Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.
Paralympiáda 2016
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Slávnostný sľub členov slovenského paralympijského družstva pred odchodom na XV. Letné paralympijské hry v Riu de Janeiro 2016 v záhrade Prezidentského paláca. Bratislava, 30. august 2016. Foto: SITA/Marek Mrviš
5. 09. 2016 18:30 Nezaradené od SITASITA Diskusia

Letná paralympiáda 2016: Program Slovákov

Paralympiáda 2016

STREDA 7. SEPTEMBRA
OTVÁRACÍ CEREMONIÁL

ŠTVRTOK 8. SEPTEMBRA
PLÁVANIE

Karina Petrikovičová (100 m motýlik S13 – rozplavby 16.16 h, finále 0.36 h už v piatok ráno)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (jednotlivci SM2 – skupinová fáza, 16.00 – 17.20)

Alena Kánová (jednotlivkyne SF3 – skupinová fáza, 16.00 – 16.40 a 23.00 – 0.20 h už v piatok ráno)

Peter Mihálik (jednotlivci SF4 – skupinová fáza, 21.40 – 23.00)

Miroslav Jambor (jednotlivci SF7 – skupinová fáza, 23.00 – 0.20 h už v piatok ráno)

Richard Csejtey (jednotlivci SF8 – skupinová fáza, 14.00 – 15.20 a 0.20 – 1.40 h už v piatok ráno)

STREĽBA

Veronika Vadovičová (R2 – kvalifikácia 13.30, finále 15.30)

PIATOK 9. SEPTEMBRA
CYKLISTIKA

Jozef Metelka (skupiny C4-5, dráha: 1km – finále, 21.30)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (jednotlivci SM2 – skupinová fáza, 15.20 – 16.40 a 21.00 – 22.20)

Peter Mihálik (jednotlivci SF4 – skupinová fáza, 14.00 – 15.20 a 21.00 – 23.40)

Miroslav Jambor (jednotlivci SF7 – skupinová fáza, 14.40 – 16.00 a 22.20 – 23.40)

Richard Csejtey (jednotlivci SF8 – skupinová fáza, 0.20 – 1.40 h už v sobotu ráno)

SOBOTA 10. SEPTEMBRA
BOCCIA

Jakub Nagy, Lenka Ďurdinová, Róbert Mezík, Tomáš Král (tím B1/2 – skupinová fáza, 16.00)

Róbert Ďurkovič, Michaela Balcová, Samuel Andrejčík (pár BC4 – skupinová fáza, 16.00)

CYKLISTIKA

Jozef Metelka (C4 – stihacie preteky na 4 km, kvalifikácia 15.38 a finále 23.49)

LUKOSTREĽBA

Peter Kinik (W1 – kvalifikácia, 20.00 – 23.00)

Marcel Pavlík (kladkový luk – kvalifikácia, 20.00 – 23.00)

PLÁVANIE

Karina Petrikovičová (200 m polohové preteky S13 – rozplavby 15.42 h, finále 0.06 h už v nedeľu ráno)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (jednotlivci SM2 – skupinová fáza 16.00 – 16.40, štvrťfinále 23.15)

Alena Kánová (jednotlivkyne SF3 – skupinová fáza, 14.00 – 15.20 a 21.00 – 21.45)

Peter Mihálik (jednotlivci SF4 – skupinová fáza 18.00 – 18.40, štvrťfinále 1.30 – 2.15 h už v nedeľu ráno)

Miroslav Jambor (jednotlivci SF7 – štvrťfinále 16.00 – 16.45, semifinále 18.40 – 19.20)

Richard Csejtey (jednotlivci SF8 – štvrťfinále 21.00 – 21.45 a 1.30 – 2.15 h už v nedeľu ráno)

STREĽBA

Veronika Vadovičová, Radoslav Malenovský, Jozef Široký (R3 – kvalifikácia 14.30, finále 16.45)

NEDEĽA 11. SEPTEMBRA
BOCCIA

Jakub Nagy, Lenka Ďurdinová, Róbert Mezík, Tomáš Král (tím B1/2 – štvrťfinále 17.30, semifinále 21.50)

Róbert Ďurkovič, Michaela Balcová, Samuel Andrejčík (pár BC4 – semifinále 20.30)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (jednotlivci SM2 – semifinále 18.15 – 19.00)

Alena Kánová (jednotlivkyne SF3 – štvrťfinále 14.30 – 15.15, semifinále 19.00 – 19.45)

Peter Mihálik (jednotlivci SF4 – semifinále 18.15 – 19.00)

Richard Csejtey (jednotlivci SF8 – semifinále 18.15 – 19.00)

PONDELOK 12. SEPTEMBRA
BOCCIA

Jakub Nagy, Lenka Ďurdinová, Róbert Mezík, Tomáš Král (tím B1/2 – o 3. miesto 17.30, finále 0.30 h už v utorok ráno)

Róbert Ďurkovič, Michaela Balcová, Samuel Andrejčík (pár BC4 – o 3. miesto 16.00, finále 19.00)

JAZDECTVO

Katarína Jobbágyová (skupina 1a, team test 19.00 – 21.42)

STOLNÝ TENIS

Alena Kánová (jednotlivkyne SF3 – o 3. miesto a finále 21.40)

Miroslav Jambor (jednotlivci SF7 – o 3. miesto a finále 16.45)

STREĽBA

Radoslav Malenovský, Jozef Široký (R7 – kvalifikácia 14.30, finále 18.30)

UTOROK 13. SEPTEMBRA
BOCCIA

Jakub Nagy (jednotlivci BC1 – skupinová fáza 17.30)

Róbert Mezík (jednotlivci BC2 – skupinová fáza 16.15 a 23.15)

Samuel Andrejčík (jednotlivci BC4 – skupinová fáza 21.00)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (jednotlivci SM2 – o 3. miesto a finále 21.00)

Peter Mihálik (jednotlivci SF4 – o 3. miesto a finále 21.45)

Richard Csejtey (jednotlivci SF8 – o 3. miesto a finále 15.45)

STREĽBA

Veronika Vadovičová (R8 – kvalifikácia 14.30, finále 17.30)

STREDA 14. SEPTEMBRA
BOCCIA

Jakub Nagy (jednotlivci BC1 – skupinová fáza 15.00 a 22.00)

Róbert Mezík (jednotlivci BC2 – skupinová fáza 21.00)

Samuel Andrejčík (jednotlivci BC4 – skupinová fáza 16.00)

CYKLISTIKA

Vladislav Jankovjak s pilotom Jánom Gallikom (skupina B – časovka, 18.30)

Anna Oroszová (skupiny H2-3 – časovka, 13.00)

Jozef Metelka, Patrik Kuril (skupina C4 – časovka, 18.30)

LUKOSTREĽBA

Marcel Pavlík (kladkový luk – šestnásťfinále 14.00 – 18.00, osemfinále až finále 20.00 – 24.00)

PLÁVANIE

Karina Petrikovičová (50 m voľný štýl S13 – rozplavby 16.42 h, finále 1.05 h už vo štvrtok ráno)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (družstvá TM1-2 – štvrťfinále 18.00)

Miroslav Jambor, Richard Csejtey (družstvá TM6-8 – štvrťfinále 23.00)

STREĽBA

Veronika Vadovičová, Radoslav Malenovský, Jozef Široký (R6 – kvalifikácia 14.30, finále 16.45)

TLAK NA LAVIČKE

Marek Kamzík (nad 107 kg – 21.00)

ŠTVRTOK 15. SEPTEMBRA
BOCCIA

Jakub Nagy (jednotlivci BC1 – štvrťfinále 15.00, semifinále 21.00)

Róbert Mezík (jednotlivci BC2 – štvrťfinále 18.00, semifinále 22.30)

Samuel Andrejčík (jednotlivci BC4 – štvrťfinále 16.30, semifinále 22.30)

CYKLISTIKA

Anna Oroszová (skupiny H2-3-4 – cestné preteky, 17.20)

JAZDECTVO

Katarína Jobbágyová (skupina 1a, jednotlivci – Championship Test 19.00 – 21.42)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (družstvá TM1-2 – semifinále 19.00)

Miroslav Jambor, Richard Csejtey (družstvá TM6-8 – semifinále 19.00)

PIATOK 16. SEPTEMBRA
ATLETIKA

Adrián Matušík (disk F44 – finále 22.57)

Marián Kuřeja (kuželka F51 – finále 15.03)

BOCCIA

Jakub Nagy (jednotlivci BC1 – o 3. miesto 15.00, finále 17.30)

Róbert Mezík (jednotlivci BC2 – o 3. miesto 16.20, finále 20.45)

Samuel Andrejčík (jednotlivci BC4 – o 3. miesto 16.20, finále 0.15 h už v sobotu ráno)

JAZDECTVO

Katarína Jobbágyová (skupina 1a, jednotlivci – voľný štýl na hudbu 19.10 – 20.06)

PLÁVANIE

Karina Petrikovičová (100 m voľný štýl S13 – rozplavby 16.00 h, finále 1.38 h už vo štvrtok ráno)

STOLNÝ TENIS

Miroslav Jambor, Richard Csejtey (družstvá TM6-8 – o 3. miesto a finále 17.00)

SOBOTA 17. SEPTEMBRA
CYKLISTIKA

Vladislav Jankovjak s pilotom Jánom Gallikom (skupina B – cestné preteky, 18.00)

Jozef Metelka, Patrik Kuril (skupina C4-5 – cestné preteky, 14.30)

PLÁVANIE

Karina Petrikovičová (100 m znak S13 – rozplavby 15.40 h, finále 0.03 h už v nedeľu ráno)

STOLNÝ TENIS

Ján Riapoš, Rastislav Revúcky, Martin Ludrovský (družstvá TM1-2 – o 3. miesto a finále 21.30)

NEDEĽA 18. SEPTEMBRA
ZÁVEREČNÝ CEREMONIÁL

Odporúčané články

Video: V Riu už opäť veje slovenská vlajka, nechýbala samba Paralympionici zložili sľub do rúk prezidenta Kisku

Neprehliadnite

Situácia sa na ústavnom súde nezdramatizovala, kandidatúra Fica podľa Tomáša už nie je témou Vodička Volkswagenu sa čelne zrazila so škodovkou, na mieste zomrela Foto: Slovan Bratislava zdolal v šlágri kola Dunajskú Stredu a stal sa víťazom základnej časti Fortuna ligy Most-Híd podporuje zhodu v koalícii na kandidátoch na ústavný súd, Bugár sa vyjadril i k voľbe Fica Rekreačné poukazy by mohli mať širšie využitie, Danko by chcel zriadiť aj ďalšie ministerstvo Lyžiari ohodnotili strediská na Slovensku, v ktorých si najvýhodnejšie zalyžujú O mesiac nás čakajú prezidentské voľby. Na čo by nemali voliči zabúdať? Smer-SD plánuje zvýšiť minimálnu mzdu na 600 eur a zaviesť trinásty dôchodok
string(133) ""

Témy

Diskusia

Bezplatný email raz týždenne s novinkami z Webnoviny.sk:
podmienkami používania a potvrdzujem, že som sa oboznámil s ochranou osobných údajov

Z kategórie Nezaradené

Aktuálne témy

Odporúčame

Copyright © SITA Slovenská tlačová agentúra a.s. Všetky práva vyhradené. Vyhradzujeme si právo udeľovať súhlas na rozmnožovanie, šírenie a na verejný prenos obsahu.