Pusha T predstavil tracklist svojej debutovej sólovky

Pusha t
Americký rapper Pusha T. Foto: SITA/AP

BRATISLAVA 22. septembra (WEBNOVINY) – Americký rapper Pusha T zverejnil tracklist svojej debutovej sólovky s názvom My Name Is My Name, ktorej termín vydania je po viacerých odkladoch momentálne stanovený na 8. októbra.

Tracklist albumu Pusha T – My Name Is My Name:

01 King Push

02 Numbers On The Boards

03 Sweet Serenade f. Chris Brown

04 Hold On f. Rick Ross & Kanye West

05 Suicide f. Ab-Liva

06 40 Acres f. The-Dream

07 No Regrets f. Jeezy & Kevin Cossom

08 Let Me Love You f. Kelly Rowland

09 Who I Am f. 2 Chainz & Big Sean

10 Nosetalgia f. Kendrick Lamar

11 Pain f. Future

12 S.N.I.T.C.H. f. Pharrell Williams

Nahrávka bude obsahovať dvanásť skladieb, pričom iba dve z nich budú bez účasti hosťujúcich interpretov.

Do zvyšku skladieb si člen skupiny Clipse pozval mená ako Pharrell Williams, Kanye West, Kendrick Lamar, Rick Ross, Kelly Rowland či Chris Brown.

Prví dvaja menovaní prispeli tiež ako producenti, pričom okrem nich sa produkčne na albume podieľali napríklad aj Swizz Beatz, Nottz ale aj herec Joaquin Phoenix. Pusha T už z novinky predstavil single Pain, Numbers On The Boards a Sweet Serenade.

Tridsaťšesťročný Pusha T, vlastným menom Terrence Thornton, je členom spomínanej skupiny Clipse, ktorú okrem neho tvorí aj jeho starší brat Malice. Obaja sú taktiež členmi zoskupenia Re-Up Gang. Debutovým albumom Clipse mala byť nahrávka Exclusive Audio Footage, ktorú nahrali v roku 1999. Tento album však pre problémy s vydavateľstvo Elektra Records nikdy oficiálne nevyšiel.

Ich prvou oficiálnou nahrávkou sa stal až album Lord Willin‘ (2002), po ktorom nasledovali Hell Hath No Fury (2006) a Til The Casket Drops (2009).

Pusha T debutoval ako sólový interpret v marci 2011 oficiálnym mixtapeom Fear Of God, ktorý potom v novembri vydal s pozmeneným názvom Fear Of God II: Let Us Pray ako EP. Vlani si diskografiu rozšíril o kompiláciu Cruel Summer labelu G.O.O.D. Music, ktorého je členom, a tento rok v januári vydal ďalší mixtape Wrath Of Caine.

Video: Pusha T – Numbers On The Boards

Informácie pochádzajú z webstránky www.2dopeboyz.com a archívu agentúry SITA.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom
Viac k osobe Chris BrownJoaquin PhoenixKanye WestKelly RowlandKendrick LamarPharrell WilliamsRick Ross