Obrazom: Procházka oficiálne zaregistroval stranu Sieť

Radoslav Procházka registroval novú politickú stranu Sieť
Predseda politickej strany Sieť Radoslav Procházka (druhý sprava) pri príležitosti odovzdania podpisových hárkov a žiadosti o registráciu strany Sieť na MV SR. Bratislava, 26. máj 2014. Foto: SITA/Jozef Jakubčo

BRATISLAVA 26. mája (WEBNOVINY) – Predstavitelia politickej strany Sieť v pondelok na Ministerstve vnútra SR odovzdali dokumenty potrebné k jej registrácii. Ako prítomných novinárov informoval zakladateľ subjektu Radoslav Procházka, vyše 20-tisíc podpisov, ktoré odovzdali v podateľni ministerstva, vyzbierali za tri týždne. „Je to ďalší prejav dôvery, ktorý vnímame ako záväzok,“ povedal Procházka s tým, že strana je pripravená riešiť problémy občanov.

Obrazom: Radoslav Procházka registroval novú politickú stranu Sieť

Procházka zároveň odmietol špekulácie spojené s údajnými finančnými sponzormi jeho novej strany. „Počul som asi už sedem tipov a každý týždeň príde niekto s nejakým iným menom,“ povedal. Na otázku, či nespolupracuje s podnikateľom Jozefom Brhelom, odpovedal „toto počujem prvýkrát“. Podľa Procházku si strana pravdepodobne na začiatok svojej činnosti vezme úver v banke, čo považuje za najtransparentnejší spôsob financovania.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Radoslav Procházka