Mila Kunis je najsexi ženou podľa magazínu Esquire

Mila Kunis
Mila Kunis Foto: dtlux.com

BRATISLAVA 8. októbra (WEBNOVINY) – Najsexi žijúcou ženou súčasnosti je podľa prestížneho pánskeho magazínu Esquire herečka Mila Kunis.

Hviezda pre časopis absolvovala pikantné fotografovanie, pri ktorom bola takmer nahá.

To, čo robím a to, kým som, sú dve rôzne veci. A vždy aj budú. Mnohí ľudia strácajú to, akí sú a stanú sa tým, čím chcú byť alebo tým, za koho ich považujú. Vedome som sa rozdelila do dvoch životov. Milujem svoju prácu a neviem si predstaviť, že by som robila niečo iné. Ale keď s prácou skončím, tak s ňou skončím,“ povedala 29-ročná Kunis v rozhovore pre Esquire.

Esquire udeľuje titul Najsexi žijúca žena pravidelne od roka 2004. Prvou víťazkou sa stala Angelina Jolie, po nej nasledovali Jessica Biel, Scarlett Johansson, Charlize Theron, Halle Berry, Minka Kelly, Kate Beckinsale a Rihanna.

Obrazom: Mila Kunis odhodila zábrany

Mila Kunis sa preslávila najmä ako Jackie Burkhart v komediálnom seriáli Tie roky sedemdesiate… (1998 – 2006). Po boku Natalie Portman zažiarila v psychologickom trileri z baletného prostredia Čierna labuť (2010). Známa je aj z filmov Kopačky (2008), Kniha prežitia (2010) či Ide len o sex (2011). Svoj hlas prepožičiava postave Meg Griffin v animovanom seriáli Griffinovci (2000). Zatiaľ naposledy sa predstavila v komédii Macík, ktorá mala v slovenských kinách premiéru 2. augusta.

Obrazom: Sexi herečka Mila Kunis

Na budúci rok je naplánovaná premiéra snímky Oz: The Great and Powerful, v ktorej si zahrá Theodoru. V minulosti chodila s hviezdou filmov Sám doma (1990) a Sám doma 2: Stratený v New Yorku (1992) Macaulaym Culkinom, momentálne sa stretáva s hercom Ashtonom Kutcherom.

https://www.youtube.com/watch?v=yQqjuOChIKo

Mila Kunis
Foto: facebook.com
Mila Kunis
Foto: facebook.com

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Angelina JolieCharlize TheronHalle BerryJessica BielKate BeckinsaleMila KunisNatalie PortmanScarlett Johansson