Na Guns N´Roses je v predaji viac ako 7000 lístkov

Roses
Fenomenálny spevák skupiny Guns N´ Roses Axl Rose zaspieva v júli na letisku v Piešťanoch. Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 27. februára (WEBNOVINY) – Najlacnejšie vstupenky na koncert americkej rockovej formácie Guns N‘ Roses v Piešťanoch sa predávajú za 20 eur.

Ide o kategóriu zadné státie, ktorá bude od pódia najviac vzdialená. Lístky na státie v strednom sektore sa dajú v sieti Ticketportal kúpiť za 39 eur a vstupenky s V.I.P. státím najbližšie pri pódiu za 59 eur.

V súčasnosti je k dispozícii viac ako sedemtisíc lístkov, z toho do najlacnejšieho sektoru ešte vyše 2800 vstupeniek.

Koncert legendárnej kapely, ktorý sa uskutoční v piatok 13. júla, bude veľkolepým finále bonusového dňa festivalu Topfest pod názvom Topfest PLUS. Ľudia si zároveň za 60 eur môžu kúpiť spoločnú vstupenku na Topfest s lístkom na koncert Guns N‘ Roses v kategórii státie v strednom sektore.

Samostatná permanentka na festival, ktorý sa bude konať 29. a 30. júna v areáli oproti Zelenej vode pri Novom Meste nad Váhom, stojí 40 eur. Jednodňový lístok na Topfest sa v sieti Ticketportal predáva za 25 eur.

Kapela Guns N‘ Roses sa na letisku v Piešťanoch v lete predstaví v zložení: Axl Rose (spev), Dizzy Reed (klávesy, piano, perkusie, vokály), Tommy Stinson (basgitara, vokály), Chris Pitman (klávesy, vokály), Richard Fortus (rytmická gitara), Ron „Bumblefoot“ Thal (sólová gitara), Frank Ferrer (bicie nástroje) a DJ Ashba (sólová gitara).

Guns N‘ Roses – Welcome To The Jungle

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Axl Rose