Piatkové výsledky 46. kola Slovnaft extraligy

Bez názvu
Liptovský Mikuláš Foto: SITA/Gabriel Lipták

BRATISLAVA 19. februára (WEBNOVINY) – Slovnaft extraliga, 46. kolo:

HK Noves okná Spišská Nová Ves – HC K-Cero Nitra 3:4 po samost. nájazdoch (1:2, 0:0, 2:1 – 0:0, 0:1)

Góly: 6. Ďaloga (Macejka), 44. Smotrila (L. Jurík, Macejka), 58. Ďaloga (L. Jurík, Smotrila) – 14. S. Saliji (M. Slovák, König), 16. Podstavek (T. Chrenko, E. Čaládi), 58. S. Saliji (M. Slovák, König), rozhod. sam. májazd M. Kováčik

Vylúčení: 2:6 na 2 min, navyše: Ďurkech (Nitra) 10 min za nešport. správanie, presilovky: 1:1, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Lauff – Snášel, Smrek, 1167 divákov

Spišská Nová Ves: Štefl (od 20. Polc) – Ďaloga, Harabin, A. Mrena, Hančák, Petruk, M. Školiak – Smotrila, Macejka, S. Pavličko – Leskovjanský, L. Jurík, Holečko – Vartovník, Farkašovský, Prokop – Lemešani, Heizer, Hübler

Nitra: M. Laco – Ďurkech, Špelda, V. Vlk, König, Širokovs, Rais, M. Novák, Jass – Podstavek, T. Chrenko, E. Čaládi – S. Saliji, M. Slovák, M. Kováčik – H. Ručkay, Štefanka, Kmeč – Gráčik, Šinkovič, Románek

Úvod zápasu sa niesol v opatrnom tóne. Obe mužstvá zvádzali boj o stredné pásmo. Na hokejky sa vkrádala nepresnosť a nervozita. Prvú lepšiu akciu predviedli Spišiaci v 5. min, no Prokopova samostatná akcia skončila u brankára hostí. Hráči spod Zobora nezobrali toto prvé spišské varovanie vážne a domáci už o minútu viedli. Macejka milimetrovou prihrávkou nahral do jazdy Ďalogovi a ten svoj brejk ukončil gólovo. Odpoveď Nitry prišla v 14. min v presilovej hre. Vlkovu strelu ešte zastavila žŕdka, následný tlak však Spišiaci už neustáli a Saliji vyrovnal. O dve minúty už hostia viedli. Peknú akciu elitného nitrianskeho útoku zakončil presne Podstavek. Na konci 19. minúty mohol na rozdiel dvoch gólov upraviť Románek, ale Štefl v domácej bráne vytiahol čarovný zákrok. Spišiaci vstúpili do druhej tretiny s novým brankárom i ambíciou otočiť stav stretnutia. V 23. min sa domáci ocitli v sérii šancí, puk si však cestu do Lacovej svätyne nenašiel. Hokej postupne naberal na obrátkach, ale šance na oboch stranách likvidovali pozorní gólmani. Potil sa hlavne Laco v bránke Nitry, keď musel postupne vyriešiť samostatné nájazdy Macejku či Ďalogu. V 31. min sa rútil na Laca osamotený Jurík, v rozhodujúcom okamihu však zlomil hokejku. Tri minúty pred koncom druhej tretiny mali zverenci Jána Faitha dvadsaťjedensekundovú výhodu o dvoch hráčov, následnú dvojminútovú presilovku piatich na štyroch. Strely Harabina či Hančáka však spoľahlivý Laco pochytal, a tak sa druhá tretina skončila bez gólu.

Úvod tretej časti patril domácim, ktorí v 44. min Smotrilom vyrovnali. V 51. min zvonila po Románkovej strele na domácej bránke žŕdka. Tri minúty pred koncom riadneho hracieho času mali Spišiaci výhodu presilovky a v čase 57:01 Ďaloga bombou strhol vedenie na domácu stranu. Z následného protiútoku hosťujúcich však Saliji vyrovnal a poslal zápas do predĺženia. To víťaza neurčilo a rozhodnutie priniesli až samostatné nájazdy. V nich boli úspešní Nitrania a zo Spiša si odviezli dva body.

Ján Faith (tréner Spišskej Novej Vsi): „Hráme pod obrovským psychickým tlakom, z ktorého vyplývajú hrubé chyby. Pri treťom góle urobil chybu skúsený hráč a toto zaváhanie nás stálo víťazstvo. Naším cieľom do konca súťaže je aspoň skončiť pred Liptovským Mikulášom.“

Peter Oremus (tréner Nitry): „Dve tretiny sme mali zápas pod kontrolou. V tej záverečnej sme po chybách obrancov inkasovali a duel sme museli ratovať až v závere. Teší ma, že máme dva body a že si domov odnášame víťazstvo.“

HK ŠKP Poprad – HC Košice 3:4 (2:1, 1:2, 0:1)

Góly: 8. Marcel Haščák, 15. P. Segľa, 39. Lapšanský (I. Rataj, P. Segľa) – 13. Rudolf Huna (Andrašovský, M. Grman), 22. Andrašovský (S. Gron), 39. Šeda (Rud. Huna, Dravecký), 55. Tomík (S. Gron)

Vylúčení: 9:11 na 2 min, presilovky: 1:2, oslabenia: 0:1, rozhodovali: Rudý – Valach, Tornay, 2795 divákov

Poprad: Šimonovič – Fabian, J. Brejčák, Jasečko, D. Brejčák, Kledrowetz, M. Žemba, M. Segľa, Kramár – Škovira, Klouda, D. Buc – Juraj Faith, Šechný, A. Kroták – Pavol Segľa, Rataj, Lapšanský – Marcel Haščák, Svitana, V. Žemba

Košice: J. Hudáček – J. Tabaček, Huba, Deyl, Šeda, M. Grman, Slimák, M. Gajdoš, Homer – Tomík, Húževka, P. Bartoš – Rudolf Huna, S. Gron, Andrašovský – Dravecký, Šachl, Vorel – M. Baláž, Jenčík, Juraj Sýkora

Od úvodu sa hral obojstranne kvalitný hokej. Oba tímy dobre korčuľovali a akcie sa striedali z jednej strany na druhú. Úvodný gól padol takmer z ničoho, keď Marcel Haščák strelou z diaľky šokoval Hudáčka v bránke hostí – 1:0. Odpoveď oceliarov nenechala na seba dlho čakať a cestičku do Šimonovičovej svätyne si puk našiel v presilovej hre z hokejky Rudolfa Hunu. Domáci však odpovedali rovnakou mincou. Najskôr síce bombe Škoviru chýbal gólový punc, ale po Šechného príklepe doťukol puk do bránky spred bránkoviska P. Segľa a dostal Poprad znovu do vedenia. Hneď v úvode prostrednej časti sa dostali hostia do prečíslenia, ktoré na vyrovnanie využil presnou strelou Andrašovský. Sľubné gólové predstavenie sa však v ďalšom priebehu zastavilo, keď na ľade pribudlo nervozity a hráčom na účet pribúdali len početné vylúčenia. Pekné hokejové momenty v podobe gólov prišli až v závere tretiny. Najskôr v 39. minúte využil jednu z presiloviek Košičanov Šeda, avšak už o 23 sekúnd kontroval na druhej strane Lapšanský a bolo opäť vyrovnané. Taktický súboj v záverečnej časti bol nerozhodný až do 55. minúty. Počas popradskej presilovky sa dostala do úniku dvojica Košičanov a Tomík lišiacky prekabátil Šimonoviča. V 58. minúte Popradčania počas presilovky odvolali brankára, ale ani viac ako dvojminútová power-play im vyrovnávajúci gól už nepriniesla.

Vladimír Klinga (tréner Popradu): „Videli sme kvalitný a dramatický zápas. Počas celého stretnutia sme sa snažili o útočný nátlakový hokej. Aj keď sme si vytvorili strelecké príležitosti, súper trpezlivo vyčkával a v našej presilovke rozhodol. Chlapci bojovali až do konca a nie je im čo vyčítať.“

Rostislav Čada (tréner Košíc): „Išli sme do Popradu s určitým taktickým zámerom, ktorý sa nám darilo počas celého stretnutia dodržiavať. Z miery nás nevyviedol ani prvý lacný gól. Až na jednu presilovku sa nám podarilo ubrániť všetkým početným výhodám súpera a sami sme dali v oslabení víťazný gól.“

MHk 32 Liptovský Mikuláš – MHC Martin 2:3 (0:0, 2:2, 0:1)

Góly: 32. Mikula (Kumstát, Tomášek), 37. Václav Novák (Moravec, M. Bartánus) – 26. Appel (L. Říha, I. Dornič), 38. Trokan (Beran, Jabrocký), 44. I. Dornič (L. Říha)

Vylúčení: 1:3 na 2 min, navyše: Pozník (Martin) na 10 min za nešp. správanie, presilovky: 0:0, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Halecký – Korba, Bednár, 1720 divákov

L. Mikuláš: Fikrt – Heš, D. Devečka, Kumstát, M. Varga, J. Mocek, Petran, M. Bača – Tomášek, D. Moravec, V. Novák – Mikula, Pohanka, M. Bartánus – Mahdalík, Kuric, Roháč – M. Oravec

Martin: Dzubina – J. Polák, Velebný, Pozník, I. Ďatelinka, Brcko, Drgoň, Dvořák, Matejka – Trokan, Jabrocký, M. Beran – Appel, L. Říha, I. Dornič – Važan, Zeliska, Galamboš – Šugár

Obidve mužstvá nastúpili na stretnutie oslabené. Pre Liptákov to bol veľmi dôležitý zápas z hľadiska boja o záchranu. Už v 2. min musel predviesť svoje umenie Fiktrt a z protiútoku Dzubina taktiež podržal svojich spoluhráčov. Hra bola od začiatku vyrovnaná, Liptáci boli predsa len o čosi aktívnejší, ale svoje šance nedokázali premeniť. Prvý gól padol až v 26. min, keď Appel celkom nečakane dostal Martinčanov do vedenia a tento gól ultmli snahu Liptákov. Ich trápenie ukončil mladý Mikula, keď v 32. min vyrovnal a o minútu mohol opäť skórovať. Keď v 37. min dostal Novák domácich do vedenia. O 30 sekúnd bolo vyrovnané, keď Trokan svojím gólom vyrovnal na 2:2. V 42. min mali hráči MHk 32 stopercentnú šancu, ale Mikula neuspel. Potom domáci brankár Fikrt podržal svoje mužstvo, no v 44. min nestačil na strelu Dorniča a hostia sa opäť ujali vedenia. Od tohto momentu sa hralo prtakticky na jednu bránku, ale Liptáci neboli schopní skórovať ani do prázdnej svätyne. Martinčania si vďaka víťazstvu 3:2 vybojovali tri body.

Ladislav Spišiak (tréner Liptovského Mikuláša): „Pod dojmom dôležitosti zápasu sme začali veľmi nervózne, svoje šance sme nedokázali premeniť, ale aj tak sme v polovici stretnutia išli do vedenia. Škoda, že sme hneď vzápätí inkasovali vyrovnávajúci gól. V závere zápasu sme mali veľký tlak, ale žiaľ bez efektu.“

Juraj Jakubík (asistent trénera Martina): „Na obidvoch stranách bola absencia viacerých chorých a zranených hráčov. Domáci začali dosť nervózne, čo je pochopiteľné, ale dokázali otočiť skóre. V nervóznom stretnutí sme však aj my otočili výsledok a v závere duelu nás podržal brankár Dzubina.“

HK Orange 20 – MsHK Garmin Žilina 4:6 (0:0, 2:6, 2:0)

Góly: 24. Šišovský (Mlynarovič, Takáč), 32. Jaborník (Vandas), 50. Šimčák (Cingel, Peško), 53. Čajkovský (Jokeľ, Kadura), 50. Šimčák (Cingel, Peško), 53. Čajkovský (Jokeľ, Kadura) – 23. Pleva (Turoň, Koložváry), 24. Vala (Rúfus, Krajči), 25. Turoň (Koložváry), 27. Kolarz (V. Nemec, M. Gálik), 35. Vala (Krajči, Palovčík), 38. V. Nemec (M. Kokavec)

Vylúčení: 4:5 na 2 min, presilovky: 0:2, oslabenia: 0:0, rozhodovali: Goga – M. Orolín, Brath, 408 divákov

Orange 20: Bačikovský (27. Pék) – L. Kozák, Jaborník, Marinčin, Šiška, Staňo, Čajkovský, Šeliga, Cingel – Jokeľ, Andrej Šťastný, Vandas – Šišovský, Mlynarovič, Takáč – Sobota, Kovaľ, Kadura – Šimčák, Peško, Mikes

Žilina: Hála – Turoň, Hriňa, Rúfus, Nádašdi, Kolarz, Horák, Ftorek, Škuta – Škoda, Hreus, Kropáč – Krajči, Palovčík, Vala – V. Nemec, M. Gálik, M. Kokavec – Drevenák, Koložváry, Pleva

V 13. min domáci takmer inkasovali počas vlastného oslabenia. Bačikovský sa musel dvakrát vyznamenať, keď najprv Jaborník nastrelil padajúceho Žilinčana a do brejku sa dostali Krajči s Hreusom, ale neuspeli. Následné zlé striedanie Orange 20 nepotrestal Kropáč. V 23. min Turoň strieľal od modrej, Bačikovský aj napriek zakrytému výhľadu jeho strelu vyrazil, ale z následnej dorážky sa Pleva nemýlil – 0:1. Domáci potrebovali na vyrovnanie iba dvadsať sekúnd. V spleti pred Hálovou bránkou sa najlepšie zorientoval Šišovský – 1:1. O ďalších štyridsaťjeden sekúnd Rúfusovu vyrazenú strelu poslal za chrbát Bačikovského z dorážky Vala. Strelecké preteky pokračovali už o minútu, keď Koložváry popri mantineli nabil Turoňovi, ktorý využil to, že domáci brankár absolútne nič nevidel – 1:3. Ďalší gól padol v 27. min, keď si Gálik s Nemcom vymenili puk v útočnom pásme, Nemec prihral na modrú Kolarzovi, ktorého strelu pred Bačikovským ešte tečoval jeden z domácich obrancov. Do domácej bránky sa postavil Pék. V 32. min si Jaborník nakorčuľoval medzi kruhy a odkiaľ trafil pravý horný roh Hálovej bránky (2:4). V 35. min Žiline výraznou mierou pomohol čiarový rozhodca Orolín, ktorý sa nestihol uhnúť Jaborníkovi, a ten neodpálil puk. Následne sa dostali do prečíslenia Krajči s Valom a bolo 5:2 pre hostí. V 38. min Jaborník prišiel o puk na modrej a žilinskú akciu gólovo zakončil Nemec.

V 50. min Cingel našiel z rohu klziska pred bránkou voľného Šimčáka, ktorý z prvej prekonal Hálu (3:6). V 53. min sa Čajkovský dostal na modrej k odrazenému puku, dlho nepremýšľal, vypálil a vymietol ľavý horný roh žilinskej bránky. Bol to jeho premiérový zásah v extralige. Skúsenejší hostia si už víťazstvo 6:4 vziať nenechali.

Štefan Mikeš (tréner HK Orange 20): „O osude zápasu sa rozhodlo v druhej časti. Prvú a tretiu tretinu môžeme hodnotiť veľmi pozitívne, tie boli z našej strany vynikajúce. V tretej sme súpera pritlačili, prinútili sme ho robiť chyby, dali sme dva góly. Škoda, že sme v druhej tretine, keď nás začal súper viac napádať, zagresívnil hru, kopili chyby. Šesťkrát inkasovať počas jednej dvadsaťminútovky je príliš veľa. Na niektorých chlapcov môžeme byť hrdí a niektoré veci musíme riešiť individuálne.“

Anton Tomko (tréner Žiliny): „Išli sme do Púchova so zámerom získať tri body, cieľ sme splnili. Prvá tretina bola v znamení toho, že sme sa dostávali do prečíslenia, no žiaľ šance sme nepremenili. Po prvej tretine sme v kabíne zvýšili hlas. Druhá tretina nám vyšla a rozhodla o zápase.“

HC’05 Banská Bystrica – Dukla Trenčín 3:4 po sam. nájazdoch (0:0, 2:2, 1:1 – 0:0, 0:1)

Góly: 29. Ľ. Sabol (P. Frühauf), 34. Pardavý, 57. Ján Sýkora – 29. B. Jánoš (M. Hlavačka, Jarábek), 35. B. Jánoš (Tybor), 60. Paroulek (Tybor, Hlavačka), rozhodujúci sam. nájazd Tybor

Vylúčení: 5:5 na 2 min, presilovky: 0:1, oslabenia: 1:0, rozhodovali: Konc – Horínek, Tvrdoň, 1616 divákov

B. Bystrica: Vojtek – P. Frühauf, Biro, Kolba, Vizváry, Bambúch, Vantroba, Paľov, Bauer – Tománek, Ľ. Sabol, Pardavý – Padělek, M. Hlinka, M. Dian – Ján Sýkora, Češík, Kútny – T. Sýkora, Liščák, Drotár

Trenčín: Hiadlovský – Sekeráš, Trefný, Fatyka, Martin Chovan, M. Hlavačka, Jarábek – Paroulek, B. Jánoš,Tybor – Hašek, A. Kollár, Gašparovič – Šimíček, O. Ďuriš, M. Filo – Radulay, Klíma, Dubec

Pod Urpínom hrali domáci hokejisti kombinačne, mali viac z hry, ale hostia držali krok s favoritom, i keď sa rozstrieľali až v druhej dvadsaťminútovke. V prvej tretine nevideli diváci veľa gólových príležitostí, za zmienku stojí šanca Hlinku v 5. min, keď sa pred úplne voľným trenčianskym brankárom nepresadil. Veľká výhoda sa črtala pre domácich v 15. min, štyria Banskobystričania vlietli do útočného pásma na jedného Trenčana, ale Bauer sa so strelou ukvapil. Dukla pohrozila v závere tretiny v oslabení. Jánoš našiel na útočnej modrej Hašeka, ktorý sa dostal pred brankára Vojteka, ale neprekonal ho. Najväčšiu šancu mal na začiatku druhej tretiny Češík, v oslabení sa dostal k vyrazenému puku, išiel sám na Hiadlovského, ale neuspel. Nečakaný úder prišiel v 29. min, keď hosťujúci Hlavačka spoza vlastnej bránky uvoľnil Jánoša, ktorý sólo efektne premenil a poslal puk pod hornú žŕdku. Stav 0:1 dlho nevydržal, pretože už o dvadsať sekúnd zužitkoval Frühaufovu prihrávku v ľavom kruhu Sabol – 1:1. Trenčiansky gólman potom vyrobil v presilovke fatálnu chybu. Spoza bránky prihral priamo Pardavému, ktorý nemal problém poslať puk v 34. min do prázdnej svätyne Dukly. O pár sekúnd neskôr Hlinka v tom istom oslabení poslal do sóla Padělka, ale puk si nenašiel cestu do bránky hostí. Vzápätí prišiel trest. Trenčania presilovku využili a po Tyborovej prihrávke prekonal Vojteka z pravej strany z troch metrov už druhýkrát Jánoš. Banskobystričania mohli ísť do vedenia v 37. min, ale vyloženú šancu nepremenil pri ľavej žŕdke Češík.

Na začiatku tretej tretiny mieril Hašek len do konštrukcie. Šance si vytvárali obe mužstvá, ale z gólu sa tešili domáci. V 57. min si Ján Sýkora nakorčuľoval do dobrej pozície a prekonal Hiadlovského. Hosťom vyšla power-play, keď 35 sekúnd pred koncom riadneho hracieho času sa pri pravej žŕdke presadil Paroulek. V predĺžení oba tímy nevyužili presilovky, rozhodovalo sa v samostatných nájazdoch. Rozhodujúci premenil v tretej sérii hosťujúci Tybor.

Miroslav Chudý (asistent trénera Banskej Bystrice): „Odohrali sme veľmi zlé stretnutie. Od začiatku nám chýbal pohyb a dôraz. Trápili sme sa v rozohrávke, komplikovane sme riešili prechod zo stredného pásma. Dôraz chýbal aj v zakončení, ťažko sa mi to hodnotí. Chcel by som sa ospravedlniť divákom za zlý výkon. Som z toho smutný, ale musíme ísť ďalej. Ďakujem divákom, že prišli a zostali v tom trápení s nami.“

Jozef Daňo (asistent trénera Trenčín): „My sme cestovali do Banskej Bystrice s cieľom získať nejaký bodík, čo sa nám podarilo. Nechceli sme hrať otvorený hokej. Poučili sme sa z posledného zápasu, a tak sme stavili na dobrú obranu, čo sa nám aj vyšlo. V predĺžení to už bol vabank. Sme radi, že sme získali dva body po samostatných nájazdoch, pre nás je každý bod dôležitý.

HC Slovan Bratislava – HK 36 Skalica 6:4 (4:3, 1:0, 1:1)

Góly: 3. Demel (Kuľha, Richard Huna), 8. Richard Huna (Vaic, Kuľha), 8. Turunen (Tesařík), 9. Kuľha (Demel), 27. Róbert Huna (Richard Huna), 60. Kuľha (Lipiansky) – 4. T. Višňovský (Lušňák, Kloz), 6. Kocák (Kloz), 20. D. Pašek (Šátek), 56. T. Višňovský (Zálešák)

Vylúčení: 6:3 na 2 min, presilovky a oslabenia: 2:0, rozhodovali: J. Višňovský – Stano, Zvrškovec, 3209 divákov

Slovan: Konrád – Štajnoch, S. Hudec, J. Kováčik, Sersen, Tesařík, Turunen, Bohunický, Tlupov – Lažo, Lipiansky, Vaic – Kuľha, L. Hudáček, Demel – Róbert Huna, O. Rusnák, Richard Huna – M. Bakoš, Bezák, Lisoň

Skalica: Kotvan (8. Láníček) – Grűndling, Hranáč, Kloz, Schnabel, Jendek, Škadra, Privoznik, Beňa – Kocák, R. Jarolín, R. Hartmann – Lušňák, Zálešák, T. Višňovský – D. Pašek, R. Školiak, Šátek – Kutálek, F. Novák, Gula

Slovan potvrdil pozíciu lídra extraligy aj v tomto zápase a ako prvý tím a zároveň aj jediný v sezóne sa dostal cez hranicu 100 bodov. Zásluhou výhry sa zároveň stal aj víťazom základnej časti. Obrany si v piatok v Ružinove najmä v prvej tretine akoby zobrali voľno, čo sa prejavilo aj na skóre. Na Demelov presilovkový teč z 3. min veľmi rýchlo odpovedali na opačnej strane zblízka nepokrytí Višňovský a Kocák. Slovanu na prelome 8. a 9. min stačilo 59 sekúnd na obrat, keď vždy skóroval pri inom počte svojich hráčov na ľade. Najskôr sa v presilovke presadil bekhendom Richard Huna, potom pri hre piatich proti piatim si Kotvan zrazil za svoj chrbát strelu Turunena a napokon Kuľha vo vlastnom oslabení prekonal aj striedajúceho Láníčka. Oba tímy potom začali hrať smerom dozadu zodpovednejšie a šancí bolo pomenej. V 20. min znížil Pašek na rozdiel gólu, ale v druhej tretine v 27. min zabudli Skaličania pri vlastnej presilovke na Róberta Hunu a ten si brankára hostí vychutnal – 5:3. V 42. min zazvonila po Kováčikovej strele od modrej žŕdka skalickej bránky. Domáci mali zápas pevne v rukách a hostí do šancí nepúšťali. V 56. min vykresal iskierku nádeje pre HK 36 Višňovský. Slovan však ani štvrtýkrát so Skalicou, ktorá hrala v piatok bez olympionika Žigmunda Pálffyho, neprehral, keďže do prázdnej bránky upravil na konečných 6:4 v poslednej minúte Kuľha.

Róbert Pukalovič (asistent trénera Slovana): „Iba diváci mohli mať z tohto stretnutia dobrý dojem, keďže padlo veľa gólov. Nás však stál veľa nervov. Hráči nepomohli brankárovi Konrádovi, ktorý naskočil do extraligového kolotoča po prestávke. Úvodný gól nám skôr poškodil, keďže sme mysleli, že sa Skalica odovzdá sama. Súper neustále bojoval.“

Martin Pešout (tréner Skalice): „Nebudem hodnotiť jeden zápas, ale dva rôzne. Do 7. min to bol jeden, potom zasa druhý. Prvý sme prehrali 2:4, keďže súper zo siedmich striel dal 4 góly. V druhom sme to mali ťažké, keďže domáci majú výborné mužstvo a dobre bránili. Slúži ku cti našim hráčom, že sme to nezabalili a hrali do konca. Pôvodne sme mali inú taktiku, za stavu 4:2 pre Slovan nebolo na čo čakať a museli sme hrať otvorený útočný hokej. Ak by Konrád za stavu 5:4 zázračne nechytil našu šancu, mohli sme mať predĺženie.“

Viac k osobe Andrej ŠťastnýJán SýkoraJuraj FaithMarcel HaščákRichard HunaRóbert HunaRudolf Huna