Polícia pracuje na objasnení vraždy manželského páru v trnavskej Modranke

Modranka, polícia
Smrť manželského páru v trnavskej mestskej časti Modranka vyšetruje polícia ako vraždu. Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave začal vo veci trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy. Foto: www.facebook.com SITA/Polícia SR - koláž WBN

BRATISLAVA 8. apríla (WebNoviny.sk) – Polícia naďalej intenzívne pracuje na objasnení vraždy, ktorá sa stala v trnavskej mestskej časti Modranka.

Smrť vyšetrujú ako vraždu

Ako informovala trnavská policajná hovorkyňa Mária Linkešová, z dôvodu vykonávania procesných úkonov, ktorých cieľom je získanie relevantných informácií k prípadu, polícia nemôže v tomto štádiu vyšetrovania poskytnúť čiastkové informácie z vyšetrovania. „Urobíme tak ihneď, ako nám to situácia vo vyšetrovaní dovolí,“ dodala.

Smrť manželského páru v trnavskej mestskej časti Modranka vyšetruje polícia ako vraždu. Vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave začal vo veci trestné stíhanie pre obzvlášť závažný zločin vraždy, informovala v nedeľu agentúru SITA hovorkyňa trnavskej polície Mária Linkešová.

Vykonali pitvu

V sobotu popoludní privolali políciu k dvom usmrteným osobám, 47-ročného muža a 50-ročnej ženy z Trnavy. Vyšetrovateľ vykonal obhliadku miesta činu aj za účasti obhliadajúceho lekára.

Pre zistenie presnej príčiny úmrtia a okolností, ktoré predchádzali smrti osôb, pribral vyšetrovateľ znalca zo súdneho lekárstva. Obe telá boli v priebehu nedele podrobené súdnej pitve,“ informovala Linkešová.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Firmy a inštitúcie PZ Policajný zbor SR