Policajti ratovali Bratislavčanku, ktorá sa po hádke s mužom predávkovala liekmi a utiekla

Polícia
Dvaja policajti z Obvodného oddelenia PZ Ružinov - západ zachránili život 43-ročnej žene, ktorá sa predávkovala liekmi. Foto: www.facebook.com

BRATISLAVA 8. marca (WebNoviny.sk) – Dvaja policajti z Obvodného oddelenia PZ Ružinov – západ zachránili život 43-ročnej žene, ktorá sa predávkovala liekmi. Po hádke s mužom ušla z domu.

Privolaní policajti prehľadávali okolie vo Vlčom hrdle a ženu objavili v záhradkárskej oblasti. Keď zbadala ich auto, rozbehla sa k Dunaju. Policajti ju dobehli, žena následne stratila vedomie.

Ako agentúru SITA informovala bratislavská policajná hovorkyňa Veronika Slamková, mala penu okolo úst, jeden z policajtov ju uložil do stabilizovanej polohy a do príchodu záchranárov jej poskytoval prvú pomoc, pretože niekoľkokrát stratila vedomie a prestala dýchať.

Druhý z členov hliadky išiel oproti záchranárom, pretože bolo náročné presne určiť ich polohu. Bratislavčanku následne previezli do nemocnice. Za tento záchranársky čin boli nstržm. Ing. Ján Cipka a nstržm. Filip Folrich mimoriadne povýšení do hodnosti podpráporčík.

Polícia
Za záchranu ženy, ktorá sa predávkovala liekmi, boli nstržm. Ing. Ján Cipka a nstržm. Filip Folrich mimoriadne povýšení do hodnosti podpráporčík.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom