Nový videoklip Avril Lavigne nazvali hanbou v každom jazyku

Avril Lavigne
Avril Lavigne Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 24. apríla (WEBNOVINY) – Kanadská speváčka Avril Lavigne odstránila z portálu YouTube videoklip ku skladbe Hello Kitty. Stalo sa tak na základe kritiky fanúšikov len deň po jeho zverejnení.

Klip, ktorého inšpiráciou je japonská popová kultúra, zobrazoval 29-ročnú interpretku v spoločnosti štyroch tanečníc v pestrých kostýmoch. „Taký zlý, ako si viete predstaviť,“ znel jeden z mnohých komentárov, ktoré sa objavili na internete. Americký časopis Billboard videoklip označil za ‚hanbu v každom jazyku‘.

Na piesni Hello Kitty sa podieľali speváčkin manžel, líder kapely Nickelback Chad Kroeger, ale aj David Hodges a Martin Johnson. Skladba pochádza z eponymného albumu, ktorý hudobníčka uviedla na trh vlani v novembri. Zo štúdiovky pochádzajú aj single Here’s to Never Growing Up, Rock n Roll a Let Me Go.

Video: Avril Lavigne vo svojom najnovšom videoklipe k piesni Hello Kitty

https://youtube.com/watch?v=mVHEPwS8lYc

Avril Lavigne vydala debutový album Let Go v roku 2002. Pochádzajú z neho hity ako Complicated, Sk8er Boi, I’m With You či Losing Grip. Nasledovali albumy Under My Skin (2004), The Best Damn Thing (2007), Goodbye Lullaby (2011) a spomínaný Avril Lavigne. Na celom svete predala viac než 30 miliónov kópií nahrávok. Na konte má napríklad osem nominácií na prestížne ceny Grammy.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Avril LavigneChad Kroeger