Marek Ďaloga
Slovenský hokejový reprezentant Marek Ďaloga. Foto: archívne, SITA/Ján Viazanička.
8. 03. 2018 20:00 Hokej od Webnoviny.skSITA Diskusia

Marek Ďaloga vulgárne nadával rozhodcovi, bude platiť pokutu za nevhodné správanie

PRAHA 8. marca (WebNoviny.sk) – Slovenský hokejista v službách Sparty Praha Marek Ďaloga musí zaplatiť pokutu za nevhodné správanie počas stredajšieho stretnutia o štvrťfinále play-off najvyššej českej súťaže extraligy proti Libercu.

Dvadsaťosemročný obranca v úvode tretej tretiny dostal trest na 5 minút plus do konca zápasu. Podľa oficiálneho zápisu mal vulgárne vynadať hlavnému rozhodcovi Robinovi Šírovi. Liberec v stredu doma zvíťazil 4:1 a v sérii na tri víťazstvá vedie 2:0. Disciplinárna komisia ČSLH slovenskému reprezentantovi uložila pokutu vo výške 10 % zo základnej mesačnej výplaty. Informácie uverejnil portál hokej.cz.

Tomáš Tatar cítil po príchode do Vegas mierny tlak, po prvom góle sa mu uľavilo Video: Hráč Vsetína brutálne fauloval súpera, dostal trest na osem mesiacov

Pellegrini podľa politologičky nemá na revoltu v Smere-SD guráž, ale odchodom zo strany môže len získať Zomrel jeden zo siedmich velikánov, Talian Gimondi ovládol všetky tri podujatia Grand Tour Národniari odmietajú Merkelovej plán na záchranu migrantov, vyhlásenia kancelárky ich znepokojili Leteckí záchranári ratovali trojročného chlapčeka, mal poranenú hlavu aj obe nohy Zomrel americký herec Peter Fonda, hviezda filmu Bezstarostná jazda