Polícia chytila muža, ktorý chcel Madonne podrezať krk

Madonna
Foto: SITA, AP

BRATISLAVA 11. februára (WEBNOVINY) – Polícia zatkla psychicky narušeného násilníka, ktorý si v minulosti odsedel desať rokov vo väzení aj za to, že chcel speváckej hviezde Madonne podľa jeho slov „podrezať krk od ucha k uchu“.

Robert Dewey Hoskins ušiel z Metropolitan State Hospital určenej pre duševne chorých vo štvrtok a polícia upozornila na to, že môže byť mimoriadne nebezpečný. Našli ho už v piatok okolo deviatej ráno miestneho času v Long Beach, čo je takmer 13 kilometrov od nemocnice. „Verím, že vyšetrovatelia zistia, ako mohol z budovy len tak odísť a či odvtedy nejakým spôsobom porušil zákon,“ uviedol Mitzi Fierro z losangeleskej polície.

Hoskins sa v minulosti vyhrážal smrťou Madonne i herečke Halle Berry. Dokonca sa vlámal do speváčkinho domu v Los Angeles, tam ho však postrelila jej ochranka. Z väzenia sa dostal v roku 2006 a odvtedy vystriedal niekoľko psychiatrických liečební. Madonna proti narušeného mužovi v roku 1996 vypovedala na súde, kde priznala, že jej opakovane spôsobuje nočné mory.

Informácie pochádzajú z webovej stránky www.aceshowbiz.com.

Hoskins
Foto: SITA, AP

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Halle BerryMadonna