Obrazom: Najkrajšie momenty štvrtého finálového zápasu NHL

Štvrtý finálový zápas Kings - Devils
Sprava: Gólman New Jersey Devils Martin Brodeur (30) bráni svoju svätyňu po strele Trevora Lewisa (22) z Los Angeles Kings počas tretej tretiny štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Foto: SITA/AP

LOS ANGELES 6. júna (WEBNOVINY) – Stanleyho pohár zatiaľ nemá svojho majiteľa. „Diabli“ zvíťazili vo štvrtom zápase finále NHL nad Los Angeles Kings 3:1. V stredajšom zápase padali góly až v poslednej časti hry. Hokejisti New Jersey prekonali brankára Jonathana Quicka trikrát, kým „králi“ sa presadili iba raz.

Séria sa tak za stavu 3:1 vracia opäť do Prudential Center. Piaty finálový zápas je na programe v sobotu.

Viac sa dočítate TU:

Obrazom: Diabli znížili stav série na 1:3

Hráč New Jersey Devils Adam Henrique (14) strieľa víťazný gól do siete Jonathana Quicka (32) z Los Angeles Kings počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Foto: SITA/AP

Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur v súboji s Trevorom Lewisom z Los Angeles Kings počas tretej tretiny štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Foto: SITA/AP
Hráči New Jersey Devils Adam Henrique, David Clarkson (23) a ukrajinský krídelník Alexej Ponikarovskij oslavujú víťazný gól v sieti Los Angeles Kings počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Foto: SITA/AP
Sprava: Český hokejista Patrik Eliáš (26) strieľa puk na bránku Jonathana Quicka (32) z Los Angelels Kings počas tretej tretiny štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Foto: SITA/AP
Brankár New Jersey Devils Martin Brodeur stráži svoju svätyňu počas štvrtého zápasu finálovej série bojov o Stanleyho pohár. Foto: SITA/AP