vyraďovacie boje (4.00), semifinále (11.55)

Zdroj: Slovenský olympijský športový výbor

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom