Muž si na Floride užíval sex na pláži, odsúdili ho

Západnú Európu ničia horúčavy, Francúzsko postihli výpadky elektriny
Obyvateľov Španielska, Portugalska, Británie a Francúzska trápia letné horúčavy. Približne 600 000 domácností na severozápade Francúzska postihli v noci výpadky v zásobovaní elektrinou spôsobené prudkým kolísaním teplôt. Foto: SITA/AP

BRADENTON 7. júla (WEBNOVINY) – Na dva a pol roka poslal v pondelok súd v americkom meste Bradenton muža usvedčeného z pohlavného styku na verejnosti. José Caballero (40) sa mal trestného činu dopustiť s istou Elissou Alvarezovou (21) na jednej z floridských pláží uprostred dňa a pred očami rodín s deťmi. Informovala o tom agentúra AP.

Caballera a Alvarezovú súd uznal za vinných v máji v dvoch bodoch obžaloby ohľadom vulgárneho a obscénneho správania sa. Ich počínanie na pláži v okrese Manatee zaznamenali svedkovia na videozáznam. Caballero pred súdom poprel, že sa dopustil sexu na verejnosti a spochybnil výpovede svedkov.

Caballerov obhajca uviedol, že jeho klient sa voči rozsudku odvolá. Alvarezová, ktorá si odpykala odňatie slobody od zatknutia po vynesenie rozsudku, sa odvolala už v júni. Prokuratúra argumentuje, že muž dostal prísnejší trest preto, že v minulosti už vo väzení strávil osem rokov za pašovanie kokaínu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom