Plamene zachvátili prístrešok, mladíka našla smrť

V Karlovej Vsi horelo, museli evakuovať desiatky ľudí
Príčiny požiaru prázdnej budovy v Karlovej Vsi vyšetrujú. Rozsiahly požiar vznikol v utorok o jedenástej hodine večer, hasičom sa ho podarilo lokalizovať v stredu o tretej ráno. Na mieste požiaru zasahovalo viac ako štyridsať profesionálnych hasičov z Bratislavy a dobrovoľní hasiči z DHZO Stupava, Rusovce a Podunajské Biskupice. Podľa bratislavskej policajnej hovorkyne Tatiany Kurucovej sa pri požiari prepadávali stropy a konštrukcie budovy. Pre sálavé teplo evakuovali z vedľajšej bytovky 47 obyvateľov, Bratislava, 1. jún 2016. Foto: SITA/PHaZZ

BRATISLAVA 20. júla (WebNoviny.sk) – Obhorené telo 16-ročného mladíka objavili počas uplynulej noci v zhorenom prístrešku v obci Poša v okrese Vranov nad Topľou. Ako agentúru SITA informoval prešovský policajný hovorca Daniel Džobanik, príčinou požiaru bola pravdepodobná manipulácia s otvoreným ohňom.

Ohliadajúci lekár ako príčinu smrti určil poškodenie dymom, požiarom a plameňmi, pričom k zisteniu presnej príčiny smrti bola nariadená pitva. Vranovský vyšetrovateľ zároveň začal trestné stíhanie pre prečin usmrtenia.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom