Poliak vrazil do nákladiaka, vezený náklad ostal na D2

Z kamióna sa po nehode vysypalo mäso
Ráno približne o 06.00 hod. sa sa stala dopravná nehoda priamo na kruhovom objazde pod Selencom, smer Nitra – Vráble, kde sa prevrátil kamión s návesom z Českej republiky, z ktorého sa vysypal tovar – mäsové výrobky a unikli ropné látky. Foto: SITA/Martin Havran

BRATISLAVA 12. júla (WEBNOVINY) – Na diaľnici D2 pri Rajke v smere na Slovensko sa dnes doobeda stala dopravná nehoda dvoch nákladných áut, pri ktorej do odstaveného nákladného auta zozadu narazil poľský vodič.

Ako uviedla pre agentúru SITA bratislavská policajná hovorkyňa Petra Hrášková, 58-ročný český vodič jazdnej súpravy DAF zastavil na krajnici pre poruchu vozidla.

Muž sa snažil zistiť, kde porucha na vozidle vznikla a v momente, keď bol mimo neho, zachytil zadnú časť stojaceho vozidla 50-ročný vodič nákladného motorového vozidla Iveco s poľským evidenčným číslom.

Pri náraze sa zranil 58-ročný vodič z Českej republiky a z oboch jazdných súprav sa vysypal náklad na vozovku.

Zranený muž bol prevezený na lekárske ošetrenie do nemocnice, ani u jedného z vodičov policajti alkohol nezistili. Materiálna škoda, ktorá v dôsledku dopravnej nehody vznikla, bola predbežne vyčíslená na 70 000 eur.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom