Obrazom: Bobbi Kristina už odpočíva vedľa slávnej matky

Bobbi Kristina
Pohreb bol neverejný, určený len pre pozvaných hostí. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 4. augusta (WEBNOVINY) – Bobbi Kristinu Brown, jediné dieťa zosnulej speváčky Whitney Houston, pochovali v pondelok na cintoríne vo Westfielde v americkom štáte New Jersey.

Podobne ako smútočná rozlúčka, ktorá sa konala v sobotu v metodistickom kostole v Alpharette v štáte Georgia, aj pohreb bol neverejný a určený len pre pozvaných hostí.

Obrazom: Bobbi Kristinu Brown pochovali vedľa svojej slávnej matky

Pred cintorínom sa však zišli desiatky fanúšikov Bobbi Kristiny a jej matky, ktorá zomrela pred troma rokmi. Dvadsaťdvaročnú Bobbi Kristinu, ktorá skonala 26. júla, približne pol roka po tom, ako utrpela nezvratné poškodenie mozgu, pochovali po boku matky.

Obrazom: Rodina a priatelia sa rozlúčili s Bobbi Kristinou Brown

Bobbi Kristinu

, ktorej otcom je spevák Bobby Brown, našli 31. januára bezvládne ležať dolu tvárou vo vani v jej dome. Odvtedy už nenadobudla vedomie a 26. júla zomrela. Okolnosti, ktoré viedli k úmrtiu mladej ženy, sú stále predmetom vyšetrovania, pričom zatiaľ nevzniesli žiadne obvinenie. Súdom určený zástupca však v júni vyslovil podozrenie, že život ohrozujúce zranenia jej mohol spôsobiť jej priateľ Nick Gordon, ktorého obvinili aj z krádeže 10 miliónov dolárov z jej účtu v čase, keď už bola v kóme. Bobbi Kristina zdedila celý majetok svojej matky.

Matku Bobbi Kristiny

Whitney Houston

, ktorá si fanúšikov získala hitmi ako I Will Always Love You, Greatest Love Of All, Saving All My Love For You či I Wanna Dance With Somebody (Who Loves Me), našli 11. februára 2012 bez známok života vo vani hotelovej izby v Beverly Hills. Oficiálnou príčinou úmrtia hviezdy bolo utopenie. Cudzie zavinenie vyšetrovatelia vylúčili. Štyridsaťosemročná Houston mala v čase úmrtia v tele aj kokaín, marihuanu a rôzne lieky.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Bobbi Kristina BrownBobby BrownWhitney Houston