Dopravné obmedzenia pri Skalke nad Váhom sa predĺžili, ešte nedokončili opravu vozovky na moste

dopravné obmedzenia
Foto: ilustračné, Getty Images

BRATISLAVA 21. júna (WebNoviny.sk) – Obmedzenie dopravy pre opravu havarijného stavu vozovky diaľnice D1 na moste Skala pri Skalke nad Váhom blízko Trenčína bude trvať dlhšie až do štvrtka 27. júna do 18:00.

Ako v piatok informovala hovorkyňa Národnej diaľničnej spoločnosti, a. s. (NDS) Michaela Michalová, dôvodom predĺženia pôvodného termínu ukončenia uzávery (v nedeľu 23. júna) sú neočakávané práce pred odfrézovaním asfaltových vrstiev na diaľničnom moste.

Dopravné obmedzenie pre práce na moste trvá od 8. júna. Z dôvodu opravy havarijného stavu vozovky mosta NDS čiastočne uzavrela ľavý jazdný pás diaľnice D1 v úseku mosta Skala pri obci Skalka nad Váhom v dĺžke päťsto metrov. Stavebné práce sú podľa diaľničiarov realizované v dvoch etapách po polovici šírky vozovky.

Doprava bola, resp. je vedená v každej etape v dvoch zúžených jazdných pruhoch vo voľnej polovici jazdného pásu. Krátkodobo, mimo dopravných špičiek, môže byť z dôvodu potreby využitia pracovných strojov vedená iba v jednom jazdnom pruhu.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie NDS Národná diaľničná spoločnosť