Pozor, v sobotu bude v Bratislave jazdiť MHD so zmenami

Elektricka

BRATISLAVA 29. júla (WebNoviny.sk) – V sobotu 30. júla bude v Bratislave zmena premávky mestskej hromadnej dopravy (MHD). Električky a autobusy budú obmedzene premávať pre Dúhový PRIDE Bratislava 2016.

Ako ďalej agentúru SITA informovala hovorkyňa Dopravného podniku Bratislava Adriana Volfová, od 10:00 do ukončenia akcie vylúčia premávku MHD na Mostovej a Jesenského ulici a s obmedzeniami budú električky a autobusy premávať na Šafárikovom námestí. Pôjde o električky a autobusy na týchto linkách: 1, 3, 4, 8, 28, 50 a 70. Viac informácií cestujúci nájdu na internetovej stránke dopravného podniku www.dpb.sk.

V Bratislave bude v sobotu 30. júla zhromaždenie príslušníkov LGBTI komunity s názvom Dúhový PRIDE Bratislava 2016, začiatok naplánovali na 13:00. Na podujatie budú v rovnaký deň reagovať ďalšie dva protesty. „Protest proti pochodu úchylákov v Bratislave“, ktorý organizuje Kotleba – Ľudová strana Naše Slovensko, by sa mal začať o 12:00 na bratislavskej Hlavnej stanici. Reakciou na podujatie LGBTI komunity bude aj ďalšia akcia, ktorej organizátorom je iniciatíva Hrdí na rodinu. Piaty ročník tzv. živej reťaze sa začne o 15:00 pred Národnou radou SR.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom