Máš množstvo myšlienok a nápadov? Zaznamenaj si ich pomocou Google Keep

Horizon33_2016 8 12_23 0 31.jpg

Jedna z mnohých Google aplikácií, o ktorej si možno ani netušil. V tvojom mobile by však mala mať čestné miesto. Prečo? Veľmi rýchlo a jednoducho si pomocou tejto appky zaznamenáš všetko, čo ti napadne.

Aplikáciu Keep -poznámky a zoznamy využiješ hlavne vo chvíľach, keď sa ponáhľaš a nemáš veľa času na to si niečo poznačiť. Môžeš si vytvoriť hlasovú poznámku, ktorá sa automaticky prepíše, nech si kdekoľvek. Taktiež si môžeš odfotiť plagát, ktorý ťa zaujme alebo dokument, ktorý neskôr ľahko nájdeš vo vyhľadávaní. Google Keep uľahčuje zaznamenávanie nápadov alebo zoznamov vytvorených pre vlastné potreby a ich zdieľanie s priateľmi a rodinou.

Horizon33_2016 8 12_22 58 43.png
Ruskí fanúšikova počas zápasu na svetovom šampionáte v Rusku medzi domácou reprezentáciou a Lotyšskom. Moskva, 9. máj 2016. Foto: SITA/AP

To samozrejme nie je všetko, čo táto appka ponúka. Svoje nápady môžeš navyše zdieľať s priateľmi a s rodinou. Aby si rýchlo našiel to, čo hľadáš, musíš sa vo svojich poznámkach vyznať. Na to slúži farebné označenie poznámok a možnosť pridávať štítky k dôležitým veciam. Ak potrebuješ vyhľadať ľubovoľnú uloženú položku, nájdeš ju jednoduchým vyhľadávaním.

133

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie Google+